Prodej pouze pro odborné lékaře, estetické centra nebo kosmetické salony! Více info na naší infolince +420 608 032032

STYLAGE® BI-SOFT SPECIAL LIPS Lidokain 1ml s Mannitolem s PRODLOUŽENÝM ÚČINKEM pro JEŠTĚ LEPŠÍ výsledky!

Kód: 533
Doručení 48h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: STYLAGE
1 749 Kč / bal. 2 116 Kč včetně DPH 1 749 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Stylage® Bi-Soft Special Lips Lido byl speciálně navržen pro vylepšení rtů, vytváří jemnou plnost a opravuje kontury rtů. Použijte Stylage® Bi-Soft Special Rty je ke korekci nepřiměřené horní nebo dolní velikosti rtů, redukuje periorální linie nebo kuřácké vrásky nad horním rtem a obnoví přirozený objem a hydrataci rtů. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí pro bezbolestnou aplikaci.

Stylage Bi-Soft Special Lips na rty je velmi známá výplň, která se těší velké oblibě klientek právě pro obsah Mannitolu , který výrazně působí proti volným radikálům a tím poskytuje optimální odolnost proti degradaci kyseliny hyaluronové a tím zajistí zvýšenou výdrž výplně ve rtech. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylage® Bi-Soft Special Lips Lidokain byl speciálně navržen pro vylepšení rtů, vytváří jemnou plnost a opravuje kontury rtů. Použijte Stylage® Bi-Soft Special Rty s lidokainem je ke korekci nepřiměřené horní nebo dolní velikosti rtů, redukuje periorální linie nebo kuřácké vrásky nad horním rtem a obnoví přirozený objem a hydrataci rtů. 

Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí pro bezbolestnou aplikaci. Stylage Bi-Soft Special Lips s lidokainem na rty je velmi známá výplň, která se těší velké oblibě klientek právě pro obsah Mannitolu , který zajistí zvýšenou výdrž výplně ve rtech. 

Stylage® Bi-Soft Special Lips obsahuje také  MANNITOL , který výrazně působí proti volným radikálům a tím poskytuje optimální odolnost proti degradaci.  Výsledkem je, že tato  inovativní receptura vytváří bezpečný a dlouhotrvající produkt , použitelný pro všechny typy vrásek a všechny typy pleti. 

Výplň má optimalizovanou pružnost pro snadné modelování a tvarování, dokonce i pro jemné oblasti, jako jsou nos, okolí očí a ruce. Zároveň má  vysokou viskoelasticitu a přirozené dlouhotrvající estetické výsledky.

A proč právě Bi-Soft? Ten rozdíl hned pocítíte ve vašich rukou! 

Technologie Bi-Soft% 20  

Jedná se o inovativní patentovaný injekční systém. Laboratoře VIVACY vyvinuly ve svém pokračujícím úsilí o inovativní excelenci v lékařské estetice patentovaný systém podávání injekcí nové generace Bi-SOFT® Injection Technology.

Tato nově navržená ergonomická injekční stříkačka nabízí lékařům větší přesnost, pohodlí a kontrolu při jejich každodenní estetické praxi.

 

Balení se skládá z:

  • 1 x 1ml injekční stříkačka
  • 1 x 30G jehly
  • 18,5 mg/g kyseliny hyaluronové
  • 0,3 % Lidokaín
  • Manitol

Výhody Stylage® Bi-Soft speciální rty Lidokain:

  • Zvětšení objemu rtů a jejich obrysů
  • Odstranění vrásek kolem úst
  • Hydratace rtů

Jak dlouho vydrží výsledek?

Obecně mohou výsledky trvat 9 - 12 měsíců. Trvání závisí na individuálním životním stylu, věku a typu pleti.


PŮVOD TOHOTO VÝROBKU JE VÝHRADNĚ Z EVROPSKÉ UNIE (EU) 

já

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: