Prodej pouze pro odborné lékaře, estetické centra nebo kosmetické salony! Více info na naší infolince +420 776 212 275

TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY I (1x3ML) - Anti-aging, obnova hustoty, lesku, ideální v boji proti předčasnému stárnutí pokožky

Kód: 650
Doručení 48h
Značka: TEOSYAL
2 485 Kč / ks 2 733,50 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

Teosyal® PureSense Redensity I 3 ml je jedinečná dermální výplň pro zlepšení pokožky na bázi kyseliny hyaluronové, která zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její hustotu a udržuje její lesk. Teosyal® PureSense Redensity I 3ml je vhodný pro obličej, krk a také dekolt, kde pokožka vykazuje známky hydratace, ztráty objemu a poškození sluncem a věkem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teosyal® PureSense Redensity I 3 ml je jedinečná dermální výplň pro zlepšení pokožky na bázi kyseliny hyaluronové, která zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, obnovuje její hustotu a udržuje její lesk.

Teosyal® PureSense Redensity I 3ml je vhodný pro obličej, krk a také dekolt, kde pokožka vykazuje známky hydratace, ztráty objemu a poškození sluncem a věkem. 

Balení se skládá z:

1 x 3 ml stříkačky

Výhody Teosyal® PureSense Redensity I 1x3ml:

  • Obnovuje hustotu pokožky
  • Zpomaluje proces stárnutí
  • Napíná pokožku

Jak dlouho trvá výsledek?

Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie, životní styl a technika použitá lékařem při aplikaci dermální výplně, obecně však zhruba 18 měsíců.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: