JUVEDERM VOLITE s lidokainem 2x1ml - Stvořen pro omlazení pokožky

Kód: A0019
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: JUVEDERM
6 050 Kč / bal. 7 321 Kč včetně DPH 3 025 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

JUVEDERM VOLITE s lidokainem je dermální výplň s kyselinou hyaluronovou navržená speciálně pro zlepšení kvality pokožky. Stvořena pro omlazení pokožky. JUVEDERM VOLITE s lidokainem je navržen tak, aby zlepšoval hladkost, hydrataci a elasticitu pokožky. 

Výrobek využívá technologii VYCROSS, inovativní kombinaci kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou molekulovou hmotností pro zlepšení zesíťovací účinnosti (cross-linking) řetězců HA.

  • 12mg/ml, 3mg/ml
  • 2x1ml injekční stříkačky

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUVEDERM VOLITE s lidokainem je dermální výplň s kyselinou hyaluronovou navržená speciálně pro zlepšení kvality pokožky. Stvořena pro omlazení pokožky. JUVEDERM VOLITE s lidokainem je navržen tak, aby zlepšoval hladkost, hydrataci a elasticitu pokožky. Výrobek využívá technologii VYCROSS , inovativní kombinaci kyseliny hyaluronové s nízkou a vysokou molekulovou hmotností pro zlepšení zesíťovací účinnosti (cross-linking) řetězců HA.

Objednejte si i další produkty z řady JUVEDERM ONLINE ZDE

BALENÍ

  • 2 x 1ml injekční stříkačka
  • 4 x 32G jehly, 13mm
  • 0,3% lidokain
  • 4x nálepky

ÚČINKY A VÝHODY JUVEDERM VOLITE 2x1ml

  • Zlepšuje celkovou kvalitu kůže
  • Zlepšete hladkost, hydrataci a pružnost pokožky
  • Oblasti použití: tvář, krk, dekolt a ruce

JAK DLOUHO PŘETRVÁ VÝSLEDEK?

Obecně mohou výsledky trvat od 6 do 9 měsíců. Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie a životní styl.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

Zöllner Medical │EU vlajka

Kategorie: Zdravotnický prostředek
Tento produkt je určen výhradně pro použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.
Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Allergan je jednou z předních farmaceutických společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu lékařských estetických zařízení včetně injekčních dermálních výplní, určených pro tvář a telo. Mají dlouholeté odborné znalosti v oblasti inovací a technologií používaných k poskytování estetických řešení, která pomáhají lidem žít lepší život. Allergan je známý svou značkou dermálních výplní: JUVEDERM.

JUVEDERM je injekční dermální výplň do obličejových tkání k vyhlazení vrásek a vyhlazení pokožky. S oblibou ji používají pacienti, kteří chtějí skrýt hluboké nosoústní rýhy

Zakoupením originální značky JUVEDERM od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, marketingové materiály, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie, peelingů, vybavení pro kliniky a kosmetické salóny a spotřebního materiálu pro pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko.

Zöllner Medical Int. O NÁS-min