DERMA FILL® 1ML - Unikátní zesíťovaná kyselina Hyaluronová vyvinutá pro Hyaluron Pen

Kód: 419
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: DERMA 2.0
1 460 Kč / bal. 1 767 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

DERMA FILL® - Unikátní kyselina hyaluronová vyvinutá speciálně pro Hyaluronové pero  (Hyaluron Pen) 21 mg/ml zesíťované s BDDE, sterilní provedení, (vyrobeno v Itálii) v 1ml naplněné injekční stříkačce bez jehly s konektorem luer-lock. Určeno jak pro vyplnění rtů, tak i hlubokých vrásek v obličejové oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DERMA FILL® - Unikátní kyselina hyaluronová vyvinutá speciálně pro Hyaluronové pero  (Hyaluron Pen) 21 mg/ml zesíťované s BDDE, sterilní provedení, (vyrobeno v Itálii) v 1ml naplněné injekční stříkačce bez jehly s konektorem luer-lock.

DERMA FILL® je vysoce purifikovaný, pyrogenní a bezpečný sterilní gel ze zesíťované kyseliny Haylurové v koncentraci 21 mg/ml k vyplnění rtů a hlubokých vrásek pomocí transdermálních aplikačních zařízení, jako je např. Hyaluronové pero (Hyaluron Pen.)

Jeho molekulová velikost a viskozita z něj činí mimořádně tvarovatelný, bio-kompatibilní a odolný výplňový materiál (odhadovaná doba se liší od subjektu k subjektu, vydrží díky tomuto procesu zesíťování v těle asi 6 měsíců), zároveň je 100% vstřebatelné a zcela bezpečné určené pro obličejové oblasti a to od vyplnění rtů až po vyplnění hlubokých vrásek.

Balení se skládá z:

  • 1 x injekční stříkačka bez jehly s luer lockem
  • Kyselina Hyaluronová 1ML

Výhody DERMA FILL 1ML:

  • Použití na vrásky v obličejové oblasti
  • Použití jako volumizér Např. rty
  • Všestranné použití do hyaluron pera

Upozornění: Kosmetický výrobek vhodný i pro použití s ​​estetickými přístroji. 

ZPŮSOB PODÁNÍ:

  • HYALURON PEN
  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

POUŽITELNÉ I PRO TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT JE VYROBEN V ITÁLII.

Zöllner Medical - Výhradní dovoz a distribuce pro Česko, Slovensko a Maďarsko, Rumunsko.

DERMA FILL 1ML díky způsobu podání (bez jehlově) je deklarován jako kosmetický produkt a proto spadá pod kosmetické výrobky, vhodný pro práci do kosmetických center a salonů.

POPIS:

DERMA FILL® - Kyselina hyaluronová vyvinutá speciálně pro Hyaluronové pero. (Hyaluron Pen). Derma Fill je výplň určená pro rty a výplň vrásek na bázi zesíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu s BDDE v koncentraci 21 mg/ml, která je specifická pro plnění výplní bez jehel pomocí Hyaluron pera. 

DERMA FILL® je BEZPEČNÝ, TESTOVANÝ, ODOLNÝ KOSMETICKÝ VÝROBEK SE STEJNÝM BEZPEČNOSTNÍM PROFILEM JAKO ZDRAVOTNICKÁ POMOCKA.

VYROBENÉ A CERIFIKOVANÝMI TÍLSKÝMI LABORATORIEMI V SOULADU S PŘÍSNÝMI ​​PRAVIDLEMI A PRÁVNÍMI PŘEDPISY AKREDITOVANÝMI PODLE ISO 13485 A ISO 22716

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky DERMA 2.0 pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace nebo školení, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo info@zollnermedical.com.

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tím

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: