ŠKOLENÍ NANOSOFT OŠETŘENÍ BEZ PRODUKTŮ

Kód: A8802
Novinka Doručení 48h
4 022 Kč / ks 4 867 Kč včetně DPH 4 022 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Online školení NANOSOFT OŠETŘENÍ .  Školení se skládá z teorie a praxe. 

NanoSoft je skutečnou revolucí pro estetickou medicínu. Tato nová jehla nabízí unikátní řešení pro ošetření celého obličeje a zejména jemných partií, krku a dekoltu: injekce jsou velmi přesné, což odborníkovi usnadní zákrok. Pro pacienta zaručuje téměř žádnou bolest během zákroku a žádné modřiny po něm.  Každý zúčastněný obdrží ke školení certifikát. 

Hledáte špičkové novinky, které vašim klientům zajistí velmi dobré výsledky a bezpečnou léčbu? Chcete mít ve své klinice nebo salonu nejnovější estetická řešení? Zveme vás ke školení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zöllner Aesthetic Academy je inovativní školící centrum. Školení realizujeme podle nejnovějších poznatků v oblasti kosmetologie a estetické medicíny. Školíme lékaře, zubní lékaře, zdravotní sestry a kosmetičky.

Díky našim zkušeným lektorům získávají studenti na našich školeních znalosti na nejvyšší úrovni.

Hledáte špičkové novinky, které vašim klientům zajistí velmi dobré výsledky a bezpečnou léčbu? Chcete mít ve své kanceláři nejnovější estetická řešení? Zveme vás ke školení!

NanoSoft je skutočnou revolúciou pre estetickú medicínu. Táto nová ihla ponúka unikátne riešenie na ošetrenie celej tváre a najmä jemných partií, krku a dekoltu: injekcie sú veľmi presné, čo odborníkovi uľahčí zákrok. Pre pacienta zaručuje takmer žiadnu bolesť počas zákroku a žiadne modriny po ňom.


Nanosoft ihla je inovatívna zdravotnícka pomôcka na jedno použitie, ktorá umožňuje takmer bezbolestnú a presnú injekčnú aplikáciu do dermy.


Intradermální vrstva je základem při revitalizaci pokožky. Je to místo, kde jsou fibroblasty, které musíme stimulovat, aby se obnovila produkce kolagenu a elastinu. Je důležité, abychom prováděli přesné injekce, které nejsou příliš hluboké nebo příliš povrchní. S délkou 0,6 mm je výhodou NanoSoft, že se zaměřuje na dermis pro optimální výsledky. Nanosoft ošetření je ideální pro ošetření očního okolí a víček, obličeje a krku.

Každý zúčastněný obdrží ke školení certifikát.

SLOŽENÍ BALÍČKU:

 • Balíček neobsahuje žádné produkty, pouze školící materiál, certifikát a školení.
 • Odborné znalosti na teoretickém a praktickém základě.
 • Písemné materiály potřebné ke školení.
 • Komunikace s klientem.
 • Zdravotní a hygienické předpisy.
 • Školení na živé modelce.
 • Certifikát o absolvování kurzu (praktická zkouška).

KONTAKTNÍ INFORMACE K ZOLLNER AESTHETIC ACADEMY:

Telefon: 0911 613737,   Email:  denisa.kurtiova@zollnermedical.com 

PODROBNOSTI

Datum školení:  Vyberte si podle aktuálních termínů.

Trvání tréninku:  Max 3 hodiny 

Velikost skupiny:   Online, Max. 7

Modely během tréninku:  Upozorňujeme, že každý si musí zajistit svého modelu/ka


Zöllner Medical International  je exkluzivní distribuční společností. V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 903 483 737, nebo písemně na  email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o  naše  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 911 613 737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

 • Facebok  prezentaci
 • Instagram  prezentaci
 • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
 • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co  nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková,   Prokurista

Denisa Kürtiová  , Cert. školitelka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: