Prodej pouze pro odborné lékaře, estetické centra nebo kosmetické salony! Více info na naší infolince +421 911 373743!

FILLMED/ FILORGA

4 položek celkem
FILLMED 5HP YOUTH CREAM 50ml │Zöllner Medical
GARANCE DORUČENÍ 48H Novinka
2 113 Kč –19 %
2 061,60 Kč včetně DPH
1 718 Kč

Fillmed® 5HP-Youth Cream je ideální denní zvlhčovač, který dodává pokožce hydrataci a pomáhá zlepšovat vzhled stárnoucí pokožky. Fillmed® 5HP Youth Cream obsahuje složky jako...

Kód: 71
FILLMED 6HP YOUTH CREAM 50ml │Zöllner Medical
GARANCE DORUČENÍ 48H Novinka
2 113 Kč –19 %
1 889,80 Kč včetně DPH
1 718 Kč

Fillmed® 6HP-Youth Cream je denní krém proti stárnutí, který redukuje vrásky pokožky a zvyšuje pevnost a zářivost. Krém pro mladé Fillmed® 6HP obsahuje složky jako...

Kód: 74
FILLMED AA lift sérum │Zöllner Medical
GARANCE DORUČENÍ 48H Novinka
2 240 Kč –23 %
2 061,60 Kč včetně DPH
1 718 Kč

Fillmed® AA-Lift Sérum je silné sérum proti stárnutí se zvedacím a zpevňujícím účinkem pro všechny typy pleti. Sérum obsahuje elastin a složky zvyšující kolagen, které zlepšují...

Kód: 80
FILLMED B3 vysoko účinný krém na tvár proti starnutiu pre citlivú a podráždenú pokožku │Zöllner Medical
GARANCE DORUČENÍ 48H Novinka
2 350 Kč –16 %
2 378,40 Kč včetně DPH
1 982 Kč

Fillmed® B3 Recovery Cream je vysoce účinný krém na obličej proti stárnutí pro citlivou a podrážděnou pokožku. Krém obsahuje složky, jako je například směs rostlinných komplexů...

Kód: 83

Značka FILLMED má velmi široké porfolio produktů a je založena na výhodách jejich kombinace a použitých technik s cílem dosáhnout co nejlepších výsledků. Řada sestává ze všech dermálních výplní proti stárnutí a produktů péče o pleť, aby se dosáhlo zářivější, bezchybný a mladistvý vzhled. Opravte pomocí dermálních výplní, oživte pomocí NCTF, obnovte povrchovým peelingem a vylepšete kosmetikou. No třeba ještě něco?

Výplň Fillmed Art je jedinečná kolekce výplní na bázi HA s lidokainem, navržená na vyhlazení povrchových a hlubokých vrásek, zvětšení objemu rtů a na vytvoření kontur obličeje. Řada výplní Fillmed skládá ze čtyř různých texturovaných gelů, z nichž každý byl vyvinut na konkrétní účely: FILLMED® Art Filler Universal, FILLMED® Art Filler Volume, FILLMED® Art Filler Fine Lines a FILLMED® Art Filler Lips. Universal je vyvinut na korekci středních až hlubokých linek, Volume je určen k obnovení ztraceného objemu obličeje, Fine Lines se používá pro ošetření jemných a povrchových linek a nakonec jsou to Rty určené pro tvarování, zvětšení a hydrataci rtů.

Sortiment také obsahuje mezoterapeutické výrobky FILLMED NCTF. Tyto výrobky jsou určeny pro prevenci a nápravu známek stárnutí pokožky. Produkty NCTF jsou kombinací kyseliny hyaluronové a různých aktivních složek (vitaminy, aminokyseliny atd.) Pro revitalizovanou a zdokonalenou pokožku.

Fillmed Skin perfusion je nejnovějším členem značky Fillmed. Řada péče o pokožku se specializuje na širokou škálu peelingů a kosmetiky, které zahrnují krémy proti stárnutí, séra, masky, oční krémy, noční balzámy, krémy na opalování, čistící prostředky, prostředky pro povrchovou úpravu a zvlhčovače. Všechny produkty nechávají tvář hladkou a vyživovanou pokožku a jsou také navrženy tak, aby zlepšovaly výsledky estetického ošetření.

Zakoupením originální kosmetiky značky FILLMED od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém nebo slovenském trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 24 hodin, věrnostní program, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, medicínské kosmetiky a hygieny pro CZ/ SK/ AT/ HU/ SLO/ HR trh.

Více informací na:

CZ - www.DermalniVyplne.cz, SK - www.DermalneVyplne.sk, HU - www.DermalisToltoanyagok.hu, EN - www.DermalFillers.online

Fillmed by Zöllner Medical