OUTLET

Proč OUTLET? 

V rámci nového projektu  „Udržitelnost planety“ se snažíme přicházet s kroky, které dokáží pomoci naší planetě, ať už ve formě redukce uhlíkové stopy, nebo jiných systematických kroků, které nám dokážou být nápomocné při plnění našeho cíle. Máme jen  jednu planetu a snažíme se alespoň svou částí přispět tam, kde víme. Prodáváme tisíce balení produktů ročně a dosud poškozené kusy končily vždy v odpisu. Nešlo tak ani o finance, vzhledem k počtu prodaných kusů, jako o zbytečný odpis a technologickou ztrátu. 

Co je OUTLET 

Outlet je NAŠE NOVÁ SLUŽBA pro klienty, kde mají možnost získat  ZAJÍMAVOU slevu MÍSTAMI až DO 80% z ceny nových produktů. V této kategorii můžete najít produkty s krátkým expiračním datem nebo s poškozeným vnějším obalem (krabička). Většina krabiček se poškodí při přepravě. Každý jeden produkt je 3x důkladně zkontrolován a vnitřní obsah je ve  100% stavu . Prodáváme sice obsah balení, ale řekněte, kdybyste si měli vybrat, vzali byste si zboží v poškozené krabičce? No vidíte.    

Poškození vnějších balení 

Poškození se vztahuje VÝLUČNĚ pouze na poškození vnějších obalů na cestě od výrobce nebo dodavatele do našeho velkoobchodu. Vnitřní obsah je vždy ve 100% stavu.    

Krátká expirační doba 

Vztahuje se na 1-3 měsíční expirační data. Abychom dokázali posouvat dál dobré ceny, musíme nakupovat hodně. Občas něco i nám zůstane...

Jak objednat zboží z Outletu?

Velice jednoduše. Chodte do sekce  OUTLET a vyberte si dle aktuální nabídky zboží dle vlastního výběru. V případě, že se jedná o zkrácenou dobu expirace, tato expirace je vždy uvedena v popisu produktu. V případě, že se jedná o poškozenou krabičku, před zasláním objednávky vám pošleme do zprávy nebo whatsappu aktuální fotografii produktu, z titulu odsouhlasení objednávky.

Pozor: Produkty v Outletu nerezervujeme. Znáte to, kdo dřív přijde…. 

Máte dotazy?

Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme na písemně na  info@zollnermedical.com nebo případně telefonicky na naší infolince.