HydraPeel 35% - Biochemický peeling, Aktivní obnova a rehydratace pokožky, 60ml

Kód: A0673
Novinka Doručení 24h
Značka: LARIMEDICAL
810 Kč / balení 980 Kč včetně DPH 68 Kč / 5 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Hydrapeel 35%, 60ml. S vysokými koncentracemi kyselin, které svým složením dokážou na pokožce provést mírný až středně silný peeling, nebo i hluboký, v závislosti na počtu vrstev, které se při ošetření nanesou. Funguje tak, že odstraňuje všechny typy odumřelých buněk a nečistot a vždy aktivuje dermis, aby produkovala větší množství přirozeného hydratačního faktoru pokožky a zvýšila produkci kyseliny hyaluronové v extracelulární matrix.

JEN PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

LARIMEDICAL je řada bio vědecké přírodní kosmetiky navržená dermatology pro dermatology. Avantgardní řada vytvořená s maximálním procentem složek přírodního původu, 100% původná a účinná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydrapeel 35%, 60ml. S vysokými koncentracemi kyselin, které svým složením dokážou na pokožce provést mírný až středně silný peeling, nebo i hluboký, v závislosti na počtu vrstev, které se při ošetření nanesou. Funguje tak, že odstraňuje všechny typy odumřelých buněk a nečistot a vždy aktivuje dermis, aby produkovala větší množství přirozeného hydratačního faktoru pokožky a zvýšila produkci kyseliny hyaluronové v extracelulární matrix.

V případě zájmu o ucelený přehled celé značky LARIMEDICAL klikněte SEM.

HLAVNÍ PŘÍSADY

  • Kyselina pyrohroznová
  • Kyselina mléčná

96,5 % složky přírodního původu šetrné k pokožce: Alkohol, glycerin, vitamín F, propylenglykol

3,5 % další přísady pro zajištění stability a bezpečnosti receptury: Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polysorbát-20

HYDRAPEEL

Aktivní obnova a rehydratace epidermis.
30 až 40+ let staré kůže

Kyselina hyaluronová je přítomna téměř ve všech tkáních a biologických tekutinách. Je to téměř všudypřítomná sloučenina, i když se ve větším množství nachází v extracelulární matrici měkké pojivové tkáně. Téměř polovina kyseliny hyaluronové se v lidském těle tvoří v kůži, přičemž většina se nachází v mezibuněčném prostoru.

S přibývajícím věkem se koncentrace kyseliny hyaluronové postupně snižují, čímž vzniká méně elastická a méně kyprá pokožka, což ospravedlňuje její použití jako aktivní složky v boji proti stárnutí.

Možnosti, jak o pleť pečovat a omlazovat ji, jsou velmi rozmanité, ale existuje specifické ošetření, které již od 30 let nabízí velmi dobré výsledky. Právě biochemický peeling HYDRAPEEL spočívá v použití různých kyselin k doplnění dermálních buněk, zlepšení jejich přirozené hydratace a získání napjatější pleti se sjednoceným tónem pleti.

TECHNIKA

Kyselina hyaluronová je produkována v kůži především fibroblasty a keratinocyty, s průměrnou životností v naší kůži 24 hodin, což znamená, že 50 % je metabolizováno za méně než jeden den. V průběhu let naše tělo produkuje méně kyseliny hyaluronové, což způsobuje stárnutí pokožky. HYDRAPEEL působí na pokožku, která znásobuje účinek kyseliny hyaluronové, zesiluje jej a zvyšuje její produkci v dermis.

Ošetření vytváří specifickou buněčnou obnovu díky klinickému výběru použitých kyselin, což má za následek mírný, střední stupeň peelingu, který produkuje obnovu epiteliálních buněk v procesu deskvamace, což vede ke zvýšení buněčné proliferace v bazální vrstvě epitelu, s následnou produkcí totipotenciálních buněk v procesu diferenciace, které si zachovávají všechny své organické kapacity.

Neustálá obnova bazálních buněk je klíčem k udržení funkčních buněk, které produkují vysoké hladiny kyseliny hyaluronové v extracelulární matrix, která funguje jako lešení pro strukturu celé dermis.

PROTOKOL:

  1. Očistěte a připravte ošetřovanou oblast
  2. Chraňte citlivá místa. (Na oči naneste několik bavlnek).
  3. Naneste tolik vrstev přípravku, kolik je potřeba podle patologie a léčeného klienta.
  4. Nechte na displeji po dobu 10 až 15 minut nebo tak dlouho, jak rozhodne profesionál.
  5. Odstraňte produkt vodou.

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  LARIMEDICAL  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince +420 776 212275, nebo na info@zollnermedical.com

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: