PROFHILO H+L 2ML, 64mg/HA, Unikátní REMODELAČNÍ výplň, pro hydrataci, posílení, napnutí a lifting pokožky

Kód: A1216
Doručení 48h
Značka: PROFHILO
2 899 Kč –17 %
Profhilo 2ml│Zöllner Medical
2 899 Kč –17 % 2 390 Kč / balení 2 892 Kč včetně DPH 1 195 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Profhilo H+L 2ml, 64 ml/HA je vysoce kvalitní materiál na bázi stabilizované kyseliny hyaluronové (HA) určený k remodelaci a ošetření laxnosti pokožky, nejen k vyplnění linií a vrásek. Díky jedné z nejvyšších koncentrací HA na trhu (64 mg/2ml) nejen podporuje a hydratuje pokožku, ale také remodeluje stárnoucí a ochablou tkáň. Profhilo poskytuje vynikající výsledky jako ošetření samotné nebo v kombinaci s jinými estetickými úpravami, které jsou v současnosti v nabídce. Profhilo H+L významně vyživuje dermální buňky a obnovuje pevnost pokožky (lifting). Obsahuje až 64mg kyseliny Hyaluronové!

Profhilo H+L významně zlepšuje kvalitu tkání, a to iv náročných obličejových oblastech a je významným doplňkem k jiným estetickým ošetřením a zákrokům při použití dermálních výplní. Profhilo H+L má jednoznačně nejlepší poměr ceny a kvality. V ceně jsou 2ml! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profhilo H+L 2ml, je první stabilizovaný injekční produkt na bázi kyseliny hyaluronové (HA) bez BDDE k ošetření laxnosti pokožky a remodelaci, nejen k vyplnění linií a vrásek. Díky jedné z nejvyšších koncentrací HA na trhu (64 mg/2 ml) nejen podporuje a hydratuje pokožku, ale také remodeluje stárnoucí a ochablou tkáň. Profhilo poskytuje vynikající výsledky jako ošetření samotné nebo v kombinaci s jinými estetickými úpravami, které jsou v současnosti v nabídce.

Profhilo H+L se má používat v oblastech postižených laxitou pokožky, jako jsou malární a submalární oblasti obličeje. Profhilo H+L vyživuje dermální buňky a obnovuje pevnost pokožky. Profhilo H+L významně zlepšuje kvalitu tkání, a to iv náročných obličejových oblastech a je významným doplňkem k jiným estetickým ošetřením a zákrokům při použití dermálních výplní. Najdete jej v každé prémiové estetické klinice v západní Evropě.

Profhilo H+L je vyvinut pomocí hybridní technologie NAHYCO, která kombinuje inovaci a naprostou bezpečnost s výrobou stabilizovaných hybridních kooperativních komplexů s kyselinou hyaluronovou vytvořených patentovaným tepelným procesem. Profhilo je složen z vysoce čisté kyseliny hyaluronové vyrobené patentovanou technologií NAHYCO.

Profhilo H+L vytváří skutečný rozruch mezi odbornými lékaři, kteří o něm říkají

"jak na něco, na co už čekají", nebo jako "nejzájímavější vývoj v injekční léčbě za poslední dobu".

Profhilo

BAP

Chcete-li maximalizovat difúzi v malární a submalární oblasti:

• BAP byly konkrétně vybrány v anatomicky příslušných oblastech
• Fenomén ředění samotného produktu
• 5 injekcí na každou stranu
• Snížená bolest (pomalá injekce)
• Nižší možnost tvorby modřin nebo hematomů
• Snížený počet ošetření
• Větší synergie s pacienty

JAK Funguje PROFHILO

Jako stabilizovaný produkt Profhilo vydrží v pokožce asi 28 dní. Během této doby probíhá stimulace 4 různých druhů kolagenu a elastinu pomalým uvolňováním HA.

Výsledkem stimulace je významné zlepšení tkáně. Nemůžeme proto tvrdit, že Profhilo posiluje pokožku, protože má také významný napínací/liftingový účinek na tkáň.

JEDINEČNÝ VÝROBEK

Existuje mnoho vlastností, díky kterým je Profhilo® jedinečný z čehokoli jiného, ​​co je na trhu právě teď. Neexistuje žádny obsah BDDE. Jedná se o tepelně zesíťované vytváření stabilizovaných hybridních kooperativních komplexů H-HA a L-HA. Navzdory vysokému obsahu HA má nízký zánětlivý profil spojený s proléčivými vlastnostmi podloženými klinickými studiemi. Abychom zcela pochopili tento nový koncept v anti-age medicíně, musíme se nejprve podívat na tuto technologii.

JAK JE PROFHILO STABILIZOVÁNO

Profhilo je vyvinut pomocí patentované technologie, jejímž výsledkem jsou hybridní kooperativní komplexy mezi HA s vysokou molekulovou hmotností a HA s nízkou molekulovou hmotností bez použití jakýchkoli chemických zesíťovacích sloučenin. Tyto komplexy zvyšují stabilitu HA vůči enzymatické a mechanické degradaci.

NAHYCO TECHNOLOGIE

Profhilo není dermální výplní ani biorevitalizátorem - Profhilo otevřel novou injekční kategorii - bioremodeling.

Tepelné zesíťování mění charakter a chování HA, což vede k tvorbě kooperativních hybridních komplexů, které modulují tkáně. Toto je také vysvětlení rozdílného biologického chování, pokud jde o samotné H-HA a L-HA. Jednou z hlavních výhod je životnost. Hybridní kooperativní komplexy se prokázaly jako velmi stabilní při trávení přírodní hyaluronidázou (BTH) v porovnání s H-HA, který se běžně používá v biorevitalizačních produktech, nebo s L-HA samotným, což vede k dlouhotrvajícímu uvolňování a dvojímu působení těchto dvou složek HA. Tato dvojitá činnost je ideální pro přestavbu laxnosti pokožky.

VÝHODY

V Profhilo se L-HA uvolňuje pomalu z hybridních komplexů HA, a proto nespouští první zánětlivé cytokiny, což jej činí velmi biokompatibilním. Zvyšuje také pohodlí pacienta během a po ošetření a dodává pokožce hydrataci, zejména v epidermis – Hydro efekt.

H-HA v Profhilo poskytuje stabilní HA architekturu v dermis. To dává objemový efekt – efekt Lift.

Další výhodou stabilního kooperativního hybridního komplexu ve srovnání s H-HA a L-HA je zvýšení expresních hladin kolagenu typu I a typu III ve fibroblastech a kolagenu typu IV a VII v keratinocytech.

To má za následek zlepšení kvality a hydratace pokožky v dermis i epidermis. Zvyšuje se také produkce endogenního HA a elastinu, které dodávají pleti mladistvější vzhled.

NEJVYŠŠÍ KONCENTRACE NA TRHU

Profhilo obsahuje 32 mg HA s nízkou molekulovou hmotností (80-100 Kda) a 32 mg HA s vysokou molekulovou hmotností (1100-1400 Kda). To poskytuje jednu z nejvyšších koncentrací HA na trhu, která představuje 64 mg HA ve 2 ml předplněné injekční stříkačce. Je pozoruhodné, že se to dá ještě vytlačit pomocí jehly o hmotnosti 29g.

Co obsahuje balení?

1 x 2ml v injekční stříkačce

Zakupte si i další produkty z řady Profhilo online zde:

Výhody Profhilo H+L:

  • Zlepšuje kvalitu tkáně
  • Remodelace pokožky
  • Ošetření laxnosti pokožky
  • Obnovuje pevnost a elasticitu pokožky

Jak dlouho trvá výsledek?

Výsledky jsou okamžité od prvního ošetření. Výsledky budou obecně trvat 6 až 9 měsíců a dokonce až jeden rok v závislosti na jednotlivých faktorech jako je typ pleti, věk nebo životní styl.

Zöllner Medical │EU vlajka

 

 

 

 

 

Zdroj: IBSA Group

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: