STYLAGE BI-SOFT M bez Lidokainu 2x1ml s Mannitolem s PRODLOUŽENÝM ÚČINKEM pro JEŠTĚ LEPŠÍ výsledky!

Kód: A1335
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: STYLAGE
2 811 Kč / bal. 3 401 Kč včetně DPH 1 406 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Stylage BI-Soft M je výplň určená speciálně pro okamžitou korekci povrchových linií a vrásek. Výplň se používá k dokonalému vyplnění menších nasolabiálních záhybů, marionetových linií, povrchových vrásek, nebo ochablé záhyby brady. Vytvoříme tak opět napnutou a hladkou pokožku. 

Stylage Bi-Soft M  je často používána výplň na klinikách, která se těší velké oblibě klientek právě pro obsah Mannitolu, který zajistí delší výdrž výplně v pokožce. Neobsahuje lidokain.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylage BI-Soft M  je výplň určená speciálně pro korekci povrchových linií a jemných vrásek. Výplň se používá k dokonalému vyplnění menších nosolabiálních záhybů, marionetových linií, povrchových vrásek, ochablé záhyby brady, případně rtu. Vytvoříme tak opět napnutou a hladkou pokožku.

Zároveň se výplň může použít k redukci nosných hrbů, pozvednutí špiček nosu nebo tvarování ušních laloků. Stylage BI-Soft M Lidokain se používá také k omlazení rukou, včetně ztráty objemu na zadní straně rukou.  Stylage BI-Soft M se používá pro menší remodelace, kdy ztráta objemu není až tak masivní, nebo vrásky nejsou až tak hluboké. 

Stylage Bi-Soft M je často používána výplň na klinikách, která se těší velké oblibě klientek právě pro obsah Mannitolu, který zajistí delší výdrž výplně v pokožce. 

Co je Bi-Soft? Ten rozdíl pocítíte ve vašich rukou!   

Inovativní patentovaný injekční systém. Laboratoře VIVACY vyvinuly ve svém pokračujícím úsilí o inovativní excelenci v lékařské estetice patentovaný systém podávání injekcí nové generace Bi-SOFT Injection Technology.

Tato nově navržená ergonomická injekční stříkačka nabízí lékařům větší přesnost, pohodlí a kontrolu při jejich každodenní estetické praxi.

Balení se skládá z:

  • 2 x 1ml injekční stříkačka
  • 2 x 30G jehly
  • 20 mg/g zesíťovaná kyselina Hyaluronová
  • Mannitol

Výhody Stylage BI-Soft M:

  • Okamžitá korekce povrchových vrásek a linek
  • Možnost upravení tvaru nosu a uší
  • Omlazení rukou

Jak dlouho vydrží výsledek?

Obecně mohou výsledky trvat až 12 měsíců. Trvání závisí na individuálním životním stylu, věku a typu pleti. 


PŮVOD TOHOTO VÝROBKU JE VÝHRADNĚ Z EVROPSKÉ UNIE (EU) 

Zöllner Medical │EU vlajka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: