Prodej pouze pro odborné lékaře, estetické centra nebo kosmetické salony! Více info na naší infolince +420 776 212 275

EVOLEYES 10x5ML - Jedno z nejkvalitnějších ošetření váčků a kruhů pod očima s účinnou silou nejpokročilejších peptidů a silou planktonu. Vsaďte na osvědčenou kvalitu i vy!

Kód: 600
Doručení 48h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: AeraZen Lab
2 987 Kč / bal. 3 584,40 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

Inovativní a unikátní složení přípravku  Evoleyes  představuje dokonalou synergii mezi všemi nejpokročilejšími peptidy pro ošetření váčků pod očima a tmavých kruhů. Způsob podání přes všechny techniky needlingu (Derma pen, Hydra pen atd.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní a unikátní složení přípravku  Evoleyes  představuje dokonalou synergii mezi všemi nejpokročilejšími peptidy pro ošetření váčků pod očima a tmavých kruhů.

Acetyl Tetra Peptide - 5  je velmi silný polypeptid s protiedémovými vlastnostmi: snížením množství tekutin pod kůží bude mít v tomto konkrétním případě silný efekt proti otokům a zesvětlení tmavých kruhů. 

Synergický komplex mezi  butylenglykolem, vodou  a  extraktem planktonu,   zvyšující odbourávání bilirubinu, snižující vaskulární pigmentaci a významně zvyšující pružnost a jasnost kontury očí, v synergické kombinaci s  hexapeptidem -8.  který je jedním z nejsilnějších peptidů zodpovědných za relaxační činnost pokožky, protože zmírňuje kontrakci svalů (působení linie Botox)

OBSAH BALENÍ:

10 sterilních lahviček x 5ML

ZPŮSOB PODÁNÍ:

  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN

PRO VŠECHNY TECHNIKY NEEDLINGU

 PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky AERAZEN LAB pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace nebo školení, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo info@zollnermedical.com.

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tím 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: