LipoLax VL 10x10ml - Injekční ošetření pro rozpuštění nežádoucího tuku

Kód: A8816
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: KORU PHARM
3 910 Kč –17 %
lipolax produkt
3 910 Kč –17 % 3 220 Kč / balení 3 896 Kč včetně DPH 322 Kč / 10 ml
Pouze pro přihlášené

Lipo Lax VL je injekční ošetření rozpouštějící tuk , které snižuje počet tukových buněk v oblasti obličeje. Eliminací nadbytečného podkožního tuku dochází současně k omlazování a liftingu pokožky, což zabraňuje ochabování a vzniku záhybů a vrásek.

Účinky Lipo Lax VL jsou řízeny přirozenou lipolýzou. Lipo Lax VL odstraňuje lokální tukové usazeniny a také posiluje dermální rámec, napíná pokožku, odstraňuje ptózu související s věkem a zvýrazňuje kontury obličeje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak funguje?

Lipo Lax VL je injekční ošetření rozpouštějící tuk , které snižuje počet tukových buněk v oblasti obličeje.

Eliminací nadbytečného podkožního tuku dochází současně k omlazování a liftingu pokožky, což zabraňuje ochabování a vzniku záhybů a vrásek.

Účinky Lipo Lax VL jsou řízeny přirozenou lipolýzou. Lipo Lax VL odstraňuje lokální tukové usazeniny a také posiluje dermální rámec, napíná pokožku, odstraňuje ptózu související s věkem a zvýrazňuje kontury obličeje.

Balení obsahuje

 • 10x10ml  roztoku LipoLax VL

Výhody

 • Odstraňuje lokální tukové usazeniny a redefinuje kontury obličeje.
 • Aktivuje funkce dermálních fibroblastů a zvyšuje tvorbu kolagenu.
 • Zlepšuje tón a pružnost pokožky a zároveň vyhlazuje, rozjasňuje, hydratuje a zjemňuje pokožku.
 • Zvedá a vyhlazuje pokožku, snižuje hloubku vrásek a záhybů.
 • Stimuluje buněčnou obnovu a omlazení pokožky.

Lipolytický fosfatidylcholin (PPC) provádí přímou lipolýzu: pronikáním do tukové buňky složka přeměňuje podkožní tuk na tekutou emulzi, po ukončení emulgačního procesu se enzymy vylučují z těla krví, ledvinami nebo játry.

Indikace

 • Jakékoliv chyby obličeje spojené s nadměrným tukem
 • Ochablá kůže
 • Tvorba druhé brady
 • Ztráta kontury obličeje

Zöllner Medical International  je exkluzivní distribuční společností pro uvedený produkt. V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421903 483737, nebo písemně na  email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o  naše  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421911 613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

 • Facebok  prezentaci
 • Instagram  prezentaci
 • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe  podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: