Clinic Ritual

O ZNAČCE

Clinic Ritual™

Clinic Ritual™ vznikl z více než desetiletých zkušeností Zöllner Pharma Group s profesionální hygienou a spotřebním materiálem. Po letech spolupráce s klinikami, ambulancemi, estetickými centry a kosmetickými salony jsme přesně věděli, co profesionálové při každodenní práci potřebují.

Proto jsme vytvořili vlastní značku, u které produkty vybíráme, vyvíjíme a zajišťujeme jejich výrobu podle našich požadavků na kvalitu, funkčnost a komfort při používání. Clinic Ritual™ spojuje profesionální kvalitu, praktická velká balení a výborný poměr ceny a kvality.

Portfolio postupně rozšiřujeme o bavlněný spotřební materiál, hygienické produkty, jednorázové pomůcky, ochranný materiál a provozní vybavení pro každodenní profesionální praxi.

Clinic Ritual™ je určen pro estetické a dermatologické kliniky, ambulance, kosmetické salony, SPA & wellness, ale u vybraných produktů také pro náročné domácí zákazníky.

Clinic Ritual kozmetické potreby
CLINIC RITUAL™ premium
PROFESIONÁLNÍ KVALITA VELKÁ BALENÍ PROFESIONÁLNÍ HYGIENA CLINIC • BEAUTY • SPA
Profesionální kvalita pro každodenní použití.
Pro péči, kterou si vaši klienti zaslouží.

Řazení produktů

25 položek celkem

Výpis produktů

CR čiapky jednorazové
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
220,76 Kč –6 %
248,46 Kč včetně DPH
205,34 Kč
Měrná cena: 2,05 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové fóliové ochranné čepice s elastickou gumičkou – 100 ks v balení.  Praktické jednorázové čepice z odolné fólie určené k ochraně vlasů během...

Kód: A2836
Clinic Ritual – Profesionální jednorázové podložky na opěrku hlavy lehátka z netkané textilie – 100 ks, různé barvy
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 246,46 Kč až –13 %
od 270,23 Kč včetně DPH
od 223,33 Kč
Měrná cena: od 2,23 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové podložky na opěrku hlavy lehátka z netkané textilie – 100 ks v balení, 3 varianty.  Měkké jednorázové hygienické podložky na opěrku hlavy a otvor...

Kód: A2810
ChatGPT Image 23. 9. 2026, 13 59 53
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 486,36 Kč včetně DPH
od 401,95 Kč
Měrná cena: od 401,95 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové prostěradlo WAVE z hrubé celulózy, 50/60 cm × 50 m – pevné, savé a praktické pro každodenní použití.  Celulózové prostěradlo v roli je určeno...

Kód: A2792
clinic ritual towel 27,5x80m
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
552,91 Kč včetně DPH
456,95 Kč
Měrná cena: 456,95 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové utěrky WAVE z materiálu AIRLAID  jsou praktickou volbou pro profesionální použití v kosmetických salonech, SPA, kadeřnictvích, při manikúře a...

Kód: A2799
Clinic Ritual soft&scrub pink
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 113,51 Kč včetně DPH
od 93,81 Kč
Měrná cena: od 1,64 Kč / 1 ks

Profesionální oboustranná čisticí a peelingová utěrka SOFT&SCRUB, 20 × 25 cm. Praktická oboustranná utěrka s peelingovou a jemnou čisticí stranou určená pro...

Kód: A2798
Clinic Ritual Bio Vlna Maxi
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 290,76 Kč včetně DPH
od 240,30 Kč
Měrná cena: od 4,69 Kč / 1 ks

Clinic Ritual™ – Profesionální jednorázové utěrky BIO VLNA z netkané textilie, MAXI 50 x 70 cm, 50/100 ks. Měkké, savé a odolné jednorázové utěrky z netkané textilie určené...

Kód: A2830
clinic ritual tampony obdlžnikové
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
282,44 Kč –21 %
267,12 Kč včetně DPH
220,76 Kč
Měrná cena: 0,44 Kč / 1 g

Profesionální čtvercové bavlněné tampóny, 500 g – extra silné, měkké a příjemné k pokožce.  Velké bavlněné kosmetické tampóny s pevnou strukturou a obšitými okraji určené k...

Kód: A2802
clinic ritual foliova maska na tvár a krk
Novinka Doručení 24h
166,38 Kč včetně DPH
137,50 Kč
Měrná cena: 1,38 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázová fóliová maska na obličej a krk – účinný okluzivní zábal pro intenzivní vstřebávání aktivních látek.  Praktická jednorázová maska z lehké PE fólie...

Kód: A2823
clinic ritual netkana maska na tvar a krk
Novinka Doručení 24h
310,66 Kč včetně DPH
256,74 Kč
Měrná cena: 2,57 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové netkané masky na obličej a krk – 100 ks v balení.  Praktické jednorázové masky z měkké netkané textilie určené k použití během kosmetických...

Kód: A2822
ChatGPT Image 18. 9. 2026, 14 22 25
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
177,87 Kč včetně DPH
147 Kč
Měrná cena: 1,47 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázová netkaná maska na obličej – 100 ks v balení.  Praktická jednorázová maska z měkké netkané textilie určená k použití během kosmetických procedur v...

Kód: A2821
Clinic Ritual podložka hladká
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 432,25 Kč včetně DPH
od 357,23 Kč
Měrná cena: od 7,14 Kč / 1 m

Profesionální jednorázové prostěradlo z netkané textilie na roli, 50 m – dostupné v šířkách 50/60 cm. Praktické jednorázové prostěradlo z kvalitní netkané textilie určené k...

Kód: A2819
Clinic Ritual kompresy naturline
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
121,90 Kč včetně DPH
100,74 Kč
Měrná cena: 1,01 Kč / 1 ks

Profesionální bavlněné kosmetické kompresy 16,5 × 18 cm, 150 g – cca 100 ks v balení. Měkké a praktické kompresy z přírodní bavlny určené k čištění a ošetření pokožky,...

Kód: A2831
Clinic ritual celulozové utierky 200m
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 401,15 Kč včetně DPH
od 331,53 Kč
Měrná cena: od 294,27 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové celulózové utěrky – savé, pevné a bezprašné.  Praktické jednorázové utěrky z 2vrstvé celulózy určené k osušování vlasů, rukou a nohou během...

Kód: A2865
clinic ritual navleky na obuv
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
169,36 Kč –16 %
170,72 Kč včetně DPH
141,09 Kč
Měrná cena: 1,41 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové fóliové návleky na obuv – 100 ks v balení.  Praktické jednorázové návleky na obuv z ochranné fólie určené ke zvýšení hygieny v profesionálních...

Kód: A2807
Clinic Ritual™ – Profesionální jednorázové ochranné čepice CLIP z netkané textilie – 100 ks, 4 barvy
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 167,05 Kč až –20 %
od 161,39 Kč včetně DPH
od 133,38 Kč
Měrná cena: od 1,33 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové ochranné čepice CLIP z netkané textilie – 100 ks v balení, 4 barvy na výběr.  Praktické jednorázové čepice z pevné netkané textilie určené k...

Kód: A2837
Clinic Ritual netkana textilia vzor srdce 50cmx50m
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 495,37 Kč včetně DPH
od 409,40 Kč
Měrná cena: od 8,19 Kč / 1 m

Profesionální jednorázové netkané prostěradlo v roli – 50/60 cm × 50 m, s reliéfem srdíček. Praktické jednorázové prostěradlo z kvalitní netkané textilie určené k použití v...

Kód: A2832
Clinic Ritual utierky bio vlna midi
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 261,21 Kč včetně DPH
od 215,88 Kč
Měrná cena: od 4,24 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové utěrky BIO VLNA z netkané textilie, MIDI 40 × 70 cm – balení 50/100 ks. Měkké, savé a odolné utěrky z netkané textilie s vlnkovým reliéfem určené...

Kód: A2828
Clinic Ritual natlurline wipes 100ks aktual
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
155,17 Kč včetně DPH
128,24 Kč
Měrná cena: 1,28 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové utěrky NATURLINE z přírodních bavlněných vláken, 20 × 30 cm – 100 ks. Jemné a vysoce absorpční kosmetické utěrky z přírodních bavlněných vláken...

Kód: A2824
Clinic Ritual naturline utierkz 44x50 cm 40ks
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
216,75 Kč včetně DPH
179,13 Kč
Měrná cena: 4,48 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové utěrky NATURLINE z přírodních bavlněných vláken, 44 × 50 cm – 40 ks. Jemné a vysoce absorpční kosmetické utěrky z přírodních bavlněných vláken...

Kód: A2825
Clinic Ritual™ – Profesionální kosmetické bavlněné tampony ve tvaru srdce – 50 ks, 3 barvy na výběr
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 69,13 Kč –11 %
od 74,02 Kč včetně DPH
od 61,17 Kč
Měrná cena: od 1,22 Kč / 1 ks

Profesionální bavlněné kosmetické tampony ve tvaru srdce – jemné, silné a pevné.  Originální kosmetické tampony z měkké bavlny v elegantním tvaru srdce určené k čištění a...

Kód: A2805
Clinic Ritual ochranna podložka 51x50 80ks farebne
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 415,15 Kč včetně DPH
od 343,10 Kč
Měrná cena: od 343,10 Kč / 1 ks

Profesionální jednorázové podložky v roli – 51 cm x 50 cm × 40 m, 80 útržků, praktické a odolné provedení. Praktické jednorázové podložky ze 2 vrstev celulózy a 1 vrstvy...

Kód: A2811
Clinic Ritual ochranne podlozky 60x50cm
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 505,63 Kč včetně DPH
od 417,88 Kč
Měrná cena: od 10,45 Kč / 1 m

Profesionální nepromokavé jednorázové podložky na lehátko v roli – 60 cm × 50 cm, 80 útržků, role 40 m. Praktické jednorázové podložky s fóliovou vrstvou určené k ochraně...

Kód: A2818
Clinic Ritual kozmeticke ovalne tampony
Novinka Doručení 24h BEST SELLER
269 Kč včetně DPH
222,31 Kč
Měrná cena: 0,44 Kč / 1 g

Profesionální oválné bavlněné kosmetické tampony, 500 g – extra silné, měkké a příjemné k pokožce.  Velké bavlněné kosmetické tampony s pevnou strukturou a obšitými okraji...

Kód: A2801
clinic ritual celulozove prestieradlo
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
od 195,06 Kč až –27 %
od 170,72 Kč včetně DPH
od 141,09 Kč
Měrná cena: od 2,82 Kč / 1 m

Profesionální 2vrstvá celulózová podložka v roli – hygienická ochrana lehátek a pracovních ploch, dostupná v několika rozměrech.  Praktická jednorázová podložka z...

Kód: A2796
clinic ritual tampony
AKCE Novinka Doručení 24h BEST SELLER
280,13 Kč –26 %
248,46 Kč včetně DPH
205,34 Kč
Měrná cena: 0,41 Kč / 1 g

Profesionální bavlněné kosmetické tampóny, 500 g – cca 1 200 ks v balení, prémiová kvalita. Měkké a pevné kosmetické tampóny ze 100 % bavlny určené k čištění a tonizaci...

Kód: A2800

Ovládací prvky výpisu

25 položek celkem