Post-Peel Plus 7x2ml - Unikátní po-peelingová starostlivost pro domácí použití

Kód: A0685
Novinka Doručení 24h
Značka: LARIMEDICAL
329 Kč / balení 398 Kč včetně DPH 47 Kč / 2 m2
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Post-Peeling ampule 2ml - Navrženo tak, aby působilo přímo na ošetřovanou oblast po skončení biochemického peelingu, kterému byla vaše pokožka vystavena. Tímto unikátním způsobem zajistíme, že celá ošetřená oblast obnoví své přirozené pH, zachová lipidovou vrstvu dermis a podpoří ji, aby obnovila vyvážené složení a posílila proces dermální regenerace, ke kterému dochází po biochemickém peelingu. Po dokončení peelingu je důležité stimulovat buňky k zahájení procesu buněčné regenerace, který vede k mladší pleti.

PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ.

LARIMEDICAL je řada bio vědecké přírodní kosmetiky navržená dermatology pro dermatology. Avantgardní řada vytvořená s maximálním procentem složek přírodního původu, 100% původná a účinná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Post-Peeling ampule 2ml - Navrženo tak, aby působilo přímo na ošetřovanou oblast po skončení biochemického peelingu, kterému byla vaše pokožka vystavena. 

Tímto unikátním způsobem zajistíme, že celá ošetřená oblast obnoví své přirozené pH, zachová lipidovou vrstvu dermis a podpoří ji, aby obnovila vyvážené složení a posílila proces dermální regenerace, ke kterému dochází po biochemickém peelingu. Po dokončení peelingu je důležité stimulovat buňky k zahájení procesu buněčné regenerace, který vede k mladší pleti.

V případě zájmu o ucelený přehled celé značky LARIMEDICAL klikněte SEM.

PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

HLAVNÍ PŘÍSADY

  • Lipozomové růstové faktory
  • Extrakt Centella Asiatica
  • Extrakt z lékořice
  • Extrakt z rozmarýnu

98,7% složky přírodního původu šetrné k pokožce: Propandiol, Alkohol, Glycerin, Extrakt z Centella Asiatica, Extrakt z heřmánku, Extrakt z rozmarýnu, Extrakt ze zeleného čaje, Extrakt z lékořice

1,3% další přísady pro zajištění stability a bezpečnosti receptury: Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin a Carbomer

POST-PEEL

Po peelingová starostlivost

Biochemický peeling je exfoliační technika, která odstraňuje povrchové vrstvy pokožky, obnovuje tkáň a zlepšuje vzhled estetických problémů, jako jsou skvrny, strie a akné. Vzhledem k jeho abrazivnímu působení na epidermis je velmi důležité vědět, jak se o pokožku po biochemickém peelingu starat, aby byla zdravá a předešlo se negativním následkům.

V LARIMEDICAL jsme průkopníky v provádění tohoto dermatologického ošetření, proto vysvětlujeme, jak byste měli pleť připravit před a po biochemickém peelingu a jaké jsou výhody tohoto postupu.

TECHNIKA

Po biochemickém peelingu zaznamenáte na pokožce lehké zarudnutí, ucítíte suchou nebo napnutou tkáň a uvidíte, jak se po dvou dnech místo začne odlupovat. Tyto příznaky jsou normálním důsledkem jakékoli hluboké exfoliace, s postupem času mizí a nepředstavují žádný varovný signál. Obecně tato fáze trvá 3 až 4 dny. Pokožka poté zahájí svůj přirozený proces regenerace, a proto si všimnete, že vaše pokožka bude zářivější, hydratovanější, pevnější a s menšími póry.

Po provedení biochemického peelingu je nutné o pokožku pečovat, protože je citlivější a exponovanější než kdy jindy. Proto jej musíte chránit, aby nedošlo k podráždění a vzniku skvrn způsobených sluněním.

PROTOKOL

  1. Opatrně otevřete ampuli u krku.
  2. Použijte veškerý obsah.
  3. Vyhněte se očnímu okolí a sliznicím.

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  LARIMEDICAL  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince +420 776 212275, nebo na info@zollnermedical.com

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: