DERMA REMOVER - PMU odstraňovač semipermanentního makeupu 30ml

Kód: 6702
Novinka Doručení 24h
Značka: DERMA 2.0
1 492 Kč / ks 1 805 Kč včetně DPH 497 Kč / 10 ml
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Derma-Remover je bezpečný a testovaný produkt pro zesvětlení semipermanentního make-upu v oblasti kontur obočí a rtů. Formulován s kyselinou glykolovou a kyselinou mléčnou (dvě z nejtolerovanějších a nejznámějších organických kyselin) působí progresivně a postupně na zesvětlení semipermanentního tetování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňovač PMU Derma-Remover – Odstraňovač semipermanentního make-upu obočí a rtů

Derma 2.0 navrhla a vytvořila odstraňovač PMU (odstraňovač PMU pro semipermanentní make-up obočí a rtů).

Směs odborně vybraných kyselin, které umožňují obnovení povrchu a následné vypuzení molekul, které tvoří pigmenty BEZ ROZDÍLŮ MEZI RŮZNÝMI BARVAMI, což nakonec umožňuje eliminaci i těch nejsvětlejších pigmentů.

PMU Remover pro semipermanentní make-up Derma-Remover složení:

  • Kyselina glykolová:  alfa-hydroxykyselina extrahovaná z fermentace cukrové třtiny. Již několik let se používá při estetické i medicínské léčbě skvrn souvisejících se stárnutím, protože má mikromolekulární strukturu a exfoliační účinek. Molekula kyseliny glykolové má velikost přibližně 100 mikronů, což jí umožňuje sestoupit do epidermy v naprosté autonomii, vložit se mezi různé intersticiální prostory a snadno se dotknout dermálních odnoží;
  • Kyselina mléčná:  organická kyselina získaná z mléka, patřící do skupiny alfahydroxykyselin; dokáže rozbít vazby vytvořené mezi keratinocyty (odstranit je) a tím podpořit obnovu buněk, která je rychlejší a jemnější než kyselina glykolová. Stimuluje syntézu nových kolagenových a elastinových vláken. Jeho základní vlastností je, že je to žíravina se silnými hygroskopickými schopnostmi, to znamená, že je schopna přitáhnout molekuly vody do nejpovrchnějších vrstev pokožky, díky čemuž je viditelně jasnější a kompaktnější.

Kolik pořadů? Počet relací se liší zejména v závislosti na:

  • Citlivost pokožky:  pokud je pokožka obzvláště citlivá nebo reaktivní, sezení by měla být mírnější a časově rozložená; proto jich budeme potřebovat větší počet;
  • Intenzita pigmentu:  čím více pigmentu najdeme uloženého ve tkáni, tím více sezení bude zapotřebí, aby se objevil;
  • Časový interval od provedení ošetření tetování:  čím je PMU „čerstvější“, tím méně času zabere jeho odstranění.

Jak často se mají pořady opakovat?

Vzdálenost mezi jednou relací a druhou je variabilní v závislosti na načasování reepitelizace tkáně. Před opětovným provedením ošetření musí být pokožka zcela neporušená (přibližně 3/4 týdne od jednoho sezení k druhému).

30 ml jantarová láhev s kapátkem. Pro použití s ​​dermografem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: