VIACOLLAGEN SKINNY 202g

Kód: A1224
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: ORIN
822 Kč / ks 995 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Představujeme Vám první ORIN Viacollagen na hubnutí v extrémně lahodné rybízové ​​příchuti. Jedná se o limitovanou edici našeho kolagenu se dvěma značkovými surovinami, které jsou podpořeny klinickými studiemi.

Dámy, z účinků tohoto kolagenového nápoje budete uneseny. Nejen, že díky obsahu k tomu účinných složek můžete připravit svoji postavu do plavek a vyřešit tak nadbytečná kila a celulitidu, ale zároveň se pověnujete své pokožce, speciálně vráskám a také lámajícím se nehtům.

POZOR! Počet kusů je limitován.

Detailní informace

Detailní popis produktu

✓ Produkt s obsahem dvou značkových surovin Fabenol Max a VERISOL®.
✓ První, chutný kolagenový produkt s obsahem složek na hubnutí.
✓ Klinicky ověřené výsledky na redukci vrásek, redukci celulitidy, růst nehtů a rychlejší spalování přebytečných tuků.
✓ Extrémně chutná rybízová chuť bez pachutě kolagenu.
✓ ORIN VIACOLLAGEN SKINNY vyrábíme na Slovensku.
✓ ORIN VIACOLLAGEN SKINNY je registrován u Úřadu veřejného zdravotnictví ČR.
✓ Používáme výhradně přírodní aromata a přírodní barviva.

Hodnoty jsou uváděny v denních dávkách:  Bioaktivní kolagenové peptidy - Verisol® (5000 mg), Extrakt z plodů Aceroly (500 mg) z toho vitamin C (85 mg), Fabenol® Max - extrakt z plodů Fazole obyčejné (500 mg), Kyselina hyaluronová (80 mg), Vitamin E (12 mg), Zinek (10 mg), Niacin (10 mg)

Přírodní sladidlo:  stévie

Balení obsahuje 30 denních dávek. Do sklenice o objemu 200 ml nasypte 1 přiloženou odměrku (naplněnou po rysku 15 ml) výživového doplňku VIACOLLAGEN SKINNY, zalijte vodou a dobře promíchejte. Po úplném rozpuštění nápoj vypijte.

Pro lepší efekt doporučujeme užívat před jídlem nebo 30 minut po jídle.

Jakých výsledků mohu dosáhnout díky složkám v ORIN VIACOLLAGENE SKINNY?

 • Regulace hmotnosti
 • Snížení hladiny cukru v krvi
 • Udržení správného fungování imunitního systému
 • Redukce vrásek
 • Optimální rozložení těla
 • Anti-aging efekt
 • Růst nehtů
 • Výrazná redukce celulitidy
Mohu díky ORIN VIACOLLAGENU SKINNY zhubnout?

Můžete díky speciální složce, která se v tomto kolagenovém doplňku výživy nachází. Je jí značková surovina Fabenol Max. Jedná se konkrétně o extrakt z plodů obyčejných fazolí, který má efektivní vliv na přebytečné sacharidy v naší stravě. Ty jsou považovány za hlavní viníky při nadváze nebo obezitě. Pokud konzumujete potraviny s vysokým glykemickým indexem, podporujete krátkodobý pocit plnosti, což vede k častějšímu pocitu hladu a přejídání. Dlouhodobé studie také ukázaly, že konzumace rafinovaných sacharidů v období pěti let vede ke zvýšení břišního tuku. 

A jak vám v tom pomůže Fabenol Max?

 • Přebytečné sacharidy ve stravě se v konečném důsledku přemění na tuky a uloží se v těle. Enzymy, které urychlují přeměnu škrobu (polysacharid) na molekuly cukru (monosacharidy), se nazývají amylázy. Fabenol Max je přírodní extrakt, který zabraňuje „nechtěné“ alfa-amyláze. Jednoduše řečeno,  blokuje trávení škrobu  z potravy,  což vede k optimálnímu rozložení těla a regulaci hmotnosti.
Mohu díky ORIN VIACOLLAGENU SKINNY snížit hladinu cukru v krvi?

Podobně jako u první otázky platí, že můžete, díky speciální složce, která se v tomto kolagenovém doplňku výživy nachází. Je jí značková surovina  Fabenol Max. Přírodní extrakt z plodů obyčejné fazole zabraňuje nechtěné alfa-amyláze  (blokování trávení škrobu),  proto je terapeuticky cenný i při stavech jako je diabetes či při snížení hladiny cukru v krvi.

Mohu si díky ORIN VIACOLLAGENU SKINNY zminimalizovat celulitidu?

Trápíte se celulitidou? Je to normální! Trpí jí až 85% světové dospělé ženské populace. „Pomerančová kůže“ se však už dá řešit. V tomto produktu jsme použili  bioaktivní kolagenové peptidy VERISOL®, které garantují výraznou redukci celulitidy  a to díky schopnosti obnovovat normální strukturu dermy a podkožní tkáně. Uvedené účinky jsou výsledkem dvojitě zaslepené, randomizované, placebem kontrolované studie, která probíhala na 105 ženách ve věku od 25 do 50 let při denní dávce 2,5 g. První viditelné výsledky byly zaznamenány již po třech měsících, výrazné výsledky po šesti měsících.

Funguje tento produkt i na vrásky?

Bioaktivní kolagenové peptidy VERISOL® jsou speciálně vytvořeny pro kosmetické účely. Díky nim  se můžete těšit z pevnější a hladší pokožky s menším počtem vrásek.  Tato tvrzení jsou ověřena konkrétními klinickými studiemi:

 • V první skupině studie probíhala na vzorku 69 žen ve věku 35 do 55 let. Odhalila, že ústní užívání bioaktivních kolagenových peptidů VERISOL® vede k výraznému zvýšení pružnosti pokožky. Tento účinek se měřil již po prvních čtyřech týdnech užívání.
 • Druhá studie probíhala na vzorku 100 žen ve věku od 45 do 65 let, které užívaly 2,5 g kolagenu VERISOL® denně po dobu čtyř týdnů. Výsledky byly opět ohromující. Došlo k výrazně zvýšené produkci kolagenu.
Budu mít díky ORIN VIACOLLAGENU SKINNY lepší nehty?

I Vy možná patříte k ženám, pro které jsou dobře upravené nehty základ. V případě, že se Vám lámou to však není tak jednoduché.  Bioaktivní kolagenové peptidy VERISOL®,  které se v tomto kolagenovém produktu nacházejí,  Vám mohou pomoci zlepšit růst a zdraví nehtů.  Studie prokázala pokles lámajících se nehtů už po prvních dvou měsících. Po šesti měsících lámání a třepení nehtů kleslo až o 42%.

Může mi tento produkt pomoci i s imunitou?

Do ORIN VIACOLLAGENU SKINNY jsme přidali až 500 mg extraktu z plodů aceroly, která je přírodním zdrojem vitamínu C. Prioritně jsme jej do tohoto produktu přidali proto, že  vitamín C přispívá ke správné tvorbě kolagenu. Má však i další funkci, kterou je udržení správného fungování imunitního systému.  Takže díky tomuto vitamínu, umíte podpořit i Vaši imunitu.

Obsahuje tento produkt také známé anti-aging složky?

Ano, tento doplněk výživy obsahuje kombinaci tří známých anti-aging složek. Patří mezi ně:

 • Kyselina hyaluronová, jejíž výjimečnost spočívá ve schopnosti vázat na sebe velké množství vody, díky čemuž může vyplnit prostor mezi kolagenovými vlákny a pleť vypnout.
 • Zinek, který přispívá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.
 • Vitamin E, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, což způsobuje zpomalení stárnutí.
 • Niacin, který přispívá k udržení zdravé pokožky.
Přesné složení produktu
Množství účinných látek 1 odměrka 6,73 g *RVH%
Bioaktivní kolgenové peptidy - Verisol® 5000 mg -
Extrakt z plodů Aceroly 500 mg -
z toho vitamín C 85 mg 106%
Fabenol® Max - extrakt z plodů Fazole obecné 500 mg -
Kyselina hyaluronová 80 mg -
Vitamin E 12 mg 100%
Zinek 10 mg 100%
Niacin 10 mg 63%

*RVH% - Referenční výživová hodnota

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: