AgePeel 4% - Profesionální peelingová kůra pro navrácení mladistvého vzhledu

Kód: A0678
Novinka Doručení 24h
Značka: LARIMEDICAL
659 Kč / balení 797 Kč včetně DPH 110 Kč / 10 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

AgePeel 600ml - Vytvořeno pro dermatologické ošetření jemných linek, vrásek a dermálních rýh. Pomáhá zmírňovat známky stárnutí díky své specifické koncentraci kyselin. Je ideální pro kontinuální obnovu epidermis jemným peelingem cyklickým 100% bezpečným a účinným způsobem.

PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

LARIMEDICAL je řada bio vědecké přírodní kosmetiky navržená dermatology pro dermatology. Avantgardní řada vytvořená s maximálním procentem složek přírodního původu, 100% původná a účinná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AgePeel 600ml - Vytvořeno pro dermatologické ošetření jemných linek, vrásek a dermálních rýh. Pomáhá zmírňovat známky stárnutí díky své specifické koncentraci kyselin. Je ideální pro kontinuální obnovu epidermis jemným peelingem cyklickým 100% bezpečným a účinným způsobem.

HLAVNÍ SLOŽKA

  • Kyselina salicylová

96,5% složky přírodního původu šetrné k pokožce: Alkohol, glycerin, vitamín F, propylenglykol

3,5% další přísady pro zajištění stability a bezpečnosti receptury: Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbát-20

V případě zájmu o ucelený přehled celé značky LARIMEDICAL klikněte SEM.

AGEPEEL

Předčasné stárnutí

Stárnutí obličeje způsobuje několik faktorů. Ať už se jedná o dědičné, environmentální, fyziologické změny nebo dokonce kvůli samotné povaze pokožky, tyto faktory způsobují, že výskyt vrásek nebo mimických linek je po 30 letech nevyhnutelný.

Kromě toho existují další fyzické faktory, které provádíme nevědomě, jako jsou výrazy, zamračení, poloha, ve které spíme atd., které způsobují kontrakci obličejových svalů, případně generování vrásek nebo nežádoucích mimických vrásek. Správná exfoliace odumřelých buněk je nezbytná pro posílení obnovy buněk a snížení výskytu jemných vrásek na pokožce.

Peelingové kúry dokážou navrátit vaší tváři mladistvost. Odstraňují z pleti nečistoty od jemných vrásek až po nejvýraznější rýhy. Zralá pokožka prochází procesem zhoršování buněčné kapacity vykonávat své udržovací a ochranné funkce dermis. Je tedy nutné zvýšit proces obnovy a vytvořit nové plně funkční buňky.

Neustálá obnova s ​​pravidelným šetrným ošetřením je klíčem ke zlepšení vzhledu jemných linek, vrásek a rýh, které se v dermis neustále v průběhu času vytvářejí.

TECHNIKA

Aby se sval stáhl, potřebuje propojit neuron se svalovými vlákny. Spojení neuronu se svalovými vlákny se nazývá motorická jednotka nebo motorická koncová deska. Svalová tkáň, která stimuluje neuron, se nazývá motorický neuron a neuromuskulární spojení označuje terminální axon motorického neuronu s motorickou ploténkou ve svalu. Axon obsahuje mnoho membránově vázaných váčků nazývaných synaptické váčky.

Pro svalovou kontrakci musí dojít ke stimulaci motorického neuronu, který vyšle signál a spojí se se svalovými vlákny. ACh se pak uvolňuje do vezikul. Proces je regulován komplexem SNARE tvořeným třemi různými proteiny. ACh se váže na svalové vlákno, kde jsou AChR umístěny, a způsobuje řadu změn, které budou nakonec zahrnovat kontrakci svalu. Svalové kontrakce jsou nezbytné pro pohyblivost a správné fungování našeho těla, ale pokud se jich počet a čas přehoupne, na pokožce se časem vytvoří výrazné vrásky a jemné linky, dvě hlavní příčiny ztráty mladistvého vzhledu obličeje. .

Důležitost znalosti toho, jak se tento extracelulární komunikační proces vyvíjí, spočívá ve schopnosti profesionálů přímo ovlivňovat a redukovat nepříznivé účinky, které má na pokožku obličeje.

AGEPEEL je biochemický peeling vyvinutý profesionály, který zvyšuje regenerační schopnost pokožky. Zvyšuje hydrataci pokožky, zvyšuje účinnost regeneračních buněk v procesu udržování buněk, které se množí, čímž vznikají nové plně funkční buňky, a dosahuje mladistvější pleti.

PROTOKOL

  1. Očistěte a připravte ošetřovanou oblast.
  2. Chraňte citlivá místa. (Na oči naneste několik bavlnek).
  3. Naneste tolik vrstev přípravku, kolik je potřeba podle patologie a léčeného klienta.
  4. Nechte na displeji po dobu 10 až 15 minut nebo tak dlouho, jak rozhodne profesionál.
  5. Odstraňte produkt vodou.

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  LARIMEDICAL  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince +420 776 212275, nebo na info@zollnermedical.com

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: