Derma Hydrating Cocktail 5x3ml - Kvalitní hydratační ošetření kyselinou Hyaluronovou 1%

Kód: 325
Doručení 24h
Značka: DERMA 2.0
1 290 Kč –23 %
hydra
1 290 Kč –23 % 989 Kč / bal. 1 197 Kč včetně DPH 198 Kč / 3 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Derma-Hydrating® - Hydratační koktejl pro kompletní hydratační ošetření je velmi efektivní hydratační léčba založená na lineární kyseline hyaluronové  střední molekulové hmotnosti. Kyselina hyaluronová umožňuje udržovat správné procento vody potřebné k "opětovné aktivaci" všechmetabolických procesů, jakož i k výraznému snížení nadměrného epidermálního odpařování  vody, které udržuje tkáně pružné a tónované. Může být použit  na obličej, krk  a dekolt  v průběhu celého roku období, protože tam je citlivý na světlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydratace pokožky může být nutná v důsledku několika faktorů  jako  například:  nesprávné  čištění pleti, nepříznivé klimatické podmínky,  přirozené  stárnutí, fotoaging,  atd.  A bude pro změnu optimální hladinu hydratace, cítíme  trochu  nepohodlí a  naši po pokožka  ztrácí jas a rovnoměrnost.

Derma-Hydrating® - Hydratační koktejl pro kompletní hydratační ošetření je velmi efektivní hydratační léčba založená na lineární kyselině hyaluronové  střední molekulové hmotnosti. Kyselina hyaluronová umožňuje udržovat správné procento vody potřebné k opětovné aktivaci všech metabolických procesů, jakož i k výraznému snížení nadměrného epidermálního odpařování vody, které udržuje tkáně pružné a tónované. Může být použit  na obličej, krk  a dekolt  v průběhu celého roku období, protože tam je citlivý na světlo.

Ideální ošetření  pro suchou pokožku, dehydrovanou senescentní.
 
Moisturační agent:
 
Lineární střední molekulární hmotnost Kyseliny Hyaluronové 1%.
 
Balení:  5 x sterilní  injekční  lahvička  objemu ml.
 
Upozornění: DERMA HYDRATING JE IHNED PŘIPRAVEN K POUŽITÍ a nevyžaduje přidání, ani ředění jakéhokoli druhu látky!
 
NESESÍŤOVANÁ HYDRATAČNÍ KÚRA S KYSELINOU HYALURONOVOU 1% - DERMA HYDRATING
 
Hydratační ošetření Derma Hydrating je založeno na nezesíťované (lineární) kyselině hyaluronové v procentech 10mg/ml. Kyselina hyaluronová je polysacharid, který patří do skupiny glykoaminoglykanů a mukopolysacharidů. Jeho viskozita a molekulová hmotnost je velmi podobná té, která je přítomna v těle. Jelikož je biokompatibilní, perfektně se integruje s tělem a tak se používá a bezpečně vstřebává.
 
Kyselina Hyaluronová , přítomná v našem těle, s přibývajícím věkem postupně klesá, což způsobuje ztrátu pružnosti a také příznaky v důsledku nedostatečné podpory poskytované dermální matricí (vrásky), ve skutečnosti vyplňuje mezery mezi kolagenovými a elastinovými vlákny, zajišťuje transportní mechanismu výrazně přispívá k omlazení pokožky.
 
Hyaluronát sodný je základní látkou, která zajišťuje hlubokou a trvalou hydrataci tkání , přičemž viditelně zmírňuje projevy v důsledku stresových faktorů životního prostředí a plynutí času, jeho charakteristická schopnost přitáhnout a udržet molekuly vody ve tkáních (hygroskopie) také zlepšuje její pružnost. Při aplikaci na pokožku vytváří film, který zabraňuje odpařování vody.
 
Působí také angiogenně, podporuje proliferaci endotelových buněk, které chrání před ultrafialovým zářením a zlepšují vaskularizaci pokožky.
 
Díky svému složení a struktuře představuje základní aktivní látku, kterou lze účinně kombinovat s vitamíny, aminokyselinami, stopovými prvky nebo jinými složkami k léčbě jakékoli nedokonalosti (kombinace již přítoná v kompletním biorevitalizačním koktejlu DERMA-BIO)
 
VÝSLEDEK
 
Díky všestrannosti použití je DERMA HYDRATING vítěznou zbraní profesionálů v estetickém sektoru , nejen pro kosmetická centra, ale i pro odborné lékaře, kteří chtějí dosáhnout konkrétních uspokojivých a dlouhotrvajících výsledků prostřednictvím transdermálních technik jako např. (microneedling, elektroporace, forforéza, kontinuální galvanické proudy, ultrazvuk a jiné.) nebo mezoterapie.
 
100% VYROBENO V ITÁLII
 
NAVRHNUTÉ A VYROBENÉ PODLE NORMY ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI ITALSKÝMI LABORATORIEMI
 
akreditace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: