ComedoPeel Plus 25% - Celoroční biochemický peeling, Zánětlivé komedogenní akné, 60 ml

Kód: 1100
Novinka Doručení 24h
Značka: LARIMEDICAL
987 Kč / balení 1 194 Kč včetně DPH 165 Kč / 10 ml
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Comedopeel Plus - Celoroční biochemický peeling 25%. Vytvořeno pro dermatologickou léčbu komedonů středního stupně. Nanesením několika vrstev produktu provede na kůži hluboký peeling, dokáže proniknout mnoha vrstvami epidermis a odstranit přebytečné keratinocyty.

JEN PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ 

LARIMEDICAL je řada bio vědecké přírodní kosmetiky navržená dermatology pro dermatology. Avantgardní řada vytvořená s maximálním procentem složek přírodního původu, 100% původná a účinná

Detailní informace

Detailní popis produktu

Comedopeel Plus - Celoroční biochemický peeling 25%. Vytvořeno pro dermatologickou léčbu komedonů středního stupně. Nanesením několika vrstev produktu provede na kůži hluboký peeling, dokáže proniknout mnoha vrstvami epidermis a odstranit přebytečné keratinocyty.

V případě zájmu o ucelený přehled celé značky LARIMEDICAL klikněte SEM.

HLAVNÍ PŘÍSADY

  • Kyselina azelaová. Nekomedogenní, antimikrobiální a zklidňující účinek.
  • Kyselina mandlová. Epidermální reaktivovaný, hydratační krém se zpevňujícím účinkem.
  • Kyselina fytová. Depigmentační.
  • Kyselina ferulová. Antioxidant.Oprava DNA. Depigmentační.

96,5% složky přírodního původu šetrné k pokožce - Alkohol, glycerin, vitamín F, propylenglykol

3,5% další přísady pro zajištění stability a bezpečnosti receptury - Fenoxyethanol, Ethylhexylgycerin, Polysorbát-20

COMEDOPEEL

Zánětlivé komedogenní akné

Navzdory rozsáhlému výzkumu v minulém století zůstává patogeneze acne vulgaris nejasná. Zejména sekvence událostí, které se účastní komedogeneze, musí být ještě objasněny. Komedogeneze je jedním ze čtyř hlavních etiologických faktorů akné; další jsou zvýšená produkce a sekrece mazu, kolonizace folikulárních kanálků Propionibacterium acnes (P. acnes) a zánětlivá reakce. Tyto čtyři faktory by neměly být chápány jako různé fáze, ale spíše jako úzce propojené mechanismy, které nakonec vedou ke klinickému onemocnění acne vulgaris.

To, že komedony jsou esenciálními lézemi u akné, bylo poprvé navrženo v roce 1960. Všeobecně se uznává, že jejich patogeneze je multifaktoriální, lze ji přičíst folikulární hyperkeratinizaci, zvýšené produkci kožního mazu, zvýšené androgenní aktivitě, zhoršené kvalitě mazových lipidů, dysregulaci kožní steroidogeneze, produkci neuropeptidů, zánětu a folikulární hyperkolonizace bakterií P. acnes.

Jedním z nejpoužívanějších mechanismů k zastavení procesu hyperkeratinizace je fyzikální nebo chemická eliminace nadměrné proliferace keratinocytů v deregulované vrstvě a tím zabránění ucpání pilosebaceózního vývodu.

TECHNIKA

Acne vulgaris začíná tvorbou mikrokomedonů, subklinických lézí charakterizovaných hyperproliferací folikulárního epitelu. Tyto léze se mohou vyvinout spíše do zánětlivých lézí nebo nezánětlivých komedonů, kterých existují dva typy, otevřené a uzavřené. Klinicky neviditelné mikrokomedony jsou léze přítomné v oblastech zjevně zdravé kůže u pacienta s akné. Histologické vyšetření mikrokomedonů odhaluje dilatované pilosebaceózní dukty obsahující nadbytek keratinocytů a modifikovaný maz, s výraznou granulární vrstvou na duktálním epitelu. Za normálních okolností jsou keratinocyty volně uspořádány v normálních pilosebaceózních folikulech. Proud mazu je po peelingu dopraví na povrch pokožky a udržuje rovnováhu mezi novými a vločkovitými keratinocyty. Nicméně v komedonech

Hlavní roli v této akumulaci hraje hyperproliferace bazálních keratinocytů, které pokrývají stěnu infrainfundibula. Jak se hromadí více keratinového materiálu, folikulární stěna se dále natahuje a ztenčuje. Současně začnou mazové žlázy atrofovat a jsou nahrazeny nediferencovanými epiteliálními buňkami. Plně vyvinutý tenkostěnný komedon obsahuje velmi málo mazových buněk, pokud vůbec nějaké. Otevřené komedo obsahuje keratinový materiál uspořádaný ve formě soustředných plátů. Uzavřený komedón obsahuje méně kompaktní keratinový materiál a má úzký folikulární otvor.

Mechanismus folikulární hyperkeratinizace není dosud jasný a předpokládá se, že za něj může být odpovědných několik faktorů. Patří sem změny v lipidovém složení kožního mazu, abnormální reakce na androgeny, lokální produkce cytokinů a později přítomnost a účinky P. acnes.

Abychom tento proces zvrátili, máme biochemický účinek COMEDOPEEL, který pomáhá regulovat keratinizaci buněk, zlepšuje deskvamaci buněk, reguluje rovnováhu lipidů v dermis a zabraňuje proliferaci bakterií.

PROTOKOL:

  1. Očistěte a připravte oblast, kterou chcete ošetřit
  2. Chraňte citlivé oblasti (Na oči naneste několik vatiček)
  3. Naneste tolik vrstev produktu, kolik je zapotřebí podle patologie a léčeného klienta
  4. Nechte působit 10-15 minut nebo tak dlouho, jak rozhodne profesionál
  5. Odstraňte produkt vodou

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  LARIMEDICAL  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince +420 776 212275, nebo na info@zollnermedical.com

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: