ComedoPeel 2% - Biochemický peeling, Kyselina Salicylová, 60ml

Kód: A0670
Novinka Doručení 24h
Značka: LARIMEDICAL
699 Kč / balení 846 Kč včetně DPH 117 Kč / 10 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

2% Bio chemický peeling Comedopeel - Dermatologické ošetření komedonů s přesnou koncentrací kyseliny salicylové, navržené tak, aby šetrným a kontrolovaným způsobem eliminovalo mírný komedogenní vzhled v situacích aké ve všech jeho projevech.

JEN PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ

LARIMEDICAL je řada bio vědecké přírodní kosmetiky navržená dermatology pro dermatology. Avantgardní řada vytvořená s maximálním procentem složek přírodního původu, 100% původná a účinná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

2% Bio chemický peeling Comedopeel - Dermatologické ošetření komedonů s přesnou koncentrací kyseliny salicylové, navržené tak, aby šetrným a kontrolovaným způsobem eliminovalo mírný komedogenní vzhled v situacích aké ve všech jeho projevech.

Účinná složka: Kyselina salicylová 2%

96,5% složky přírodního původu šetrné k pokožce: Alkohol, glycerin, vitamin F, propylenglykol

3,5% další složky pro zajištění stability a bezpečnosti receptury: Fenoxyetanol, Etylhexylglycerin, Polysorbát-20

COMEDOPEEL - Zánětlivé komedogenní akné

Navzdory rozsáhlému výzkumu v minulém století zůstává patogenezi acne vulgaris nejasná. Zejména události, které se účastní komedogeneze, musí být ještě objasněny. Komedogeneze je jedním ze čtyř hlavních etiologických faktorů akné; další jsou zvýšené produkce a sekrece mazu, kolonizace folikulárních kanálků Propionibacterium acnes (P. acnes) a zánětlivá reakce. Tyto čtyři faktory by neměly být chápány jako různé fáze, ale spíše jako úzce spojené mechanismy, které nakonec vedou ke klinickému onemocnění acne vulgaris.

To, že komedony jsou esenciálními lézemi při akné, bylo poprvé navrženo v roce 1960. Všeobecně se uznává, že jejich patogeneze je multifaktoriální, lze ji připsat folikulární hyperkeratinizaci, zvýšené produkci mazu, zvýšené androgenní aktivitě, zhoršené kvalitě mazové. produkci neuropeptidů, zánětu a folikulární hyperkolonizace bakteriemi P. acnes.

Jedním z nejpoužívanějších mechanismů pro zastavení procesu hyperkeratinizace je fyzikální nebo chemická eliminace nadměrné proliferace keratinocytů v deregulované vrstvě a tím zabránění obstrukci pilosebaceózního kanálku.

TECHNIKA

Acne vulgaris začíná tvorbou mikrokomedonů, subklinických lézí charakterizovaných hyperproliferací folikulárního epitelu. Tyto léze se mohou vyvinout více do zánětlivých lézí nebo nezánětlivých komedonů, z nichž existují dva typy, otevřené a uzavřené. Klinicky neviditelné mikrokomedony jsou léze prítomny v oblastech zjevně zdravé kůže u pacienta s akné. Histologické vyšetření mikrokomedonů odhaluje rozšířené pilosebaceózní kanálky obsahující nadbytek keratinocytů a modifikovaný kožní maz, s výraznou granulovanou vrstvou na duktálním epitelu. Za normálních okolností jsou keratinocyty volně uspořádány v normálních pilosebaceózních folikulech. Proud kožního mazu je po peelingu dopraví na povrch pokožky, přičemž udržuje rovnováhu mezi novými a vločkovitými keratinocyty.

U komedonů však v této akumulaci hraje ústřední roli hyperproliferace bazálních keratinocytů, které pokrývají stěnu infrainfundibula. Když se nahromadí více keratinózního materiálu, folikulární stěna se nadále natahuje a ztenčuje. Současně začnou mazové žľazy atrofovat a jsou nahradeny nediferencovanými epiteliálními buňkami. Plně vyvinutý tenkostěnný komedon obsahuje velmi málo mazových buněk, pokud vůbec nějaké. Otevřený komedon obsahuje keratinový materiál uspořádaný ve formě soustředných plátů. Uzavřený komedon obsahuje méně kompaktní keratinový materiál a má úzký folikulární otvor.

Mechanismus dosud folikulární hyperkeratinizace není jasný a předpokládá se, že může být zodpovědných několik faktorů. Patří sem změny v lipidovém složení kožního mazu, obsahující reakce na androgeny, lokální produkci cytokinů a později přítomnost a účinky P. acnes.

Abychom tento proces zvrátili, máme biochemický účinek COMEDOPEEL, který pomáhá regulovat keratinizaci buněk, zlepšuje deskvamaci buněk, reguluje lipidy v dermis a zabraňuje množení bakterií.

Protokol:

  1. Očistěte a připravte oblast, kterou chcete ošetřit
  2. Chraňte citlivé oblasti (Na oči naneste několik vatiček)
  3. Naneste tolik vrstev produktu, kolik je zapotřebí podle patologie a léčeného klienta
  4. Nechte působit 10-15 minut nebo tak dlouho, jak rozhodne profesionál
  5. Odstraňte produkt vodou

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  LARIMEDICAL  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince +420 776 212275, nebo na info@zollnermedical.com

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: