GEO BIO-REVITALIZING 40mgHA/ 2ML - Tkáňový biorevitalizant na bázi nezesíťované kyseliny hyaluronové a komplexu až 20 aminokyselin s reaktivačními vlastnostmi.

Kód: 1584
Doručení 48h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: GEO LIFTING
1 139 Kč / bal. 1 378 Kč včetně DPH 570 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Inovativní tkáňový stimulátor s WOW efektem viditelným již po prvním ošetření.

Tkáňový biorevitalizant na bázi nezesíťované kyseliny hyaluronové a komplexu až 20 aminokyselin s reaktivačními vlastnostmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Synergie GEO BIO-REVITALIZING 40mg/HA umožňuje multidimenzionální revitalizaci a hloubkovou stimulaci tkáně.

Bohatý komplex aminokyselin hraje klíčovou roli při rekonstrukci extracelulární matrice a rekonstrukci kolagenu a elastinu a nejvyšší koncentrace kyseliny hyaluronové (40mg/2ml) okamžitě zlepšuje pevnost, hustotu a kvalitu pokožky.

Složení:

Kyselina hyaluronová (40mg/2ml)
Aminokyslinový komplex: glycin, prolin, leucin, lysin, valin, alanin, arginin, asparagin, taurin, serin, isoleucin, kyselina glutamová, ornitin, kyselina aminomaslová, fenylalanin, teonin, tryptofan, histid

Indikace:

Multidimenzionální revitalizace
Hluboká stimulace tkáně
Rekonstrukce kolagenu
Zlepšení kvality a hustoty pokožky
Odbarvení
Mělké vrásky

Použití:

Tradiční technika vícebodové mezoterapie - biorevitalizační technika spočívá v podání 4 injekcí po 0,25ml přípravku na příslušná místa na každé straně obličeje, čímž se minimalizuje riziko vzniku modřin a bolesti.
Pro dosažení komplexního omlazení pleti se doporučuje provést 2-3 ošetření v měsíčních intervalech. Pro optimální výsledky se doporučuje provádět připomínková sezení v 1měsíčních intervalech v závislosti na pokročilosti procesu stárnutí. Pro dodatečné zvýšení účinku se ošetření opakuje 2-3 krát ročně.

Balení obsahuje:

1x2ml předplněná injekční stříkačka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: