Derma Lifting Cocktail s Argirelinem a Leuphasylem 5 x 3ml - Okamžitý liftingový účinek

Kód: 326
Doručení 24h
Značka: DERMA 2.0
1 130 Kč / ks 1 367 Kč včetně DPH 226 Kč / 3 ml
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

DERMA LIFTING Ampule s okamžitým liftingovým účinkem ARGIRELINE 5% a Leuphasyl 5%. Lahvičky na obličej s liftingovým účinkem na bázi biomimetických peptidů s liftingovým účinkem proti vráskám. L´Argireline redukuje a zabraňuje vzniku linek a vrásek způsobených svalovou kontrakcí.  Působí přímo na mechanismus tvorby vrásek. Leuphasyl peptid zvyšuje účinek argirelinu.  

Indikace: glabelární linie, nasolabiální linie, čelo, krk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Derma Lifting Cocktail s Argirelinem a Leuphasylem 5 x 3ml - Okamžitý liftingový účinek

POPIS

LAHVIČKY NA TVÁŘ S OKAMŽITÝM LIFTINGOVÝM EFEKTEM

Sterilní lahvičky pro okamžitý lifting na obličej na bázi biomimetických peptidů argirelin 5% a leuphasyl 5%.

Obličejové ampule s Derma-Liftingovým účinkem s argirelinem 5% a leuphasylem. S neustálým střídáním kontrakce a relaxace mimických svalů, každodenním plynoucím časem a progresivním ochabováním nadložní dermální matrice se objevují znaky dynamického typu zvané výrazové linky.

Koktejl Derma-Lifting v liftingových ampulích má za cíl působit proti tomuto typu nedokonalostí tím, že působí jako botox a výrazně snižuje kontrakci zodpovědných mimických svalů.

Kombinace funkčních aktivních složek, jako jsou Argireline a Leuphasyl, je nezbytná pro poskytnutí liftingového a zpevňujícího účinku.

Tyto lahvičky lifting efekt na bázi biomimetických peptidů Derma 2.0 jsou efektivní alternativou k nejznámějším zvedacím technikám proti vráskám. Pro ty, kteří nechtějí přijít o své výrazy tváře.

Zejména argirelin (acetyl hexapeptid-8) je řetězec 6 aminokyselin, zodpovědný za relaxační aktivitu pokožky. Nástup leufasylu do svalu a modulace argirelinem při tvorbě komplexu SNARE (soubor integrálních membránových proteinů) tlumí svalovou kontrakci. Leuphasyl (pentapeptid-18) interaguje s receptory pro enkefaliny a uzavírá vápníkové kanály inhibicí uvolňování acetylcholinu v synapsích.

Jsou z námi svojí schopností redukovat jemné linky a předcházet vzniku nových. Tato sterilní lahvička nejnovější generace redukuje a zabraňuje mimickým vráskám inhibicí svalové kontrakce a je ideální pro tváře s mnoha mimickými vráskami.

Může se dopravovat radiofrekvencí, elektroporací, jehlováním dermarollerem nebo dermapenem, mezoterapie (pouze pro lékařské účely)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: