RADIESSE

Nejprodávanější

Radiesse 1,5ml
 
2 615 Kč
(3 164 Kč včetně DPH)
2 položek celkem
Radiesse 1,5ml
Doručení 24h
3 164 Kč včetně DPH
2 615 Kč

Radiesse 1,5 ml je dermální výplň, která dodá objem, pomáhá vyhlazovat a redukovat středně těžké až těžké vrásky v obličeji a má okamžitý liftingový a zpevňující účinek na...

Kód: A1205
Radiesse s lidokainem 1,5ml│Zöllner Medical min
Doručení 24h
3 992 Kč včetně DPH
3 299 Kč

Radiesse 1,5 ml s lidokainem je dermální výplň, která dodá objem, pomáhá vyhlazovat a redukovat středně těžké až těžké vrásky v obličeji a má okamžitý liftingový a...

Kód: A1286

V rámci procesu stárnutí dochází k rozpadu přirozeného kolagenu pokožky, což vede ke ztrátě objemu obličeje. Unikátní receptura výplně Radiesse® stimuluje produkci nového kolagenu v pokožce. Výsledkem je zvětšený objem obličeje a okamžitý liftingový a zpevňující efekt. Radiesse® je k dispozici také s lidokainem, pro pohodlnější aplikaci. Pomáhá vyhladit mírné až těžké vrásky obličeje.

Dermální výplň značky Radiesse® je celosvětově vyhledávaná dermální výplň nejen pro její jedinečnou kvalitu ale také optimálním poměr kvality a ceny. Radiesse® – přírodní vzhled, který vydrží!

Zakoupením originálních dermálních výplní značky Radiesse® od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém nebo slovenském trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. 100%. rychlé doručení do 24 hodin, věrnostní program, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, mezoterapie, peelingů, dermokosmetiky a hygieny pro pro pro český, slovenský, polský, maďarský, rakouský, slovinský a chorvatský trh.

Více informací na www.DermalniVyplne.cz

Radiesse brand