ONLINE ŠKOLENÍ KOLAGENOVÉ LIFTINGOVÉ NITĚ BEZ PRODUKTŮ

Kód: 1887
NOVÉ a ještě lepší CENY
1 652 Kč / ks 1 999 Kč včetně DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Online školení na  KOLAGENOVÉ LIFTINGOVÉ NITĚ.  Školení se skládá z teorie a praxe. Kolagenové liftingové nitě vyhlazují lehké a hluboké vrásky, zlepšují tón pleti, liftingují, hydartují, redukují póry. Každý zúčastněný obdrží ke školení certifikát. 

Hledáte špičkové novinky, které vašim klientům zajistí velmi dobré výsledky a bezpečnou léčbu? Chcete mít ve své klinice nebo salonu nejnovější estetická řešení? Zveme vás ke školení!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zöllner Aesthetic Academy je inovativní školící centrum. Školení realizujeme podle nejnovějších poznatků v oblasti kosmetologie a estetické medicíny. Školíme lékaře, zubní lékaře, zdravotní sestry a kosmetičky.

Díky našim zkušeným lektorům získávají studenti na našich školeních znalosti na nejvyšší úrovni.

Hledáte špičkové novinky, které vašim klientům zajistí velmi dobré výsledky a bezpečnou léčbu? Chcete mít ve své kanceláři nejnovější estetická řešení? Zveme vás ke školení!

Liftingové nitě na obličej  na bázi hedvábných vláken. Vizuálně velmi podobné šicím nitím, estetické nitě na obličej s liftingovým efektem díky nízké molekulové hmotnosti dokáže teplo pokožky a správné nanesení specifického roztoku proniknout do dermy a stimulovat tak fibroblasty k neokolagenéze (syntéza nového kolagenu), které  dodávají tkáni tonus a natažení. Mají také povrchový efekt, který zvýší hydrataci a minimalizuje velikost pórů. 

To vše probíhá pomocí aktivačního roztoku s liftingovým účinkem, s hydratačním, antioxidačním účinkem, v synergii s biomimetickým peptidem s tonizujícím a elastickým účinkem. 

Každý zúčastněný obdrží ke školení certifikát.

SLOŽENÍ BALÍČKU:

  • Balíček neobsahuje žádné produkty, pouze školící materiál, certifikát a školení.

KONTAKTNÍ INFORMACE K ZOLLNER AESTHETIC ACADEMY:

Telefon: 0911 613737,  Email: denisa.kurtiova@zollnermedical.com 

PODROBNOSTI

Datum školení:  Vyberte si podle aktuálních termínů.

Trvání tréninku:  Max 3 hodiny 

Velikost skupiny:  Online, max. 7

Modely během tréninku:  Upozorňujeme, že každý si musí zajistit svého modelu/ka


Zöllner Medical International  je exkluzivní distribuční společností. V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 903 483 737, nebo písemně na  email  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste lékař?  Máte zájem o  naše  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421 911 613 737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

  • Facebok  prezentaci
  • Instagram  prezentaci
  • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
  • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co  nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková,  Prokurista

Denisa Kürtiová , Cert. školitelka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: