Mikrojehličkové pero DERMA PEN, Dr.PEN ULTIMA A6 Professional - Needling a microneedling pro profesionály

Kód: 725
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: Dr.PEN
2 987 Kč / bal. 3 614 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

Přinášíme vám přenosné mikrojehlové zařízení Dr. Pen, které  se těší opravdu velké oblibě v každém kosmetickém salonu na světě. Jedná se o efektivní řešení, které dokáže doručit pozoruhodné výsledky již při méně invazivních ošetřeních. Naše zařízení je originál s celokovovým provedením as nastavitelnou délkou aplikace jehel. Je přenosné a maximálně hygienické pro každého nového klienta.

K zařízení poskytujeme nejen nejširší výběr z kvalitních značkových mezoterapie, mezokoktajlů, bio-revitalizací na trhu ale i školení s certifikací. Tato školení jsou vedena našimi zkušenými certifikovanými profesionálními pracovníky z oboru přístrojová kosmetologie. Školení vedeme na celém území Slovenska, Čech, Maďarska, Rakouska, Slovinska, Chorvatska dle potřeby.

Jsme přímý dovozci Dr.pen na Slovensko, do Čech, do Rakouska, do Maďarska, Slovinska a Chorvatska!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přinášíme vám přenosné mikrojehlové zařízení Dr. Pen, které  se těší opravdu velké oblibě v každém kosmetickém salonu na světě. Jedná se o efektivní řešení, které  dokáže doručit pozoruhodné výsledky již při méně invazivních ošetřeních. Naše zařízení je originál s celokovovým provedením as nastavitelnou délkou aplikace jehel. Je přenosné a maximálně hygienické pro každého nového klienta.

K zařízení poskytujeme nejen nejširší výběr z kvalitních značkových mezoterapie, mezokoktajlů, bio-revitalizací na trhu ale i školení s certifikací. Tato školení jsou vedena našimi zkušenými certifikovanými profesionálními pracovníky. Školení vedeme na celém území Slovenska, Čech a Maďarska podle potřeby.

baner     VÝHODY ZAŘÍZENÍ DR. PEN:

Poměrně krátká doba hojení, jelikož se nejedná o tak invazivní ošetření.

Rychlejší a efektivnější stimulace tvorby kolagenu a elastinu pro omlazení pokožky.

Při kombinaci s PRP léčbou dosáhnete obdivuhodných výsledků již po 2 ošetřeních.

Jednoduché nastavení hloubky aplikace jehly pro různé typy pokožky.

Zařízení je maximálně hygienické pro každého klienta – dodáváme spolu se sterilizovanými a jednorázovými jehlami.

Poměrně nebolestivá aplikace, v případě použití našeho anestetického krému NEO CAIN se jedná o naprosto bezbolestné řešení.

Celé zařízení je mobilní a tím je přenosné. Použití u klienta v domácnosti, nebo na stálém místě v kosmetickém salonu.

Jedna z nejlepších kolagenových indukčních ošetření v poměru cena vs kvalita ošetření.

Pomocí zařízení Dr. Pen se aplikuje účinná látka nebo sérum do hlubších vrstev pokožky čímž dokážeme pro pokožku zajistit:

 • Viditelně lepší elasticity pokožky díky stimulaci vlastní tvorby kolagenu a elastinu
 • Viditelné omlazení pokožky a sjednocení tónu pleti
 • Korekce vrásek, drobných rýh, jizev, jizviček po akné a striích
 • Kvalitní regeneraci opálené pokožky
 • Při použití našich kvalitních přípravků docílíme viditelného zmírnění pigmentace a hyperpigmentace.
 • Při použití našich kvalitních biorevitalizačních přípravků dojde k celkové rejuvenizaci pleti
 • Požadované stažení pórů
 • Dochází k vypnutí pleti 

SPECIFIKACE ZAŘÍZENÍ:

Dermatologické pero Dr. Pen Ultima A6 s nabíjecími bateriemi

Bezdrátové dermatologické pero

Dermatologické pero Dr. Pen využívá současnou nejmodernější technologii a má nastavitelnou rychlost vibrací a délku aplikace jehel. díky čemuž vám pomůže dosáhnout maximálních výsledků na všech obličejových nebo tělových partiích. Dodává se se 2 vyměnitelnými a nabíjecími bateriemi

VLASTNOSTI PERA DR.pen:

 1. Automatické vysokorychlostní otáčky (od 8000 až do 18 000 otáček za minutu) čímž dokážeme poskytnout různé režimy využívání mikrojehel pro stimulaci pokožky:
 2. Zpevnění pokožky pro absorpci kosmetických přípravků, přičemž dokáže zlepšit absorpci pokožky až 40× a zlepšit stav jizev po akné o více než 50%.
 3. Zlepšuje samotný lesk a elasticitu pokožky; na rozdíl od laserových zákroků nebo použití chemických přípravků se nejedná o invazní metodu
 4. Hloubka, do které se mikrojehly aplikují, je nastavitelná (od 0,25 mm až do 2,5 mm), m ožnost výběru z 5 různých rychlostí použití.
 5. Jednoduché a efektivní provedení každého ošetření jak na malých, tak i velkých popřípadě zakřivených partiích obličeje nebo těla.
 6. Ošetření s přístrojem Dr.pen je minimálně bolestivé. Možnost použití anestetického krému NEO-Cain , který zajistí bezbolestný průběh každého ošetření. 
 7. Dodává se se dvěma vyměnitelnými a nabíjecími bateriemi  (zhruba vydrží 8 hod. v používání).
 8. Náhradní jehly (hlavice s mikrojehlami) dodáváme v těchto provedeních: 1/3/5/7/9/12/36/42 kusové hlavice 
 9. Celokovové tělo přístroje.

SEZNAM DERMAPEN A6

Dermapen Dr. Pen pro profesionální vpichování a mikrojehličkování, model A6 s bezdrátovým a kabelovým ovládáním, 5 volitelných rychlostí až 28 000 ot./min., nastavení jehly lithiové baterie 0,25 mm 2,50 mm, 4 hodiny autonomie. Přístroj generuje stovky mikroperforací na ošetřené ploše: pokožka je tak indukována k produkci nového kolagenu a elastinu, čímž začíná proces obnovy a tonizace.

Dermapen pro ošetření vpichováním s mikrojehličkami model A6 je praktické a snadno použitelné zařízení, díky kterému lze pomocí techniky „indukční terapie kolagenem“ : předcházet a korigovat vrásky, skvrny, jizvy, celulitidu, lokalizovaný tuk, alopecii a strie.

Profesionální Dermapen A6 má maximální výkon 28 000 ot./min., dvě lithiové baterie, díky čemuž lze zařízení s každou hodinou nabíjení nepřetržitě používat 4 hodiny. Nastavení jehly od 0,25 mm do 2,5 mm, možnost kabelového nebo bezdrátového použití, robustní konstrukce z chirurgické oceli, 2 sterilní hlavice v ceně.

Hlavice je vybavena velmi jemnými jehlami a po zapnutí přístroje vykonává opakované vertikální pohyby, které vytvářejí mikrokanály. Tyto malé léze iniciují naprosto přirozené fyziologické procesy: pokožka reaguje na toto poškození produkcí nového elastinu a nového kolagenu (strukturální proteiny), které dodávají tkáni pružnost, tón a pevnost.
Model dermapen A6 umožňuje přizpůsobení z hlediska:

 • Rychlost: 5 rychlostí volitelných lehkým stisknutím tlačítka na přístroji (až do 28 000 otáček za minutu): čím více se rychlost zvyšuje a proporcionálně klesá „mírná nepříjemnost“ v důsledku léčby.
 • Délka jehel: otočením prstence v horní části přístroje, těsně pod sterilní a jednorázovou hlavicí, lze během léčby měnit délku jehel: od 0,25 do 0,5 mm indikovaných při ošetřování oblastí jako jako oko a čelo 0,5 - 1,00 mm pro ošetření lícních kostí a brady, 1,00 - 2,50 mm intenzivní ošetření obličeje nebo těla.
 • Mikrojehly nebo jehly s dermaperem umožňují efektivní a bezpečné výsledky. Jeho výhody jsou dány mechanismem a ZVLÁŠTNÍ spojení (potřebných pro klouzání přístroje po pokožce) speciálních STERILNÍCH látek pro vpichování a specifikovanou mezoterapii vybranou podle typu nedokonalosti, která chceme ošetřit. Po vytvoření stovek mikrokanálů pronikají funkční látky do hlubších vrstev dermy.

Pozor na internetu se běžně prodávají kopie značky Dr. pěn. U našeho výrobku poskytujeme standardní záruku, zaškolení a certifikát!

Samozřejmostí balení je také český návod a CE certifikace přístroje!!!

Pozor: Při výběru ošetření s (PRP) plazmou – léčba pomocí krevní plazmy bohaté na krevní destičky, dochází k velmi výrazným výsledkům. Odběr krve klientem může provádět ale pouze ošetřující lékař nebo profesionální certifikovaný zdravotník.

Jsme přímý dovozci Dr.pen na Slovensko, do Čech, do Rakouska, do Maďarska, Slovinska a Chorvatska!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: