PROFHILO H+L 2ML, 64mg/HA, Unikátní REMODELAČNÍ výplň, pro hydrataci, posílení, napnutí a lifting pokožky

Kód: A1216
Akce Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: PROFHILO
2 650 Kč –24 %
Profhilo 2ml│Zöllner Medical
2 650 Kč –24 % 1 989 Kč / balení 2 407 Kč včetně DPH 995 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Profhilo H+L 2ml, 64 ml/HA je vysoce kvalitní materiál na bázi stabilizované kyseliny hyaluronové (HA) určený k remodelaci a ošetření laxnosti pokožky, nejen k vyplnění linií a vrásek. Díky jedné z nejvyšších koncentrací HA na trhu (64 mg/2ml) nejen podporuje a hydratuje pokožku, ale také remodeluje stárnoucí a ochablou tkáň. Profhilo poskytuje vynikající výsledky jako ošetření samotné nebo v kombinaci s jinými estetickými úpravami, které jsou v současnosti v nabídce. Profhilo H+L významně vyživuje dermální buňky a obnovuje pevnost pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyaluronové!

Profhilo H+L významně zlepšuje kvalitu tkání, a to iv náročných obličejových oblastech a je významným doplňkem k jiným estetickým ošetřením a zákrokům při použití dermálních výplní. Profhilo H+L má jednoznačně nejlepší poměr ceny a kvality. V ceně jsou 2ml! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profhilo H+L 2ml, je první stabilizovaný injekční produkt na bázi kyseliny hyaluronové (HA) bez BDDE k ošetření laxnosti pokožky a remodelaci, nejen k vyplnění linií a vrásek. Díky jedné z nejvyšších koncentrací HA na trhu (64 mg/2 ml) nejen podporuje a hydratuje pokožku, ale také remodeluje stárnoucí a ochablou tkáň. Profhilo poskytuje vynikající výsledky jako ošetření samotné nebo v kombinaci s jinými estetickými úpravami, které jsou v současnosti v nabídce.

Profhilo H+L se má používat v oblastech postižených laxitou pokožky, jako jsou malární a submalární oblasti obličeje. Profhilo H+L vyživuje dermální buňky a obnovuje pevnost pokožky. Profhilo H+L významně zlepšuje kvalitu tkání, a to iv náročných obličejových oblastech a je významným doplňkem k jiným estetickým ošetřením a zákrokům při použití dermálních výplní. Najdete jej v každé prémiové estetické klinice v západní Evropě.

Profhilo H+L je vyvinut pomocí hybridní technologie NAHYCO, která kombinuje inovaci a naprostou bezpečnost s výrobou stabilizovaných hybridních kooperativních komplexů s kyselinou hyaluronovou vytvořených patentovaným tepelným procesem. Profhilo je složen z vysoce čisté kyseliny hyaluronové vyrobené patentovanou technologií NAHYCO.

Profhilo H+L vytváří skutečný rozruch mezi odbornými lékaři, kteří o něm říkají

"jak na něco, na co už čekají", nebo jako "nejzájímavější vývoj v injekční léčbě za poslední dobu".

Profhilo

BAP

Chcete-li maximalizovat difúzi v malární a submalární oblasti:

• BAP byly konkrétně vybrány v anatomicky příslušných oblastech
• Fenomén ředění samotného produktu
• 5 injekcí na každou stranu
• Snížená bolest (pomalá injekce)
• Nižší možnost tvorby modřin nebo hematomů
• Snížený počet ošetření
• Větší synergie s pacienty

JAK Funguje PROFHILO

Jako stabilizovaný produkt Profhilo vydrží v pokožce asi 28 dní. Během této doby probíhá stimulace 4 různých druhů kolagenu a elastinu pomalým uvolňováním HA.

Výsledkem stimulace je významné zlepšení tkáně. Nemůžeme proto tvrdit, že Profhilo posiluje pokožku, protože má také významný napínací/liftingový účinek na tkáň.

JEDINEČNÝ VÝROBEK

Existuje mnoho vlastností, díky kterým je Profhilo® jedinečný z čehokoli jiného, ​​co je na trhu právě teď. Neexistuje žádny obsah BDDE. Jedná se o tepelně zesíťované vytváření stabilizovaných hybridních kooperativních komplexů H-HA a L-HA. Navzdory vysokému obsahu HA má nízký zánětlivý profil spojený s proléčivými vlastnostmi podloženými klinickými studiemi. Abychom zcela pochopili tento nový koncept v anti-age medicíně, musíme se nejprve podívat na tuto technologii.

JAK JE PROFHILO STABILIZOVÁNO

Profhilo je vyvinut pomocí patentované technologie, jejímž výsledkem jsou hybridní kooperativní komplexy mezi HA s vysokou molekulovou hmotností a HA s nízkou molekulovou hmotností bez použití jakýchkoli chemických zesíťovacích sloučenin. Tyto komplexy zvyšují stabilitu HA vůči enzymatické a mechanické degradaci.

NAHYCO TECHNOLOGIE

Profhilo není dermální výplní ani biorevitalizátorem - Profhilo otevřel novou injekční kategorii - bioremodeling.

Tepelné zesíťování mění charakter a chování HA, což vede k tvorbě kooperativních hybridních komplexů, které modulují tkáně. Toto je také vysvětlení rozdílného biologického chování, pokud jde o samotné H-HA a L-HA. Jednou z hlavních výhod je životnost. Hybridní kooperativní komplexy se prokázaly jako velmi stabilní při trávení přírodní hyaluronidázou (BTH) v porovnání s H-HA, který se běžně používá v biorevitalizačních produktech, nebo s L-HA samotným, což vede k dlouhotrvajícímu uvolňování a dvojímu působení těchto dvou složek HA. Tato dvojitá činnost je ideální pro přestavbu laxnosti pokožky.

VÝHODY

V Profhilo se L-HA uvolňuje pomalu z hybridních komplexů HA, a proto nespouští první zánětlivé cytokiny, což jej činí velmi biokompatibilním. Zvyšuje také pohodlí pacienta během a po ošetření a dodává pokožce hydrataci, zejména v epidermis – Hydro efekt.

H-HA v Profhilo poskytuje stabilní HA architekturu v dermis. To dává objemový efekt – efekt Lift.

Další výhodou stabilního kooperativního hybridního komplexu ve srovnání s H-HA a L-HA je zvýšení expresních hladin kolagenu typu I a typu III ve fibroblastech a kolagenu typu IV a VII v keratinocytech.

To má za následek zlepšení kvality a hydratace pokožky v dermis i epidermis. Zvyšuje se také produkce endogenního HA a elastinu, které dodávají pleti mladistvější vzhled.

NEJVYŠŠÍ KONCENTRACE NA TRHU

Profhilo obsahuje 32 mg HA s nízkou molekulovou hmotností (80-100 Kda) a 32 mg HA s vysokou molekulovou hmotností (1100-1400 Kda). To poskytuje jednu z nejvyšších koncentrací HA na trhu, která představuje 64 mg HA ve 2 ml předplněné injekční stříkačce. Je pozoruhodné, že se to dá ještě vytlačit pomocí jehly o hmotnosti 29g.

Co obsahuje balení?

1 x 2ml v injekční stříkačce

Zakupte si i další produkty z řady Profhilo online zde:

Výhody Profhilo H+L:

  • Zlepšuje kvalitu tkáně
  • Remodelace pokožky
  • Ošetření laxnosti pokožky
  • Obnovuje pevnost a elasticitu pokožky

Jak dlouho trvá výsledek?

Výsledky jsou okamžité od prvního ošetření. Výsledky budou obecně trvat 6 až 9 měsíců a dokonce až jeden rok v závislosti na jednotlivých faktorech jako je typ pleti, věk nebo životní styl.

Zöllner Medical │EU vlajka

Tento produkt je zdravotnický prostředek a je určen k manipulaci pouze lékařům - odborníkům ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili osobám oprávněným předepisovat léčivé přípravky nebo osobám oprávněným vydávat léčivé přípravky. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

 

 

 

Zdroj: IBSA Group

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: