Melanze Plus 35%, 60ml - Profesionální intenzivní depigmentační ošetření i pro hlubší vrstvy pokožky

Kód: A0690
Novinka Doručení 24h
Značka: LARIMEDICAL
999 Kč / balení 1 209 Kč včetně DPH 167 Kč / 10 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Melanze Plus 35% peeling, 60ml - Někdy je potřeba ještě vyčerpávající, intenzivnější ošetření s větší depigmentační penetrační silou. MELANZE PLUS je autentická kombinace nejlepších depigmentačních aktivních látek ve vysoké koncentraci, která přináší skvělé výsledky při snižování usazenin melaninu. Středně silný peeling pro případy, kdy je potřeba působit v hlubších vrstvách pokožky.

PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

LARIMEDICAL je řada bio vědecké přírodní kosmetiky navržená dermatology pro dermatology. Avantgardní řada vytvořená s maximálním procentem složek přírodního původu, 100% původná a účinná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Melanze Plus 35% peeling, 60ml - Někdy je potřeba ještě vyčerpávající, intenzivnější ošetření s větší depigmentační penetrační silou. MELANZE PLUS je autentická kombinace nejlepších depigmentačních aktivních látek ve vysoké koncentraci, která přináší skvělé výsledky při snižování usazenin melaninu. Středně silný peeling pro případy, kdy je potřeba působit v hlubších vrstvách pokožky.

V případě zájmu o ucelený přehled celé značky LARIMEDICAL klikněte SEM.

HLAVNÍ PŘÍSADY

 • Kyselina mléčná
 • Kyselina glykolová
 • Kyselina jablečná
 • Vitamín C
 • Retinol
 • Kyselina azelaová

MELANZE

Hyperpigmentace

Hyperpigmentace kůže je nadbytek melaninu v kůži, který může mít různé příčiny a může být různého typu. Slunce je jedním z hlavních faktorů vzniku hyperpigmentace v dermis v důsledku nadměrného záření a následného poškození kůže. Může to být také způsobeno nadměrnou produkcí melaninu, která může být difuzní nebo lokální, to znamená lokalizovaná nebo ne v různých oblastech, jako je obličej, trup a ruce.

Vzhledem k velkému množství slunečního záření, kterému jsme denně vystaveni, se naše pokožka brání tvorbou melaninu, který nás chrání před škodlivými účinky tohoto vystavení.

Melanin je látka, kterou naše tělo produkuje v melanocytech, ve spodní vrstvě epidermis. Je to pigment zodpovědný za barvu kůže i vlasů, očí atd. S věkem je distribuce melanocytů méně rozptýlená a jejich regulace probíhá tělem méně kontrolovaně. V některých případech dochází i k alergickým reakcím nebo k nadprodukci pigmentu melaninu, což vede k hyperpigmentované pokožce se skvrnami, melasmatem, tmavším odstínem pleti a dalšími problémy, které také způsobují estetické zhoršení pokožky.

Před provedením jakéhokoli ošetření hyperpigmentace kůže musí odborník provést individuální a vyčerpávající studii. Profesionál určí, co hyperpigmentaci způsobilo, a nejlepší alternativu k její léčbě, kromě toho, že vyloučí případné zhoubné rány na kůži.

TECHNIKA

Barva kůže je dána typem, množstvím a distribucí melaninu, přirozeného pigmentu, který prochází naší kůží.

Přirozené stárnutí, znečištění ovzduší a vystavení UV záření způsobují abnormální hromadění melaninu v kůži, což vede k slunečním skvrnám, pihám, melasmatům, jaterním skvrnám atd. Tyto skvrny nejenže nejsou estetické, ale mohou také vyvolat kožní problémy.

K omezení syntézy melaninu je klíčovým enzymem tyrosináza. Tento enzym působí přímo na tvorbu melaninu: tyrosináza snižuje syntézu melaninu a snižuje pigmentaci kůže.

Abychom snížili množství melaninu v naší pokožce, je nezbytné mít správné návyky každodenní péče, jako je používání opalovacích krémů, řádná hydratace pokožky, nevystavování se slunci na příliš mnoho hodin a ochrana pokožky během dne, tam, kde je slunce, má větší vliv.

Ale když už k poškození naší pokožky došlo, je možné mu předcházet ošetřením, jako je peeling, který snižuje množství pigmentací v kůži a na druhé straně chrání buňky dermis před trvalým poškozením.

 PROTOKOL

 • Očistěte a připravte ošetřovanou oblast.
 • Chraňte citlivá místa. 
 • (Na oči naneste několik bavlnek).
 • Naneste tolik vrstev přípravku, kolik je potřeba podle patologie a léčeného pacienta.
 • Nechte na displeji po dobu 10 až 15 minut nebo tak dlouho, jak rozhodne profesionál.
 • Odstraňte produkt vodou.

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  LARIMEDICAL  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince +420 776 212275, nebo na info@zollnermedical.com

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: