VIAFLEX KOLAGEN kloubní výživa i pro vegetariány 60 kapslí

Kód: 1566
Novinka Doručení 48h
Značka: ORIN
738 Kč / bal. 893 Kč včetně DPH 12 Kč / 1 ks
Skladem (>5 bal.)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Konečně je to tady! Představujeme Vám první kloubní výživu, která je vhodná i pro vegetariány.

Obsahuje speciální kolagen z membrán vaječných skořápek, který v sobě přirozeně kromě kolagenu obsahuje také elastin, kyselinu hyaluronovou, glukosamin a chondroitin.

Tento produkt jsme navíc obohatili o důležitý poměr vitamínu K2 a vitamínu D3, díky čemuž Vašim kloubům, vazivám a šlachám dodáte přesně to, co potřebují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte účinky kvalitních ingrediencí díky:

1. Hlavní složce

Věděli jste, že v kolagenu z membrán vaječných skořápek se přirozeně nachází několik účinných složek, které Vašim kloubům mohou výrazně pomoci?

Kolagen

Jedná se o vysoce koncentrovaný kolagen, který má několik pozitivních účinků. Jelikož se jedná o základní stavební hmotu chrupavek a podpůrných tkání, Vaše klouby si jej velmi rychle zamilují.

Elastin

Klouby bolí hlavně proto, že chrupavka stárnutím ztrácí své původní vlastnosti, jako je pružnost a elasticita. Tím se zvyšuje tření v kloubu a ztěžuje si pohyb. Doplněním elastinu z externích zdrojů se můžete těmto nepříjemnostem vyhnout.

Chondroitin

Tato látka se běžně používá v kombinaci s glukosaminem při bolestech a zánětech kloubů.

Kyselina hyaluronová

Tato důležitá látka se přirozeně nachází v kloubech, ale věkem se z nich vytrácí, a proto je třeba ji doplňovat z externích zdrojů. Kyselina hyaluronová se chová jako tlumič nárazů, což je důležité pro plnohodnotnou funkci kloubu.

Glukosamin

Jedná se o chemickou látku, která se nachází v lidském těle a přispívá k tvorbě látek, které se podílejí na vytváření šlach, vaziv, chrupavek a tekutin, které obklopují klouby. Vědci se domnívají, že užívání glukosaminových doplňků může zlepšit obnovu chrupavky a množství kapaliny v kloubu.

2. Superpotravině

Extrakt z plodů Camu Camu

Jedná se o superpotravinu, která díky svým vysokým hladinám vitamínu C a silným antioxidačním účinkům dokáže v našem těle zázraky. Kromě toho, že bez vitamínu C se kolagen do našeho těla nedokáže vstřebat, Camu Camu má pro nás další skvělé účinky. Používá se při zánětlivých stavech.

3. Pomocných složek

Kombinaci vitamínu K2 a D3

Do tohoto kolagenu jsme namíchali důležitý poměr vitamínů K2 a D3, díky čemuž jsou jejich účinky výrazně posíleny. Vitamin K2 a D3 vytváří dokonalou souhru pro podporu našeho pohybového aparátu. Vitamin D3 je vhodné doplňovat celoročně, ale především zejména v období, kdy naše tělo pravidelně nevystavujeme slunci. Může nám totiž pomoci v různých oblastech. Přispívá například k udržení správného imunitního systému či ke správnému fungování svalů a kostí. Díky vitamínu K2 zase směřuje vápník přímo do kostí, kde je potřeba.

Jakých účinků můžete dosáhnout díky hlavní složce ve VIAFLEXU?

* Snížení zánětu kloubů o  35 %

* Snížení bolesti kloubů o  47 %

* Snížení ztuhlosti kloubů o  58 %

* Zlepšení pružnosti šlach o  33 %

* Tato tvrzení jsou podložena klinickou studií.

 
Množství účinných látek 2 kapsle *RVH%
Extrakt z plodů Camu Camu 320 mg
z toho  vitamín C 160 mg 200%
hydrolyzované kolagenové peptidy z membrán vaječných skořápek 300 mg
Vitamin K2 MK7 50 µg 67%
Vitamin D 25 µg 500%

*RVH% – Referenční výživové hodnoty

Disclaimer:  Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

Hmotnost: 0,3 kg
 
Balení: 60 kapslí
 
Doporučená denní dávka dospělého: 2 kapsle 1x denně s jídlem
 
Složky: objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, extrakt z plodů Camu Camu (Myrciaria dubia) s vitamínem C, hydrolyzovaný kolagen z membrán vaječných skořápek – OVOMED, ​​kapsle: hydroxypropylmetylcelulóza, vitamín K2 MK7 (menachinon). Původ základní složky: EU.
 
Upozornění:  Nádobku uchovávejte uzavřenou, mimo dosah malých dětí. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Neužívat v případě přecitlivělosti na jakoukoli složku výrobku. Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
 
Výrobce:  ORIN Group, sro, Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
 

Zöllner Medical International -  Distribuce a školení dermálních výplní, mezoterapie, peelingů, hygieny, strojů a výživových doplňků pro estetické kliniky a kosmetická centra. V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421903 483737, nebo písemně na  email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o  naše  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421911 613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

  • Facebok  prezentaci
  • Instagram  prezentaci
  • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
  • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co  nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková,  Prokurista

Denisa Kürtiová , Cert. školitelka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: