ONLINE ŠKOLENÍ PDRN FRAKČNÍ NEINVAZIVNÍ BIOSTIMULACE S POLYNUKLEOTIDY A KYSELINOU HYALURONOVOU BEZ PRODUKTŮ

Kód: A8891
Novinka Doručení 24h
5 270 Kč / ks 6 377 Kč včetně DPH 5 270 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Online školenie na PDRN FRAKČNÚ NEINVAZÍVNU BIOSTIMULÁCIU S POLYNUKLEOTIDMI A KYSELINOU HYALURÓNOVOU. Účinná, vedecky potvrdená metóda hĺbkovej biostimulácie pleti pomocou polynukleotidov, ktoré stimulujú pokožku na 3 úrovniach. Školenie pozostáva z teórie a praxe. Každý zúčastnený obdrží k školeniu certifikát. 

Hledáte špičkové novinky, které vašim klientům zajistí velmi dobré výsledky a bezpečnou léčbu? Chcete mít ve své klinice nebo salonu nejnovější estetická řešení? Zveme vás ke školení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zöllner Aesthetic Academy  je inovativní školící centrum. Školení realizujeme podle nejnovějších poznatků v oblasti kosmetologie a estetické medicíny. Školíme lékaře, zubní lékaře, zdravotní sestry a kosmetičky.

Díky našim zkušeným lektorům získávají studenti na našich školeních znalosti na nejvyšší úrovni.

Hledáte špičkové novinky, které vašim klientům zajistí velmi dobré výsledky a bezpečnou léčbu? Chcete mít ve své kanceláři nejnovější estetická řešení? Zveme vás ke školení!

Více než poslední rok se přímo virální silou šíří v estetice trend přirozenosti. Trend zdravé a  krásné pokožky. Trend navrácení a udržování pevné, pružné a zářivé pleti. Trend „NOTOX“  Trend, který i bez botulotoxinu zjemní vrásky, jizvy, bojuje proti stárnutí. Ten pravý anti-aging. 

Biorevitalizace na bázi DNA polynukleotidů a kyseliny hyaluronové,  která stimuluje obnovu buněk s endogenní produkcí kolagenu a elastinu. Takového krásně  přirozeného efektu bio – revitalizace dosahujeme právě polynukleotidy. Polynukleotidy jsou molekuly, ze  kterých je mimo jiné složena i naše DNA. Což nám potvrzuje jejich obrovskou sílu a potenciál. 

Polynukleotidy účinkují jako biostimulátory  Doslova donutí buňky – fibroblasty k produkci kolagenu a elastinu. Také působí hydratačně a  udržují hydrataci. Podporují ve tkáních výraznou regeneraci. Díky tomuto efektu brání  degradaci kolagenu. Mají silný antioxidační efekt a bojují proti volným radikálům a tím působí  anti-agingově.

Každý zúčastněný obdrží ke školení certifikát.

SLOŽENÍ BALÍČKU:

  • Balíček neobsahuje žádné produkty, pouze školící materiál, certifikát a školení.

KONTAKTNÍ INFORMACE K ZOLLNER AESTHETIC ACADEMY:

Telefon: 0911 613737,  Email: denisa.kurtiova@zollnermedical.com 

PODROBNOSTI

Datum školení:  Vyberte si podle aktuálních termínů.

Cena:  Vyberte si dle aktuálních balíčků

Trvání tréninku:  Max 3 hodiny 

Velikost skupiny:  Online, max. 7

Modely během tréninku:  Upozorňujeme, že každý si musí zajistit svého modelu/ka


Zöllner Medical International  je exkluzivní distribuční společností. V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 903 483 737, nebo písemně na  email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o  naše  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička?  Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 911 613 737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

  • Facebok  prezentaci
  • Instagram  prezentaci
  • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
  • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co  nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová , Cert. školitelka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: