Prodej pouze pro odborné lékaře, estetické centra nebo kosmetické salony! Více info na naší infolince +420 608 032032

Absolutní NOVINKA!!! Gravitační ruční elektrostimulační rukavice DIAMOND FINGER na obličej a tělo s přenosným elektrostimulátorem DIAMOND FINGER s certifikací GDF (Gravitational Diamond Finger CE)

Kód: 1686
Novinka Doručení 48h
Značka: DERMA 2.0
8 412 Kč / ks 10 179 Kč včetně DPH 8 412 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023

NOVÁ REVOLUČNÍ RUKAVICE pro přenosnou elektrostimulaci obličeje a těla GDF (Gravitational Diamond Finger) JE PROFESIONÁLNÍ zařízení s využitím infračervené technologie, se kterým lze transformat prsty na skutečné a efektivní transdermální podání MEZOTERAPIE!

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRAVITATIONAL DIAMOND FINGER - RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, BEZBOLESTNÉ!

Proč nevyužít technologie pro ještě přesnější zacílení a dosažení lepších výsledků. Nezáleží na tom, kdo má rád klasiku a při provádění ošetření používá ruce nebo raději použije strojní ošetření. Ode dneška umíme spojit jemnost a přesnost našich prstů s revoluční technologií GDF. (Gravitatianal Diamond Finger).

Čeho dosáhneme díky revolučním GDF rukavicím? Díky zcela nové přenosné elektrostimulační rukavici s technologií GDF umíme kombinovat výhody manuálních technik s výhodami transdermální mezoterapie při ošetření obličeje a těla. 

Nová rukavice pro přenosnou elektrostimulaci obličeje a těla GDF (Gravitational Diamond Finger) JE PROFESIONÁLNÍ zařízení s využitím infračervené technologie, se kterým lze tranformovat prsty pro skutečné a efektivní transdermální podání mezoterapie.

Gravitational Diamond Finger rukavice je přenosný elektrostimulátor a umožňuje tři volby léčby – a to výběrem typu transdermálního podání aktivních látek, které mají být provedeny:

  • INFRAČERVENÝ REŽIM (C°) : jedná se o nosné paprsky schopné hluboce proniknout a vytvářet teplo, čímž stimulují novou syntézu kolagenu a elastinu
  • ELEKTROSTIMULACE (režim BIO): použitím bipolárních elektrických impulsů se vyvolá svalová kontrakce, která stimuluje venózní a lymfatický návrat, což vede k reoxygenaci tkáně a povrchové i hluboké lymfodrenáži
  • KOMBINOVANÝ REŽIM: Infračervený a elektrostimulace současně

Náprstky, když jsou aktivovány, uvolňují elektromagnetické vlny, které třením podkožních buněk vytvářejí teplo. Tento tepelný vstup aktivuje procesy regenerace pokožky: dvě strukturní dermální vlákna (kolagen a elastin) se znovu zarovnají a přerozdělí s okamžitým stahujícím účinkem a to NEJEN:

  • kombinací specifických funkčních látek zvolených podle typu nedokonalosti, která má být léčena, generovaná elektromagnetická pole umožňují jejich přenos do hlubších vrstev dermis.
  • je možné provést specifickou manuální techniku ​​(masáž), aby přinesla výhody navozené zvoleným manévrem, což při klasické radiofrekvenci / elektrostimulaci není možné!

Zvláštnost nového GDF spočívá v tom, že je možné kombinovat výhody manuálních technik s elektrostimulačními a infračervenými , pro kompletní ošetření obličeje a těla: BIOREVITALIZAČNÍ OŠETŘENÍ ( Derma-Bio Koktejl ), lifting ( Derma-Lifting ), rozjasňující ( Derma- white ( Derma-Lipo ), tonizující ( Derma-Firming ), odvodňující a proti celulitidě ( Derma-Celu ).

Chcete-li se dozvědět více o transdermálním podávání pomocí elektroporační techniky, přečtěte si náš článek na blogu ZDE

OBSAH BALENÍ: 1X GDF gravitační diamantový prst, 1x nabíjecí kabel, bezpečnostní šňůrky na náprstky, 1x návod k použití v Češtině, Certifikát shody CE.

OBLASTI POUŽITÍ:  Tvář a tělo

INDIKACE:  Lokalizovaná adipozita a celulitida, ztráta tonu na obličeji a těle, povrchové vrásky, ztráta tonu, skvrny

PROTOKOL POUŽITÍ: Pouze pro profesionální použití!

PŘENOSNÉ A SKLADNÍ!

Gravitační ruční elektrostimulační rukavice na obličej a tělo 7

Společnost Zöllner Medical International je výhradním distributorem GDF rukavic pro Česko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. Pro více informací nás prosím kontaktujte na naší infolince 0911 373743 nebo na info@zollnermedical.com

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: