Venome Filler L s lidokainem, 2x1ML - Objemová výplň, pro modelování a zvýraznění kontur obličeje a dodání přirozeného požadovaného tvaru

Kód: A0326
Doručení 24h
Značka: VENOME
2 900 Kč –24 %
venome L Lidocaine 2x1ml
2 900 Kč –24 % 2 190 Kč / bal. 2 650 Kč včetně DPH 1 095 Kč / 1 ml
Skladem (>5 bal.)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Venome L s lidokainem 2x1ml  - Volumetrie obličeje - pro  modelování a zdůraznění přirozené krásy.  Objemová výplň Venome Filler L s lidokainem  je jednofázový koherentní přípravek určený ke korekci středních nebo hlubokých vrásek.  Použitá technologie TOUCH a vhodná hustota síťování umožnily získat gel s vynikající soudržností , ideálně vhodný pro přirozenou korekci. věkem ztraceného objemu líc, který díky ochablosti pokožky zvýrazňuje hloubku nasolabiálních rýh. 

Venome Filler L s lidokainem účinně vyplní defekty tkáně a zvýrazní kontury obličeje a dodá jí požadovaný tvar.

Obsah lidokainu umožňuje lokální úlevu od bolesti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome L s lidokainem 2x1ml 

O VENOME VÝPLNÍCH:

Venome Filler je řada pěti tkáňových výplní na bázi jednofázového biofermentačního gelu zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu. Různorodost produktů Venome charakterizovaná odlišným množstvím hyaluronátu sodného  a síťovacího činidla umožňuje přesný výběr přípravku v závislosti na indikaci a  rozsahu požadované korekce.

Venome výplně jsou vhodné jak pro jemné zvlhčení a vyživení pokožky, zvětšení objemu rtů a doplnění jemných či středních vrásek, tak pro zvýraznění objemu a dodání správného tvaru vybraným partiím obličeje.

Řada Venome Filler se díky technologií  TOUCH  vyznačuje přiměřenou homogenitou a pružností kyseliny, což zvyšuje komfort vpichu. Plně hydratované složení kyseliny minimalizuje riziko otoků což usnadňuje práci na cílovém tvaru a velikosti korekce a  urychluje rekonvalescenci po zákroku.

Venome L s lidokainem 2x1ml - Volumetrie obličeje - pro modelování a zdůraznění přirozené krásy. Objemová výplň Venome Filler L  s lidokainem je jednofázový koherentní přípravek určený ke korekci středních nebo hlubokých vrásek. 

Použitá technologie TOUCH a vhodná hustota síťování umožnily získat gel s vynikající soudržností , ideálně vhodný pro přirozenou korekci. věkem ztraceného objemu líc, který díky ochablosti pokožky zvýrazňuje hloubku nasolabiálních rýh. 

Venome Filler L s lidokainem účinně vyplní defekty tkáně a zvýrazní kontury obličeje a dodá jí požadovaný tvar.

CELOU ZNAČKU VĚNOM NAJDETE ZDE:

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE "TOUCH"

Produkty Venome Filler jsou založeny na inovativní technologii  TOUCH , která se vyznačuje použitím  stabilizované kyseliny hyaluronové  s vysokou molekulovou hmotností a malými odchylkami mezi velikostmi při výrobě a správě přípravným, fyziologickým pufrovacím roztokem, který hydratuje recepturu vytvořením trojrozměrné sítě kyseliny.

 • Předběžný technologický postup  Venome Filler  je založen na dvojím čištění základních složek od zbytků buněčných stěn, díky čemuž kyselina získává velmi nízkou hladinu bílkovin endotoxinů,  čímž se minimalizuje riziko možných alergických reakcí.
 • Vyčištěný produkt se poté rovnoměrně rozloží v celé směsi.
 • Potom se hyaluronát sodný  stabilizuje  pomocí síťovacího činidla BDDE, aby se částice spojily chemickými vazbami, které zpomalují rozpad a poskytují přiměřenou odolnost vůči aktivitě přirozeně se vyskytujícího enzymu hyaluronidázy v těle.
 • Přebytek případně přítomného BDDE se odstraňuje v procesu praní, což výrazně ovlivňuje strukturu sítě a snižuje následnou nežádoucí nadměrnou korekci.
 • Dalším krokem je kombinace zasíťované receptury při aplikaci a po injekci, čímž se  snižuje velikost otoku.
 • Použitý  proces dvojité homogenizace  umožnil získat dokonale  hladký a koherentní gel  s vysokou strukturní viskozitou.

VENOME FILLER L s lidokainem – FACE Volumetry – SCRATING a zdůrazňování PŘIROZENÉ KRÁSY

SLOŽENÍ:

 • 1 ml obsahuje 24 mg hyaluronátu sodného,
 • 3 mg lidokainu hydrochloridu

INDIKACE:

 • Modelování tvaru obličeje
 • Vylepšení lícních kostí a čelisti
 • Korekce nosu
 • Odstranění nasolabiálních rýh
 • Korekce jizev nebo defektů tkáně

POUŽITÍ:

 • Injekce do ústní sliznice nebo střední vrstvy tkáně
 • Doporučená velikost jehly a kanyly: 27G nebo 30G

VÝHODY VÝPLNĚ VENOME:

 • Monofázické
 • Sterilní
 • Isotonické
 • Bez pyrogenů
 • Obsahuje vysoce čištěnou, zasíťovanou biofermentativní kyselinu hyaluronovou neživočišného původu

PRODUKT JE VYROBEN V NĚMECKU.

EU


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  Venome  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení?  Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: