VIAIMUN 60 kapslí

Kód: 1707
Novinka Doručení 48h
Značka: ORIN
696 Kč / ks 842 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024

Potřebujete podpořit Váš imunitní systém a chránit tak Vaše tělo před vnějším nebezpečím a celou řadou onemocnění? Představujeme Vám unikátní produkt z řady „Šťastné střívko,“ který obsahuje dvě přírodní složky z kvasnic:

 • Zdroj čtyř základních  nukleotidů  (stavebních částí DNA). Ty se přirozeně nacházejí v mateřském mléce a  jsou vhodné pro posílení střevní bariéry .
 • Betaglukany , které  jsou hnacími motory imunitních buněk .
  Seznamte se s VIAIMUN.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro koho je VIAIMUN určen?

 • Pro lidi s oslabenou imunitou
 • Veganů
 • Lidí s intolerancí na lepek
 • Lidí s bezlaktózovou dietou
 • Pro sportovce
 • Lidí se syndromem dráždivého tračníku
 • Pro lidi s dalšími potravinovými intolerancemi

V čem je VIAIMUN výjimečný?

Používáme pouze klinicky testovanou přírodní složku obsahující nukleotidy

VIAIMUN obsahuje čtyři základní typy nukleotidů - AMP - Adenosinmonofosfát, CMP - Cytidinmonofosfát, GMP - Guanozinmonofosfát a UMP - Uridinmonofosfát. Nukleotidy potěší buňky vašich střev, které vytvoří přirozenou bariéru proti látkám, které jsou pro tělo cizí.

Je vhodný při různých typech diet

Komplexní „Clean Label“ produkt, jehož základní složky mají rostlinný původ. Vhodný je pro různé typy diet: bezlaktózovou, bezlepkovou, IBS – dietu (Irritable Bowel Syndrome, syndrom dráždivého tračníku) a také bezsacharidovou dietu – pro diabetiky. Neobsahuje žádné alergeny. Plněný je do veganských, transparentních kapslí bez jakýchkoli barviv.

Vyrábíme jej na Slovensku

VIAIMUN jsme vytvořili ve spolupráci firem ORIN Group a Medvěd Natural. Vyrábíme jej na Slovensku - ve Zvolenu.

Používáme vzácnou složku Beta 1,3/1,6 Glukan z kvasnic

Druhou základní složkou VIAIMUN jsou Betaglukany. Jsou to hnací motory imunitních buněk. Na buňkách imunitního systému (především makrofágy, neutrofily, některé lymfocyty) existují specifické receptory pro glukan nazvané CR3. Ve chvíli, kdy se na receptor CR3 naváže Betaglukan s dalšími složkami z organismu, dojde k bouřlivé aktivaci imunitní buňky, která ničí všechno tělu cizorodé a nepatřičné.

Je registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví

VIAIMUN je registrován na Úřadu veřejného zdravotnictví Slovenské republiky.

Používáme veganské kapsle

VIAIMUN balíme do veganských, transparentních kapslí bez jakýchkoli barviv.

Množství aktivních látek v ODD*

Extrakt z kvasnic s nukleotidy typu AMP, CMP, GMP, UMP 400 mg
Beta 1,3/1,6 Glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg

* Doporučená denní dávka dospělého

Disclaimer:  Podle současné legislativy EU nesmíme uvádět podrobnější informace, které by ve Vás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku doplňků na stránce, kde se doplňky prodávají. Přestože se tyto přípravky užívaly tisíce let před přijetím nařízení č. 1/2003. 1924/2006 a pomohly velkému počtu lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy renomovaných institucí prokázané účinky doplňků, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék (léčivo). Víme však, že jste na tom „lepší“ než toto nařízení a že si umíte najít doplňující informace i na jiných, veřejně přístupných zdrojích.

 
Hmotnost: 0,1 kg
 
Doporučená denní dávka dospělého: 1x denně 1 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody nebo nápojem VIAFIBER.
  
Složky: Extrakt z kvasnic s nukleotidy, Beta 1,3/1,6 Glukan z kvasnic (Saccharomyces cerevisiae)
 
Upozornění: Nádobu uchovávejte zavřenou, uskladňujte mimo dosah malých dětí. Přípravek je určen pro vnitřní použití. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
 
Výrobce:  ORIN Group, sro, Na Štepnici 1379/1, 960 01 Zvolen
 

Zöllner Medical International  je exkluzivní distribuční společností. V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421903 483737, nebo písemně na  email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o  naše  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421911 613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

 • Facebok  prezentaci
 • Instagram  prezentaci
 • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
 • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co  nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková,  Prokurista

Denisa Kürtiová , Cert. školitelka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: