DERMA WHITENING PEELING - Kombinovaný rozjasňující peeling na obličej pH2.0 50ml

Kód: A0294
Značka: DERMA 2.0
1 230 Kč / ks 1 488 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

Pleťový peeling na skvrny - Zesvětlující obličejová kúra - 50ml pH 2,0

Peeling na obličej proti skvrnám na zesvětlování obličeje na bázi kyseliny glykolové, resorcinolu, kyseliny kojové, kyseliny azelaové, arbutinu a kyseliny laktobionové s depigmentačním a zesvětlujícím účinkem s progresivním účinkem. Působí účinně proti všem typům hyperpigmentace tím, že rozkládá nahromaděné melaninu a brání jeho nadměrné produkci. Vhodné pro všechny typy pleti.

Pro optimální udržování výsledků získaných v salonu postupujte následovně:

 • Čistěte pleť ráno a večer s hydratační čistící pěnou (v případě suché a/nebo citlivé pleti) nebo vyvažující pěnou (v případě smíšené / mastné pleti).
 • Naneste na pleť zesvětlující krém ráno a večer.
 • Aplikujte exfoliační peeling jednou týdně.

Vyrobeno v Itálii

Detailní informace

Detailní popis produktu

DERMA WHITENING PEELING - Kombinovaný rozjasňující peeling na obličej pH2.0 50ml

POPIS

KOMBINOVANÝ ROZJASŇUJÍCÍ PEELING NA TVÁŘ DERMA

WHITENING

Ošetření skvrn

Ošetření skvrn (kompletní peeling proti skvrnám na obličeji), kombinovaný peeling na rozjasnění obličeje Derma Whitening D 2.0® se skládá z kyseliny glykolové, resorcinolu, kyseliny kojové, kyseliny azelaové, arbutinu, kyseliny laktobionové a DNA sodíku.

 • Kyselina kojová je široce používána k léčbě různých typů hyperpigmentace, jako je melasma, chloasma, senilní a solární lentigo, díky jejímu inhibičnímu účinku na syntézu melaninu. Přesněji řečeno, kyselina kojová vykonává svou funkci deaktivací enzymu tyrosinázy, zodpovědného za transformaci tyrosinu na meziprodukty užitečné pro syntézu melaninu.
 • Kyselina glykolová je keratolytická alfa-hydroxykyselina získaná fermentací cukrové třtiny. Její malé molekulární rozměry znamenají, že může dosáhnout hluboko, provádí zvlhčující a regenerační účinek a stimuluje buněčnou výměnu, která se promítá do vynikající schopnosti obnovy povrchu pro fibroblastickou stimulaci.
 • Arbutin je derivát hydrochinonu, je to beta glukosid extrahovaný z rostlin patřících do čeledi Ericacae, jako je Calluna vulgaris, inhibuje melanogenezi a je lépe tolerován než hydrochinon. Urychluje rozklad melaninu.
 • Resorcinol je derivát benzenu s antiseptickým a antifungálním, exfoliačním, zesvětlujícím účinkem, který vyvolává proliferaci zárodečné vrstvy.
 • Kyselina laktobionová je alfa hydroxykyselina (polyhydroxykyselina) tvořená molekulou kyseliny glukonové a galaktózy (získané oxidací laktózy). Je to platný rozjasňující, vyhlazující, zvlhčující a antioxidant. Inhibuje metaloproteázy, které se tvoří v důsledku fotoexpozice, což umožňuje čelit souvisejícím škodám. Podporuje buněčnou výměnu a je také vynikajícím zesvětlovacím a chelatačním činidlem pro železo.
 • Sodium DNA : Sodná sůl kyseliny deoxyribonukleové, používaná v imunokosmetice pro její proregenerační vlastnosti, stimulaci buněčné proliferace, proreparativní a stimulující syntézu kolagenu a elastinu.
 • Kyselina citrónová je přítomna především v citrusových plodech a je schopna regulovat pH pokožky a tvorbu kožního mazu a má také vynikající antioxidační schopnosti.
 • Kyselina azelaová je nasycená dikarboxylová kyselina produkovaná houbou Malassezia Furfur, která je přirozeně přítomna na kůži (dalšími zdroji jsou ječmen, pšenice, žito, olivový olej). Má depigmentační, bakteriostatické a baktericidní, antiradikálové a komedolytické vlastnosti.

Jak vypadá ošetření obličeje proti skvrnám Derma Whitening D 2.0

Balení: 50 ml láhev s kapátkem

Indikace: hyperpigmentace (melasma, chloasma, senilní a soláme lentigo).

Složení: kyselina glykolová, resorcinol, kyselina kojová, kyselina azelaová, arbutin, kyselina citrónová, kyselina laktobionová, DNA sodík.

Oblasti použití: tvář, krk, dekolt a ruce.

Protokol používání

Na dokonale neporušenou pleť, očištěnou a odmaštěnou předošetřovacím odmašťovacím roztokem D 2.0 naneste pomocí vějířového štětce kombinovaný zesvětlující peeling Derma Whitening D 2.0 pro nedokonalosti pleti v množství potřebném k úplnému překrytí. Na část pokožky, která má být ošetřena, použijte 2-4 ml. V této fázi můžete pociťovat mírné pocity pálení, brnění a svědění, které jsou naprosto normální a tolerovatelné, v případě potřeby pokračujte v nuceném větrání směrem k ošetřované oblasti. Přípravek nechte působit různou dobu od 2 do 10 minut (až po mírný erytém), poté pokračujte v neutralizaci a odstranění nastříkáním přímo na ošetřovanou pokožku (vždy se vyhněte očím a sliznicím) neutralizační roztok D 2.0.

Doba působení zesvětlujícího pleťového peelingu Derma Whitening D 2.0 na  skvrny je extrémně variabilní, protože citlivost a tloušťka pokožky se liší od subjektu k subjektu. Po neutralizaci a odstranění pokračujte v nanesení D 2.0 uklidňujícího krému a masku po ošetření a nechte jej působit asi 20 minut. Po skončení ošetření aplikujte krém DERMA SUN s faktorem SPF50.

Frekvence ošetření: ošetření lze opakovat po 7 - 10 dnech, dokud se nedokonalost, která má být ošetřena, nezlepší.

Chemické a fyzikální vlastnosti:

 • fyzikální stav: vodní roztok
 • pH: 2,0

Doporučení po ošetření: Pleť v následujících dnech po ošetření uklidněte nanesením krému DERMA SUN SPF50, který je uklidňující.

Všechny produkty DERMA 2.0 jsou přísně formulovány a vyrobeny s úplným ohledem na životní prostředí, PROTI EXPERIMENTACÍM NA ZVÍŘATACH, PRŮDNĚ RUČNĚ VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantů jako BHT a BHA, hliníkových solí, agresivních povrchově aktivních látek SLS a SLES.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: