Venome SKIN ANTIDOTE

Skin Antidote  je řada produktů Venome SKIN ANTIDOTE pro každodenní péči (zesílené sérum, booster). Péče o pleť a realizace vhodného akčního plánu je absolutním  pilířem  estetického celku. Pokud  si nedáme pozor  na tento důležitý detail, dříve či později nás postihnou nepříjemné  následky.

Produkty Skin Antidote pro  vnější  použití jsou silně regenerační  5-ti denní programy  na  obnovu  pleti ve formě séra obsaženého ve skleněné ampule, které jsou skvělou alternativou ke  zpestření  složení denního  krému , obohacení pleťové masky  nebo  ukončení ošetření v estetickém centru. Sortiment se skládá ze tří variant a je přizpůsoben  individuálním potřebám.

SEZNÁMTE SE S ŘEŠENÍM VENOME TRYCHO NA KAŽDÝ PROBLÉM A UŽIJTE SI KRÁSNOU PLEŤ.

Zakoupením produktové rady značky Venome Vám dokážeme garantovat nejen dobrou cenu na českém nebo slovenském trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 24 hodin, věrnostní program, online i offline odborné školení, workshopy a  zboží samozřejmě vždy skladem. 

Zöllner MEDICAL International  - Nezávislý distributor prémiových dermálních výplní, mezoterapie, peelingů a hygieny pro CZ/ SK/ AT/ HU/ SLO/ HR trh. Zöllner Aesthetic Academy - odborné školení pro dermální výplně, mezoterapii a biorevitalizačných peelingů. V případě zájmu o školení nebo workshop nás prosím kontaktujte na naší infolince. Společnost Zöllner Medical International je výhradním distributorem uvedené značky pro Českou a Slovenskou republiku. Více informací na  info@zollnermedical.com  nebo na naší infolince  +420 776 212 275.