RESTYLANE EYELIGHT (1x 0,5ml) - Rozlučte se s tmavými kruhy pod očima

Kód: A0474
Doručení 24h
Značka: RESTYLANE
2 150 Kč / bal. 2 602 Kč včetně DPH 2 150 Kč / 0.5 ml
Pouze pro přihlášené

Restylane Eyelight je cílená výplň pro ošetření oblasti slzných žláz, která redukuje tmavé podočné stíny a rýhy a zabraňuje unaveným očím. Malé množství Restylane Eyelight se umístí pod oko, aby se vyplnila rýha. Po vyplnění rýhy a nahrazení objemu se stíny a tmavé kruhy pod očima zmenší, díky čemuž získáte svěží a méně unavený vzhled. Restylane Eyelight doporučují přední zdravotníci po celém světě. Obrovský počet ošetření a dlouhá tradice výplní Restylane dělá z Restylane Eyelight produkt, který je třeba zvážit, chcete-li ošetřit stíny pod očima a rýhy!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Restylane Eyelight je cílená výplň pro ošetření oblasti slzných žláz, která redukuje tmavé podočné stíny a rýhy a zabraňuje unaveným očím. Malé množství Restylane Eyelight se umístí pod oko, aby se vyplnila drážka. Po vyplnění rýhy a nahrazení objemu se stíny a tmavé kruhy pod očima zmenší, díky čemuž získáte svěží a méně unavený vzhled

Objednejte si i další produkty z řady Restylane online zde:

Klíčové ingredience:

  • 20 mg/ml kyseliny hyaluronové
  • 3 mg/ml lidokainu

Balení se skládá z:

  • 1x1 ml injekční stříkačka

VYPADÁTE UNAVENÝ?

Mnozí z nás cítí, že vypadají unaveně, i když nejsou! Ať jsme jakkoli odpočatí, pod očima se nám mohou objevit vpadlé tmavé stíny. Bez ohledu na důvod, ať už se jedná o genetiku, životní styl, věk nebo stres, je to problém, který sdílejí lidé všech věkových kategorií. Co můžete dělat, když jste vyzkoušeli všechno – dietu, více spánku, oční krémy, nakrájené okurky a čajové sáčky pod oči a nic nepomáhá?

HLAVNÍ PŘÍČINY TMAVÝCH KRUHŮ POD OČI

Stíny a tmavé kruhy pod očima mohou být způsobeny mnoha věcmi, jako jsou hyperpigmentace nebo povrchové žilky. Mohou přispět i váčky pod očima a otoky. Ve většině případů je však nedostatek objemu pod očima to, co vytváří prohlubně, díky kterým vypadáme unaveně.

Prohlubně nebo drážky odklánějí světlo a vrhají na pokožku stíny, což vede k unaveným očím. I proto okurky, krémy a čajové sáčky mnohým z nás problém nevyřeší. Z nedostatku objemu si nic nedělají!

ROZLOUČTE SE UNAVENÝMI OČI A ROZJESNĚTE SVŮJ POHLED POMOCÍ RESTYLANE EYELIGHT

  • doplňte ztracený objem, zvedněte a vyhlazujte oblast slzného žlabu
  • viditelně redukuje známky únavy redukcí stínů a dutin pod očima
  • produkovat přirozeně vypadající, dlouhotrvající výsledky
  • léčba nevyžaduje žádné prostoje
  • liftingový efekt
  • přirozeně vypadající výsledky


PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud hledáte Mercedes mezi dermálními výplněmi a chcete vsadit na jistotu, vsaďte na produktovou řadu značky Restylane®, která zahrnuje jednu z nejširších nabídek kvalitních výplní a revitalizátorů na trhu. Produktová řada Restylane® nabízí nejen širokou škálu produktů pro korekci různých oblastí, ale obsahuje také Lidokain. Anestetikum pro rychlou a bezbolestnou aplikaci. Restylane® má řešení pro každou požadovanou korekci. Ať se jedná pouze o revitalizaci pokožky, nebo je třeba navrátit i ztracený objem. Vsaďte na jistotu, vsaďte na Restylanu®!

Dermální výplně Restylane® jsou celosvětově vyhledávané dermální výplně nejen pro jejich jedinečnou kvalitu ale také optimálním poměr kvality a ceny. 

Zakoupením originální kosmetiky značky Restylane® od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie a peelingů pro pro CZ/ SK/ AT/ HU/ SLO/ HR trh.