DALTON MARINE COSMETICS - Profesionální mořská kosmetika pro kosmetické salony a estetické kliniky

Filozofie a hodnoty

MOŘSKÁ KOSMETIKA 

Díky více než 45letým zkušenostem jsme se z průkopníka stali lídrem v mořské kosmetice. Abychom zůstali v popředí inovací a zároveň plnili nejvyšší očekávání, spojujeme vysoké standardy kvality s vědeckou zvědavostí a tradičními hodnotami. 

Neustálé zdokonalování našeho sortimentu, používání přírodních surovin z moře a náš závazek k sociální a environmentální odpovědnosti v rámci našeho výrobního a dodavatelského řetězce jsou pro nás obzvláště důležité.


Individuální produkty péče o pleť pro každý typ pleti

Individuální řešení pro každý typ pleti

Každý z našich produktů a ošetření byl vyvinut pro specifický typ pleti nebo problém a tvoří součást našeho komplexního sortimentu produktů. Velký důraz klademe na výběr našich mořských ingrediencí, které jsou přírodního původu a pěstovány udržitelným způsobem. Při vývoji dbáme zejména na snášenlivost naší péče o pleť a její maximální účinnost.

Chcete-li získat kompetentní doporučení produktu a co nejrychleji a nejjednodušeji najít ten nejlepší produkt pro sebe, doporučujeme vám použít našeho  poradce pro typ pleti. 


Neustálé zlepšování

Abychom dosáhli nejlepších dlouhodobých výsledků, musíme pravidelně analyzovat nejnovější výsledky mezinárodního výzkumu a vývoje a neustále hledat ty nejlepší a nejinovativnější ingredience. V tomto ohledu vždy dbáme na to, abychom se vyhýbali problematickým složkám při vývoji našich nových produktů a odstraňovali je ze stávajících formulací. 

Dlouho jsme se například vzdálili od používání plastových mikrokuliček v našich produktech. Pro nás jako poskytovatele mořské kosmetiky to byla přirozeně záležitost obzvlášť blízká našemu srdci.

Neustálé zlepšování

Nejprodávanější

3 položek celkem
8251450 sun care creme lsf 30 st rer neue verpackung 650x650
Akce Doručení 48h NOVÉ a ještě lepší CENY
556 Kč –50 %
336 Kč včetně DPH
278 Kč

SUN CARE OPALOVACÍ KRÉM S UV OCHRANOU UVA/UVB SPF 30 - Rychle se vstřebávající opalovací krém PREVENCE A KONTROLA Rychle se vstřebávající opalovací krém Spolehlivý...

Kód: A0598
8251050 sun care creme st rer 650x650
Akce Doručení 48h NOVÉ a ještě lepší CENY
607 Kč –49 %
368 Kč včetně DPH
304 Kč

SUN CARE KRÉM PRO OPALOVÁNÍ S UV OCHRANOU UVA/UVB SPF 50+ - Silná ochrana před sluncem s antioxidačními vlastnostmi 75 ml PREVENCE A KONTROLA Silná ochrana před sluncem s...

Kód: A0599
8253050 sun care body lotion 650x650
Akce Doručení 48h NOVÉ a ještě lepší CENY
580 Kč –52 %
336 Kč včetně DPH
278 Kč

SUN CARE TĚLOVÉ MLÉKO PO OPALOVÁNÍ - Hydratační, zklidňující a chladivé mléko po opalování 200 ml PREVENCE A KONTROLA Hydratační, uklidňující a chladivé mléko po opalování...

Kód: A0597