SRS Prof. Hyaluronidase 1500 UI Kvalitní a spolehlivá hyaluronidáza

Kód: 1872
Doručení 48h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: SRS
886 Kč –17 %
4185 1 srs hyaluronidaza zollner medical dermalnevyplne sk
886 Kč –17 % 734 Kč / ks 888 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2023

SRS Hyaluronidase 1500 IU - Hyaluronidáza je enzym, který rozkládá a urychluje proces biodegradace kyseliny hyaluronové bez ohledu na její původ. Používá se ke snížení nadměrného množství podávané výplně při ošetření zesíťovanou kyselinou hyaluronovou. Hyaluronidáza v tomto případě nejprve naruší chemickou vazbu (zesíťování) molekuly hyaluronu a následně urychlí její metabolismus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SRS Hyaluronidase 1500 IU - Hyaluronidáza je enzym, který rozkládá a urychluje proces biodegradace kyseliny hyaluronové bez ohledu na její původ.

Používá se ke snížení nadměrného množství podávané výplně při ošetření zesíťovanou kyselinou hyaluronovou. Hyaluronidáza v tomto případě nejprve naruší chemickou vazbu (zesíťování) molekuly hyaluronu a následně urychlí její metabolismus.

Použití hyaluronidázy je nezbytností při léčbě komplikací po injekci výplní kyseliny hyaluronové. Hyaluronidáza působí pouze na kyselinu hyaluronovou, nepoškozuje ostatní složky pokožky. Aktivita hyaluronidázy ve tkáních přetrvává nejméně 12 hodin , po dvou až čtyřech dnech dojde ve tkáních k návratu do normálního stavu. Toxické účinky enzymu nejsou známy. 

*Kontraindikací zákroku je alergie na enzym hyaluronidázy, který je přítomen např. v jedu některých zvířat.

** Pokud je plocha ošetřená výplní rozsáhlá a je třeba upravit pouze menší plochu, doporučujeme použít rozpuštění ve více krocích pro případné pozdější korekce. Pro informaci o dávkování doporučujeme přečíst příbalový leták přiložený k přípravku nebo se poradit s dermatologem.

BĚHEM PROCEDURY:

 • Náhodná injektáž výplně do tepny nebo žíly, která by mohla přerušit přívod krve a způsobit nekrózu – Akutní okluze.

PO OŠETŘENÍ:

 • Přebytek výplně v dané zóně ošetření (nadměrná korekce)
 • Použití nesprávně zvolené výplně (příliš hustá) v dané léčebné zóně, což může vést ke stlačení tkáně vedoucí k nekróze.
 • Příliš mělká aplikace výplně, což může mít za následek vznik viditelných hrudek na povrchu pokožky.
 • Posun výplně do nežádoucí zóny
 • Chronický edém způsobený nesprávnými postupy po léčbě ze strany pacienta
 • Nesnášenlivost na výplň na bázi kyseliny hyaluronové

POUŽITÍ:

Přípravek SRS Hyaluronidase 1500 IU ředíme podle potřeby a podle záměru použití. Např., při akutní okluzi si zamícháme roztok silnější, pro běžné rozpouštění výplně slabší a podobně.

 • Ředění 2,5ml fyziologického roztoku: 1ml = 600 UI, 0,5ml = 300 UI
 • Ředění 4ml fyziologický roztok:          1ml = 375 UI, 0,5 ml = 187,5 UI
 • Ředění 5ml fyziologický roztok:           1ml = 300 UI, 0,5 ml = 150 UI

Nejčastěji se používá ředění s 5ml fyziologického roztoku, ale samozřejmě platí zásada, že ředění záleží na rozhodnutí ošetřujícího lékaře.

Aplikuje se 0,5 – 0,1 až 0,2 na ošetřovanou oblast. Aplikaci opakujte s odstupem podle potřeby.

UPOZORNĚNÍ A OPATŘENÍ

APLIKACE PŘÍPRAVKU JE URČENA VÝHRADNĚ PRO LÉKAŘE.

Obsah: SRS Hyaluronidase 1500 IU v jedné injekční lahvičce - Další složka je hydrolyzovaná želatina.

Před aplikací SRS Hyaluronidase 1500 IU je nutno znát případnou alergii na určité bílkoviny. Po aplikaci přípravku je třeba, aby pacient setrval alespoň 30 minut pod lékařským dohledem a bylo mu tak možné v případě zřídka se vyskytujících intolerancí poskytnout kvalifikovanou a odbornou pomoc. 

PŮSOBENÍ SRS Hyaluronidase 1500 IU může být sníženo nebo zcela neutralizováno současnou aplikací přípravků obsahujících kyselinu hyaluronovou, nebo deriváty kyseliny salicylové. SRS Hyaluronidase 1500 IU zvyšuje účinky alkoholu, proto je třeba před terapií tímto přípravkem, v jejím průběhu i bezprostředně po ní vyloučit jeho požití. Smíchání SRS Hyaluronidase 1500 IU s adrenalinem nebo heparinem může vést ke vzniku zákalu roztoku, který proto nelze použít. Při kombinaci těchto přípravků se proto doporučuje jejich oddělená aplikace.

ZPŮSOB PODÁNÍ: Přípravek SRS Hyaluronidase 1500 IU může být použit po rozpuštění ve fyziologickém roztoku chloridu sodného jako subkutánní, intramuskulární, nebo intravenózní injekce, nebo jako přídavek k lokálním anestetikům.

Pokud použijete více přípravku SRS Hyaluronidase 1500 IU , než máte, předávkování může snížit zamýšlený účinek přípravku, zejména v kombinaci s lokálními anestetiky. Máte-li jakékoli další otázky týkající se použití tohoto léku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka.

PŘÍPRAVEK SRS Hyaluronidase 1500 IU S JÍDLEM, PITÍM A ALKOHOLEM. Vzhledem k tomu, že SRS Hyaluronidase 1500 IU zvyšuje působení alkoholu, je nezbytné, aby se pacient již před terapií tímto přípravkem, v jejím průběhu i bezprostředně po ní vyvaroval jeho požití.

DĚTI A DOSPÍVAJÍCÍ: Nejsou k dispozici dostatečné údaje pro použití u dětí a dospívajících. Přípravek SRS Hyaluronidase 1500 IU by proto v této skupině pacientů neměl být použit.

TĚHOTENSTVÍ, KOJENÍ A PLODNOST. Pokud jste těhotná nebo kojíte, myslíte si, že můžete být těhotná nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než plánujete přípravek použít. 

VEDENÍ VOZIDLA A OBSLUHA STROJŮ. Přípravek SRS Hyaluronidase 1500 IU neovlivňuje schopnost řídit motorová vozidla ani obsluhovat pohyblivé stroje. Vzhledem ke zvýšení účinku alkoholu vlivem působení SRS Hyaluronidase 1500 IU nesmí být před aplikací, v jejím průběhu ani bezprostředně po ukončení podávání tohoto přípravku požíván jakýkoli alkoholický nápoj. 

MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY

Podobně jako všechny léky může mít i nežádoucí účinky, které se neprojeví u každého. Frekvence výskytu níže uvedených možných vedlejších účinků je definována pomocí následujícího pravidla: Velmi časté (mohou postihovat více než 1 z 10 pacientů) Časté (mohou postihovat až 1 z 10 pacientů) Méně časté (mohou postihovat až 1 ze 100 pacientů) Vzácné (mohou postihovat až 1 z 1000 pacientů) Velmi vzácné (mohou postihovat až 1 z 10000 pacientů) Není známo (z dostupných údajů) Vzácné: - alergické reakce, vzácně vyústit až do příznaků šoku - zvýšení tělesné teploty - zvýšení intenzity menstruačního krvácení.

Tento přípravek uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.  Nepoužívejte tento přípravek po datu exspirace uvedeném na láhvi a krabičce. Datum expirace se vztahuje na poslední den v měsíci. Nelikvidujte přípravky odpadní vodou nebo domovním odpadem. Zeptejte se svého lékárníka, jak naložit s přípravky, které již nepoužíváte. Tato opatření pomohou chránit životní prostředí. 

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)


V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 903483737, nebo písemně na email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o nové produkty? Rádi bychom vás k nim zaškolili, proto neváhejte a domluvte si školení u nás ještě dnes. Prosím kontaktujte nás na +421 911373743, nebo email info@zollnermedical.com,  kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 911613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

 • Facebok  prezentaci
 • Instagram  prezentaci
 • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
 • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe  podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, 

Prokurista

Denisa Kürtiová ,

Cert. školitelka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: