Venome Succinate AMBER SAFRON+ 3ml - TEKUTÉ ZLATO PRO POKOŽKU

Kód: A0856
Novinka Doručení 24h
Značka: VENOME
980 Kč –33 %
SAFRON
980 Kč –33 % 650 Kč / lahvička 787 Kč včetně DPH 217 Kč / 1 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

TEKUTÉ ZLATO PRO POKOŽKU

Venome Amber Safron+ je produkt pro inovativní tkáňovou fibroplazii - ještě účinnější vícecestnou stimulaci pokožky!

Venome Amber Safron+ je inovativní stimulační ošetření s vysokým rozjasňujícím potenciálem , které účinně stimuluje pokožku k její přirozené revitalizaci, snižuje viditelnost zabarvení a navrací pleti správnou barvu.

Inovativní kombinace kyseliny jantarové (1,5%), kyseliny hyaluronové a extraktu ze šafránu umožňuje obnovit správnou hydrataci pokožky a zároveň neutralizovat škodlivé účinky volných radikálů, což snižuje progresivní proces stárnutí. Ideální řešení pro profylaxi proti stárnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní kombinace revitalizačních složek a působících jako inhibitory tyrozinázy vám umožňuje účinně snížit problém ochablosti a ztráty pevnosti, navíc obnovuje rozjasnění a rovnoměrnou barvu pleti.

Niacinamid, kyselina tranexamová a glutathion obsažené v produktu pomáhají redukovat zbarvení pokožky a poskytují efekt silného osvětlení.

Kyselina jantarová použitá ve výrobku je přirozený stimulátor tkáně, který se účastní Krebsova cyklu (cyklus kyseliny citrónové), který probíhá v mitochondriích. Tento proces je nepostradatelným prvkem buněčného dýchání, tedy získávání energie z kyslíku a jiných živin, čehož výsledkem je produkce molekuly energie (ATP) potřebné pro správné fungování organismu.

Výsledkem je, že sukcinát sodný obsažený v přípravku účinně urychlil buněčný metabolismus, což má za následek zrychlené okysličení a výživu buňky, čímž se výrazně zvýší její regenerační potenciál a možnost dalšího dělení, aby se zvýšila tvorba proteinových vláken. Kromě toho má kyselina jantarová silný antioxidační účinek, který snižuje riziko poškození kolagenových a elastinových vláken.

INDIKACE

STIMULACE A HYDRATACE

 • Kombinace kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové zvyšuje stimulaci pokožky, díky čemuž účinně obnovuje správnou hustotu a pevnost. Inovativní kyselina hyaluronová ve Venomu Amber Safron+ je makromolekulární, nezesíťovaná, fragmentovaná HA, která má ideální hydratační a stimulační vlastnosti pro pokožku.

REDUKCE VRÁSEK

 • Efektivní stimulace pokožky je založena na aktivaci receptoru CD44 umístěného na fibroblastu, jehož zesíleným působením dochází k rychlejšímu dělení buněk a vysoce účinné regeneraci pokožky, která je založena na produkci kolagenu typu III, běžně známého jako mladý kolagen. zvýšené množství zlepšuje hustotu a pevnost pokožky. Stimulace receptoru CD44 je možná pouze s použitím specializované fragmentované kyseliny hyaluronové, která obsahuje 20 až 40 monomerů.

ULTRA-OSVĚTLENÍ A REDUKCE ZABARVENÍ

 • Extrakt ze šafránu díky množství unikátních složek účinně inhibuje aktivitu enzymu tyrozinázy, který se podílí na tvorbě melaninu, tedy kožního barviva. Kromě toho extrakt ze šafránu díky vysokému obsahu flavonoidů působí protizánětlivě, urychluje hojení případných lézí. Použití niacinamidu (vitamin B3), glutathionu a kyseliny tranexamové, tj. inhibitorů tyrozinázy (inhubují syntézu melaninu), umožňuje účinnou eliminaci zabarvení a hyperpigmentace, zlepšuje tón pleti a postupně ji rozjasňuje. Komplex umožňuje zúžení mazových žláz a zároveň utěsňuje hydrolipidovou bariéru, díky čemuž se pokožka stává zářivou a hladkou.

SLOŽENÍ

 • Výtažek ze šafránu (Crocus Sativus Extract) - proslulý vysokým obsahem antioxidantů jako je krocin, lykopen, kvercetin, kaempferol a safranal, zpomaluje proces fotostárnutí a zároveň vykazuje ochranný účinek před enviromentálními faktory škodlivými pro pokožku. Extrakt ze šafránu díky množství unikátních složek účinně inhibuje aktivitu enzymu tyrozinázy, který se podílí na tvorbě melaninu, tedy kožního barviva. Kromě toho extrakt ze šafránu díky vysokému obsahu flavonoidů působí protizánětlivě, urychluje hojení případných lézí.
 • Fragmentární kyselina hyaluronová - kyselinová kvalita jako podstata redukce vrásek - účinná stimulace pokožky, zahrnuje aktivaci CD44 receptoru umístěného na fibroblastu, jehož zesílené působení iniciuje rychlejší dělení buněk a vysoce účinnou regeneraci pokožky, která je založena na produkci kolagenu typu III, běžně známého jako mladý , jehož zvýšené množství zlepšuje hustotu a pevnost pokožky. Stimulace receptoru CD44 je možná pouze s použitím specializované fragmentované kyseliny hyaluronové, která obsahuje 20 až 40 monomerů.
 • Niacinamid (vitamin B3), glutathion a kyselina tranexamová, tj. synergie inhibitorů tyrozinázy (inhibují syntézu melaninu), umožňuje účinnou eliminaci výsledného zabarvení a hyperpigmentace, zlepšuje tón pleti a postupně ji rozjasňuje. Komplex umožňuje zúžení mazových žláz a zároveň utěsňuje hydrolipidovou bariéru, díky čemuž je pokožka zářivá a hladká.
 • Komplex aminokyselin , jako je prolin a glycin, umožňuje obnovit správnou hustotu a pevnost pokožky přímým dodáním stavebních kamenů bílkovin potřebných pro tvorbu vláken, jako je kolagen a elastin. Přídavek pantenolu pomáhá zklidnit podráždění a regenerovat pokožku.

POUŽITÍ

 • Obličej, krk, dekolt, ruce - každých 7-14 dní v relacích 4/6 opakování
 • Břicho, strie a jizvy - 5/6 ošetření
 • Připomenutí: používejte jednou za měsíc nebo použijte celou sérii každých šest měsíců.

OŠETŘENÍ

 • Hydratace
 • Regenerace pleti
 • Odbarvení a rozjasnění
 • Stimulace tkání
 • Mělké vrásky

Výhodné velkoobchodní ceny│Zöllner Medical│DermalneVyplne_sk


Zöllner Medical International  je exkluzivní distribuční společností značky VENOME  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421903 483737, nebo písemně na  email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o  naše  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421911 613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

 • Facebok  prezentaci
 • Instagram  prezentaci
 • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
 • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co  nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková,  Prokurista

Denisa Kürtiová , Cert. školitelka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: