DERMA - BIO PEEL 5x5ml - Biorevitalizační peeling na obličej pro biorevitalizaci obličeje bez jehel

Kód: A0275
Doručení 24h
Značka: DERMA 2.0
1 590 Kč –22 %
biopel1
1 590 Kč –22 % 1 239 Kč / ks 1 499 Kč včetně DPH 248 Kč / 5 ml
Pouze pro přihlášené

Biorevitalizační peeling na obličej pro biorevitalizaci bez jehel DERMA-BIO PEEL D2.0

Bio-revitalizační peeling na obličej. Adjuvant při léčbě vrásek, malých skvrn, matnosti, nehomogenní textury a nehomogenity pleti, dodává pleti zářivý a tónovaný vzhled již od první aplikace, aniž by byla agresivní. Vhodné pro všechny typy pleti, věkové kategorie a etnické skupiny.

Pro optimální ošetření k udržení výsledků dosažených v kosmetice postupujte následovně:

 • Čistěte ráno a večer s hydratační čistící pěnou (v případě suché a/nebo citlivé pleti) nebo vyvažující pěnou (v případě smíšené / mastné pleti) D2.0
 • Naneste na Biorevitalizing krém na obličej Derma-Bio Cream D2.0 ráno a večer
 • Aplikujte D2.0 exfoliační peeling JEDNOU TÝDEN

Detailní informace

Detailní popis produktu

DERMA - BIO PEEL - Biorevitalizační peeling na obličej pro Biorevitalizaci obličeje bez jehel

 

Bio-revitalizační peeling na obličej

Biorevitalizační peeling bez jehlel Biorevitalizační peeling Derma-Bio Peel D 2.0,  Biorevitalizace bez jehly s biorevitalizačním peelingem na obličej Derma-Bio Peel D 2.0

Bio-revitalizační peeling  Derma-Bio Peel D 2.0 léčbu obličeje biorevitalizace bez jehel díky speciálnímu složení bi-fáze a kombinace exfoliačního činidla, aminokyseliny a přírodní hydratační, výživné a zklidňující výtažky, působí na všechny známky stárnutí a vytvářejí "liftingový" efekt skalpelů.

Složení biorevitalizačního peelingu na obličej Derma-Bio Peel

 • Kyselina mléčná: je alfa-hydroxykyselina získaná fermentací mléka. Má molekuly, které jsou rozměrově větší než kyselina gykolová, takže je schopna dosáhnout menší hloubky, čímž je méně agresivní. Stimuluje produkci ceramidů (escenciálních Iipidů pro udržení správné architektury pokožky) a má hygroskopické schopnosti, to znamená, že je schopen čerpat vodu z hlubších vrstev. Působí keratolyticky a vyrovnává pH. Je indikován v případech suchosti a dehydratace pokožky.
 • Kyselina mandlová : je alfa-hydroxykyselina získaná z hořkých mandlí, která exfoliuje na úrovni nejpovrchovější vrstvy pokožky jako tonizující ošetření. Tento konkrétní peeling (peeling s 50% kyselinou mandlovou) urychluje buněčnou výměnu rozbitím malých vazeb soudržnosti mezi epitelovými buňkami stratum corneum, které jsou tak jemně odstraněny čímž se nejvnitřnější vrstvy pokožky dostanou na povrch s kompaktnějším a zářivějším vzhledem. Díky nepřetržité aplikaci je výsledkem vizuálně hladší pokožka a homogennější textura.
 • Kyselina salicylová : je beta-hydroxykyselina získaná z vrby (salix alba) získané enzymatickou hydrolýzou salicilinu. Je to organická, bezbarvá kyselina s krystalickou strukturou, která není příliš rozpustná ve vodě. Má keratolytické vlastnosti (rozbíjí keratin korneodesmosomů, čímž oslabuje vazby mezi lipidy), podporuje exfoliaci, působí antibakteriálně a protizánětlivě.
 • Serin : přispívá k tvorbě globulinů a protilátek a má důležitý hydratační účinek.

 • Glycin : je základní složkou trojité spirály kolagenu a je aminokyselinou přítomnou ve větším množství v kožním NMF (Natural Moisturizing Factor). Má hydratační, zvlhčující, antioxidační a regenerační vlastnosti.

 • Prolin : zlepšuje texturu pokožky tím, že pomáhá produkovat kolagen a elastin, čímž snižuje jejich ztrátu v důsledku procesu stárnutí.

 • Rýžový olej : se zklidňujícími vlastnostmi a vynikajícím přírodním filtračním činidlem proti UVA a UVB paprskům.

 • Růžový muškátový olej : chrání pokožku před dehydratací, regeneruje poškozené tkáně a působí antioxidačně proti stárnutí pokožky.

 • Výtažek z pylu : bohatý na vitamíny, vyživuje, stimuluje, detoxikuje, restrukturalizuje a zjemňuje.

 • Extrakt z divoké sóji : obsahuje bílkoviny, vápník, hořčík, mastné kyseliny, zejména kyselinu linolovou (omega 6) a kyselinu alfa-linolovou (omega 3), důležité antioxidanty.

 • Olivový olej : s antioxidačními vlastnostmi se extrakt z olivových listů používá v různých produktech osobní péče pro své antioxidační a antibakteriální výhody.

 • Olej z pšeničných klíčků : hydratační, vyživující a se silným účinkem proti vráskám.

 •  Arganový olej: přírodní arganový olej je díky svým antioxidantům, účinným proti volným radikálům., považován za silný prostředek proti vráskám. To ovšem není všechno: výživné a hydratační látky, které obsahuje, z něj dělají hodnotný produkt pro tvorbu kolagenu.

Jak vypadá peeling na biorevitalizaci obličeje a biorevitalizaci bez jehel s Derma-Bio Peel D2.0

Prezentace: Krabička s 5 injekčními lahvičkami o objemu 5 ml

Indikace: Dehydratace, stárnutí, dyschromie, ztráta tonu a elasticity tkáně, předčasné stárnutí.

Oblasti použití: tvář, krk, dekolt a ruce

Protokol použití:

Na dokonale neporušenou a vyčištěnou pleť speciální čistící pěnou zvolenou podle typu ošetřované pleti ( Derma Hydrating Mousse pro normální suchou pleť nebo Derma-Purifying Mousse pro smíšenou mastnou a nečistou pleť ) naneste před ošetřovací odmašťovací roztok D2.0 a nechte pár očnímu okolí). Ampuli peelingu Derma-Bio Peeling několik sekund silně protřepejte, přičemž dbejte na to, abyste smíchali olejovou fázi a vodní fázi, poté naneste celý obsah kompletního biorevitalizačního peelingu na obličej Derma-Bio Peel D2.0s použitím vějířového kartáče nebo gázy k zakrytí ošetřované oblasti. V této fázi můžete pocitovat mírné pocity pálení, brnění a svědění, které jsou naprosto normální a tolerovatelné, v případě potřeby pokračujte v nuceném větrání směrem k ošetřované oblasti. Produkt nechte působil různou dobu od 2 do 10 minut (až po mírný erytém) , poté pokračujte v neutralizaci a odstranění biorevitalizačního peelingu na obličej nastříkáním přímo na ošetřovanou pokožku (vždy se vyhýbejte očím a sliznicím) neutralizační roztok D2.0.

Doba působení biorevitalizačního peelingu Derma-Bio Peel D2.0 je extrémně variabilní, jelikož citlivost a tloušťka pokožky se liší od subjektu k subjektu. Po neutralizaci a odstranění pokračujte v anestézii D2.0 zklidňujícího krému na masku po ošetření a nechte jej působit asi 20 minut. Ukončete s aplikací SPF 50+ D2.0 sluneční ochranný filtr. 

Frekvence ošetření:  Celý protokol biorevitalizace obličeje lze provést po 7-10 dnech, dokud se nedokonalost, která má být ošetřena, nezlepší (až 1 krát týdně po dobu 5 po sobě následujících týdnů).

Poznámka: V kabině při šokovém ošetření, po neutralizaci peelingu, pokračujte v ošetření pokožky vpichováním nebo elektroporací kompletního biorevitalizačního koktejlu Derma-Bio.

Doporučení po léčbě doma: Po ošetření zklidňujte ošetřované místo D2.0 po ošetření zklidňující mastný krém a aplikujte SPF 50+ D2.0 opalovací krém . Pro dokončení celé doby ošetření se doporučuje denně, ráno a večer aplikovat biorevitalizační pleťový krém Derma-Bio Cream.

Všechny produkty DERMA 2.0 jsou přísně formulovány a vyrobeny s úplným ohledem na životní prostředí, PROTI EXPERIMENTACÍM NA ZVÍŘATACH, PŘÍRODNĚ RUČNĚ VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantů jako BHT a BHA, hliníkových solí, agresivních povrchově aktivních látek SLS a SLES.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky Derma 2.0  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: