Účinný odmašťovací roztok před ošetřením D 2.0® - Určeno pro různé chemické peelingy nebo needling, pro všechny typy pokožky včetně citlivé, 30ML

Kód: 350
Doručení 24h
349 Kč / ks 422 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

Přípravný odmašťující roztok D 2.0® před ošetřením je nezbytný k tomu, aby mohlo dojít k efektivnímu průniku chemického peelingu pokožkou, případně přípraví pokožku na jakékoli estetické ošetření jako je peeling (DERMA WHITENING PEELING D 2.0® - bělící peeling nebo DERMA PURIFYING PE). - Čistící peeling, případně needling apod.)

Díky jedinečnému složení roztoku, který neobsahuje konzervační látky, alergeny nebo přidané vůně, je vhodný pro všechny typy pokožky, dokonce i pro ty nejcitlivější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravný odmastňující roztok D 2.0® před ošetřením je nezbytný k tomu, aby mohlo dojít k efektivnímu průniku chemického peelingu pokožkou, případně přípraví pokožku na jakékoli estetické ošetření jako je peeling, nebo DERMA WHITENING PEELING D 2.0® - bělící peeling nebo DERMA PURIF. ® - Čistící peeling, případně needling apod.).

Odmašťovací roztok před ošetřením D 2.0®  nanášíme dobře nasáklou gázou čímž eliminuje hydrolipidickou vrstvu vyvážením a okyselováním pH pokožky. Tímto způsobem dojde k efektivnímu průniku chemického peelingu pokožkou. 

Díky jedinečnému složení roztoku, který neobsahuje konzervační látky, alergeny nebo přidané vůně, je vhodný pro všechny typy pokožky, dokonce i pro ty nejcitlivější.

Další výrobky DERMA 2.0 zakoupíte online zde:

BALENÍ:  30ml ampule

INDIKACE:  před ošetřením peelingem, případně needlingem

SLOŽENÍ:  aceton, alkohol, sodík

OBLASTI POUŽITÍ: tvář a tělo

PROTOKOL POUŽITÍ:

Odmašťovací roztok před ošetřením D 2.0® naneste v dostatečném množství na nesterilní gázu a aplikujte na celou oblast, která lze ošetřit. Důkladnou pozornost odmašťování věnujte periokulární oblasti a sliznicím. Neoplachujte.

CHEMICKÉ A FYZIKÁLNÍ VLASTNOSTI: Bezbarvý vodný roztok s charakteristickým zápachem.

Všechny výrobky DERMA 2.0 jsou důsledně formulovány a vyráběny s úplným ohledem na životní prostředí; VYROBENO BEZ TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATACH, HAND MADE, bez syntetických antioxidantů, jako jsou BHT A BHA, hliníkové soli, agresivní povrchově aktivní látky SLS a SLES.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU) (ITÁLII)

já

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: