Venome L Lips s lidokainem 2x1ml - Dokonale vyplněné rty s jasným obrysem amorova luku

Kód: A0330
Doručení 48h
Značka: VENOME
3 921 Kč –29 %
Venome L Lips Lidocaine 2x1ml
3 921 Kč –29 % 2 758 Kč / bal. 3 337 Kč včetně DPH 1 379 Kč / 1 ml
Skladem (>5 bal.)
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Venome L Lips s lidokainem

Venome Filler Lidocaine je řada pěti tkáňových výplní na bázi jednofázového biofermentačního gelu zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu s přídavkem lidokainu.

Různorodost produktů Venome, které se vyznačují různým množstvím hyaluronátu sodného a síťovacího činidla umožňuje přesný výběr přípravku v závislosti na indikaci a rozsahu požadované korekce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome L Lips s lidokainem

Venome Filler Lidocaine je řada pěti tkáňových výplní na bázi jednofázového biofermentačního gelu zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu s přídavkem lidokainu.

Různorodost produktů Venome, které se vyznačují různým množstvím hyaluronátu sodného a síťovacího činidla umožňuje přesný výběr přípravku v závislosti na indikaci a rozsahu požadované korekce.

Venome výplně jsou vhodné jak pro jemné zvlhčení a vyživení pokožky, vstřikování rtů a doplnění jemných či středních vrásek, tak pro zvýraznění objemu a dodání správného tvaru vybraným partiím obličeje. Obsah lidokainu umožňuje lokální úlevu od bolesti v době podání inhibicí vedení stimulu v místě vpichu.

Plně hydratovaná kyselinová receptura minimalizuje riziko otoků, což usnadňuje práci na cílovém tvaru a velikosti korekce a urychluje rekonvalescenci po zákroku. Přidání lidokainu vám umožňuje zablokovat činnost nervů zodpovědných za přenos zpráv o bolesti, takže pacient nepociťuje nepohodlí.

CELOU ZNAČKU VĚNOM NAJDETE ZDE:

TOUCH technologie

Produkty z řady Venome Filler Lidocain jsou založeny na inovativní technologii TOUCH, která se vyznačuje použitím stabilizované kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností a malými odchylkami mezi velikostmi při výrobě a správě přípravným, fyziologickým pufrovacím roztokem, který hydratuje formuli vytvořením trojrozměrné lidokainu.

  • Fáza I: Predbežný technologicky postup Venome Filler Lidocaine je založený no dvojitom čistení základných zložiek od zvyškov bunkových stien, vďaka čomu kyselina získava veľmi nízku hladinu bielkovín endotoxínov, čím sa minimalizuje riziko možných alergických reakcií. Vyčistený produkt sa potom rovnomerne rozloží v celej zmesi.
  • Fáza II: Potom sa hyaluronát sodný stabilizuje pomocou sieťovacieho činidla BDDE, aby sa častice spojili chemickými väzbami, ktoré spomaľujú rozpad a poskytujú primeranú odolnosť voči aktivite prirodzene sa vyskytujúceho enzýmu hyaluronidázy v tele. Prebytok prípadne prítomného BDDE sa odstraňuje v procese prania, čo výrazne ovplyvňuje štruktúru siete a znižuje následnú nežiaducu nadmernú korekciu.
  • Fáza III: Ďalším krokom je kombinácia zasieťovaného prípravku a fyziologického pufrovacieho roztoku, vďaka ktorému sú stabilizované reťazce obklopené vodným povlakom, takže nevykazujú nadmernú absorpciu vody počas a po injekcii, čím sa znižuje veľkosť opuchu. Posledným procesom je pridanie anestetika lidokaínu do zmesi.

Vďaka technológii TOUCH sa rad Venome Filler Lidocaine vyznačuje primeranou homogenitou a elasticitou kyseliny, čo zvyšuje komfort vpichu. Použitý proces dvojitej homogenizácie umožnil získať dokonale hladký a koherentný gél s vysokou štruktúrnou viskozitou.

VENOME FILLER L Lips s lidokaínom – Dokonale vyplnené pery s jasným obrysom amorovho luku

Zloženie:

  • Produkt obsahuje 20 mg/ml jednofázovej zosieťovanej kyseliny hyalurónovej vo forme viskoelastického gélu a 3 mg lidokaín hydrochloridu.

Zosieťovaný gél s kyselinou hyaluronovou Venome Filler L Lips s lidokaínom je vďaka svojím jedinečným reologickým vlastnostiam ideálny na zváčšenie a modeláciu pier.

Prípravok vo forme homogénneho gélu dodáva ten správny objem, pevnosť a hydratáciu pri zachovaní hebkosti a prirodzenosti.

Vďaka viskóznej elastickej štruktúre a hydratačnej technológií kyselinovej receptúry vyplň účinne koriguje asymetrie hornej alebo dolnej pery, bez akéhokoľvek nežiadúceho efektu. Venome Filler L Lips s lidokaínom je perfektný pre voľbu techniky plochej modelácie, vďaka ktorej je horná pera esteticky zakrivená, čím sa získa efekt plných, zmyselných pier.

Tento efekt trvá od 5 do 6 mesiacov, ale závisí od použitej injekčnej techniky a biologických a environmentálnych faktorov.

Indikácie:

  • Zväčšenie objemu pier
  • Korekcia asymetrie horných a dolných pier
  • Podtržení amorova luku
  • Omlazení oblasti úst

Aplikace:

  • Injekce do ústní sliznice nebo střední vrstvy tkáně
  • Doporučená velikost jehly a kanyly: 27G nebo 30G

PRODUKT JE VYROBEN V NĚMECKU.

EU


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  Venome  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: