LARIMIDE® Immediate Lifting Efect 3ml (ILE) - Tekuté liftingové sérum 2mi

Kód: A0823
Doručení 24h
Značka: LARIMIDE
418 Kč / ks 506 Kč včetně DPH 13 933 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Revoluční a převratný okamžitý lifting vhodný před jakoukoli významnější událostí – večírek, párty, kino, divadlo, svatba, rande, práce, nebo jen tak, pro lepší pocit. Dá se použít pod make up. Objem 3 ml.

 • Vaše pleť okamžitě získá vzhled s menším počtem vrásek
 • Za 2 minuty dosáhne nové úrovně dokonalosti a pevnosti pokožky - 5 až 10 let.
 • Kontura obličeje vypadá pevněji, hladší a výraznější
 • Skryje váčky pod očima v rekordním 2 minutovém čase

Nevěříte? Vyzkoušejte a přesvědčíte se sami!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční a převratný okamžitý lifting vhodný před jakoukoli významnější událostí – večírek, párty, kino, divadlo, svatba, rande, práce, nebo jen tak, pro lepší pocit. Dá se použít pod make up.

 • Vaše pleť okamžitě získá vzhled s menším počtem vrásek
 • Za 2 minuty dosáhne nové úrovně dokonalosti a pevnosti pokožky - 5 až 10 let.
 • Kontura obličeje vypadá pevněji, hladší a výraznější
 • Skryje váčky pod očima v rekordním 2 minutovém čase

CO JE TO?

LARIMIDE® Immediate Lifting Efect je silné sérum s okamžitým liftingovým účinkem, které rychle a efektně skryje vrásky, jemné linky a bojuje proti ztrátě pevnosti obličeje. Kromě toho napomáhá procesu obnovy pokožky.

Díky cukrovým větvím se vytváří trojrozměrná síť s velkým počtem interakcí mezi molekulami a mezibuněčnými lipidy stratum corneum membrány, nejsvrchnější vrstvy kůže. Tyto interakce jsou zachovány, když se produkt absorbuje a vytvoří na pokožce jemný film.

LARIMIDE® Okamžitý liftingový efekt

 • Pleť okamžitě získá méně vrásčitý vzhled.
 • Za 2 minuty můžete vidět novou úroveň dokonalosti a pevnosti pokožky.
 • Kontura obličeje vypadá pevněji, hladší a výraznější.
 • Skryjte váčky pod očima v rekordním čase.
 • Již za 4 týdny pokožka vypadá hladší a opět získává svoji pevnost a pružnost.
 • 72 % dobrovolníků prokázalo významné snížení výskytu mimických vrásek (+33 %) a (-17 %).
 • Fotky pořízené před notářem.

ŘEČO SI VYBRAT NAŠE SUPER LIFTINGOVÉ SÉRUM? 

Okamžitý rychlý liftingový efekt ( 2 min. ) a velkolepě skryje vrásky, mimické linky a bojuje proti ztrátě pevnosti obličeje , jakož i pomáhá při procesu opravy pokožky.  

 • Není to ošetření , můžete jej použít kdykoli chcete a vydrží téměř celý den.
 • Je dermatologicky testováno , působí na nejpovrchovější úrovni pokožky a nemá žádné kontraindikace .   
 • Snadno se odstraňuje  velkým množstvím vody nebo vatovým tamponem namočeným ve vodě.

VÝHODY

Okamžité výhody: 

 1. Pleť okamžitě získá méně vrásčitý vzhled .  
 2. Za 2 minuty můžete vidět novou úroveň dokonalosti a pevnosti pokožky .  
 3. Skryjte váčky pod očima v rekordním čase .  

Dlouhodobé výhody: 

 1. Již za 4 týdny pokožka vypadá hladší a opět získává svoji pevnost a pružnost.
 2. 72 % dobrovolníků prokázalo významné snížení výskytu mimických vrásek (+33 %) a (-17 %).

ČASTÉ OTÁZKY

Jak si nanesu produkt?

Účinek LARIMIDE®  sérum  Immediate Lifting Effect se může lišit v závislosti na typu pleti.  Rovněž ani jeho trvání není vždy stejné . LARIMIDE®  sérum můžete používat tolikrát za den, kolikrát chcete, nejen v těch nejvýjimečnějších chvílích.

Jak dlouho trvá účinek?

Účinek LARIMIDE® Immediate Lifting Effect se může lišit v závislosti na typu pleti. Rovněž ani jeho trvání není vždy stejné. LARIMIDE® Immediate Lifting Effect můžete použít tolikrát za den, kolikrát chcete, nejen v těch nejvýjimečnějších chvílích.

Jaké množství si mám aplikovat?

Musíte použít velmi malé množství produktu, jednu kapku na každou ošetřovanou oblast, neboť se jedná o koncentrovaný přípravek a výsledky vyžadují přesné množství produktu.  Pokud je použité množství příliš velké, na pokožce se objeví bílý zbytek.

Co mám dělat s bílým zbytkem?

Použijete-li příliš mnoho LARIMIDE® Immediate Lifting Effect a na pokožce se objeví bílé zbytky, odstraňte je navlhčeným vatovým tampónem.

Jak používat lahvičku LARIMIDE® Immediate Lifting Effect?

Chcete-li použít LARIMIDE® Immediate Lifting Effect, musíte nejprve odkrýt uzávěr (nevyhazovat jej!) z lahvičky, poté pomocí nůžek odstřihnout kanylu injekční lahvičky a po aplikaci produktu ji vždy nezapomeňte zakrýt, aby se nevysušila a lahvičku uzavřela uzávěrem.

Používám LARIMIDE® Immediate Lifting Effect před nebo po mém každodenním hydratačním krému?

LARIMIDE® Immediate Lifting Effect je inovativní produkt, když získáte zkušenosti s aplikací, uvidíte, že dosáhnete lepších výsledků.

Chcete-li optimalizovat výsledky LARIMIDE® Immediate Lifting Effect , doporučujeme vám otestovat, jak nejlépe funguje s vaším typem pleti, pomocí denního hydratačního krému před nebo po něm a porovnat výsledky, abyste zjistili, který vám nejvíce vyhovuje.  Když nejprve použijete hydratační krém, nezapomeňte před použitím LARIMIDE® Immediate Lifting Effect počkat, až se zcela nevstřebá.

Chcete-li použít make-up, zopakujte stejný testovací proces, abyste zjistili, jakým způsobem dosáhnete nejlepších výsledků.  Pokud se následně rozhodnete použít make-up, počkejte alespoň 5 minut, než se LARIMIDE® okamžitý liftingový efekt zcela vstřebá.

Pro jakou věkovou kategorii je tento produkt určen?

Doporučený věk užívání je od 30 let, ale lze jej bez problémů užívat i předtím.

Obsahuje parabeny?

Tento výrobek neobsahuje parabeny, obsahuje jiné druhy konzervačních látek s bezpečnějším toxikologickým profilem.

Jaká má tento produkt rizika?

LARIMIDE® Immediate Lifting Effect je dermatologicky testovaný produkt, působí na nejsvrchnější úrovni pokožky a nemá žádné kontraindikace.

Jak mohu odstranit LARIMIDE® Immediate Lifting Effect?

Použitím velkého množství vody Larimide Immediate Lifting Effect lze z pokožky odstranit, pokud je to nutné, použijte vatový tampon namočený v micelární vodě, abyste jej snadno odstranili.

 


Společnost Zöllner Medical International, sro je exkluzivním distribučním partnerem značky LARIMIDE, LarimidePro, LARIMEDICAL, LARIMIDE PHARMA, STOPLAB pro Česko a Slovensko.  V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 903483737, nebo písemně na email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o nové produkty? Rádi bychom vás k nim zaškolili, proto neváhejte a domluvte si školení u nás ještě dnes. Prosím kontaktujte nás na +421 911373743, nebo email info@zollnermedical.com,  kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně školení.     

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 911613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

 • Facebok  prezentaci
 • Instagram  prezentaci
 • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
 • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe  podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: