Venome Biorevitalization H2O 1x2ml - Intenzivní stimulace tkáně a zlepšení hydratace tkáně - 24mg fragmentované kyseliny hyaluronové

Kód: 1713
Novinka Doručení 24h
Značka: VENOME
1 645 Kč / ks 1 990 Kč včetně DPH 82 250 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Venome H2O je inovativní stimulační terapie, jejíž složení je založeno na fragmentované, vysokomolekulární kyselině hyaluronové v koncentraci 24mg/2ml , s výjimečnými regeneračními vlastnostmi, dodávajícími objem a zároveň hloubkovou hydrataci.

Přípravek působí na obnovu správné vodní rovnováhy extracelulárního matrixu a zároveň stimuluje fibroblasty k intenzivní tvorbě nových proteinových vláken pokožky, díky čemuž získává zpět správnou pevnost a hustotu . Výrobek má zdravotní certifikát třídy III.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome Biorevitalization H2O 1x2ml - Intenzivní stimulace tkáně a zlepšení hydratace tkáně - 24mg fragmentované kyseliny hyaluronové

Produkt Venome H2O je založen na inovativní fragmentované kyselině hyaluronové (24mg/2ml), která má mimořádné stimulační vlastnosti díky možnosti účinné aktivace receptoru CD44 na fibroblastech, jejichž stimulace má za následek zrychlení metabolismu a zlepšení účinnosti buněk. Protein CD44 je jedním z hlavních receptorů kyseliny hyaluronové nacházející se na povrchu fibtoblastů. Jeho jedinečné vlastnosti spočívají ve schopnosti kontrolovat a přenášet příslušné signály dovnitř buňky, čímž přispívá k jejímu rychlejšímu růstu, znásobená a intenzivní produkce. kolagenových vláken typu III, jinak nazývaných také mladý kolagen. Běžná, vysokomolekulární kyselina hyaluronová nemá vlastnosti stimulující fibroblasty, přispívá jen k obnovení správné hydratace pokožky.

TECHNOLOGIE VÝROBY SOFT TOUCH

Kyselina hyaluronová je polysacharid, který patří do skupiny glykosaminoglykanů (GAG) a nachází se v mezibuněčném prostoru všech živých organismů. Struktura kyseliny hyaluronové je založena na takzvaných monomerech, tj. jednotkách N-acetyl-D-glukosaminu a kyseliny D-glukuronové spojených chemickými vazbami. Čím více monomerů, tím vyšší bude hmotnost kyseliny hyaluronové.

Z hlediska správné stimulace a regenerace pokožky budou pro HA pro zlepšení a zintenzivnění buněčného metabolismu nejoptimalnější hodnoty, ve kterých má ve své struktuře od 20 do 40 monomerů. Kyselina hyaluronová s vyššími nebo nižšími hodnotami nebude mít stimulační vlastnosti.

Technologie SOFT TOUCH během výrobního procesu umožňuje vybrat mezi různými masami kysliny hyaluronové takové velikosti, které mají nejlepší vlastnosti při stimulaci buněk v dermu. Díky tomu má produkt Venome H2O silný účinek při stimulaci fibroblastů prostřednictvím perfektně vybraných masek kyseliny, které mají schopnost aktivovat receptory CD44.

K určení vhodného množství monomerů kyseliny hyaluronové v technologii SOFT TOUCH byla použita inovativní FTIR spektroskopie, která je obzvláště použitelná při analýze částic pomocí infračerveného záření. Díky metodě farmaceutické spektroskopie obsahuje H2O pouze fragmenty kyselin o velikosti od 20 do 40 jednotek bází.

Použití

Revitalizační H2O gel účinně redukuje projevy stárnutí pokožky zlepšením její hydratace, čímž se obnoví správné prostředí pro práci fibroblastů. Díky použití fragmentů kyseliny hyaluronové, která má schopnost aktivovat receptor CD44, se mnohem rychleji vytvářejí nová kolagenová vlákna, díky čemuž pokožka získává pevnost a správnou hustotu, zlepšuje její struktura a redukují se pevné a mimické vrásky.

Indikace

 • Viditelná ochablost
 • Ztráta hydratace 
 • Opravené vrásky
 • Povislá křečci
 • Ztráta elasticity pokožky
 • Žádná záře

Technika provádění postupu

 1. Produkt Venome H2O lze podávat několika způsoby, včetně depozitu, lineární retrográdní nebo 5-bodové techniky, pokaždé do hloubky dermis přibližné 1,6-2,2 mm.
 2. Depozitní metoda - depozitní metoda spočívá v depozitní aplikaci přípravku do dermis na celém obličeji nebo v oblastech vyžadujících speciální stimulaci.
 3. Lineární retrográdní - lineární aplikace přípravku do dermis, do kožních prohlubní a záhybů, za účelem stimulace pokožky v oblasti lomu.
 4. 5-bodová technika spočívá v zavedení jehly kolmo do hlubokých vrstev dermis a ponechání nánosů 0,1-0,3 ml na bod. Body by měly být umístěny na 5 místech na obou stranách obličeje. Označené body jsou anatomicky bezpečná místa.
 • 1 bod - 2 cm dolů od vnějšího úhlu palpebrální trhliny na linii spojující s úhlem dolní čelisti.
 • 2 bod  - 1 cm laterálně od nosní dírky.
 • 3 bod - 1 cm v přímé linii od ušní chrupavky.
 • 4 bod - 2 cm dolů a 1 cm mediálně od čáry vedené od vnějšího úhlu labiální červené dolů.
 • 5 bod - 1,5 cm mediální a směrem nahoru od úhlu čelisti.

DŮLEŽITÉ

 • Výrobek je určen k použití profesionálním uživatelům.

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  Venome  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Potom  Zöllner Academy  je tu právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: