Melanze Tranexamic 35%, 60ml - Silný profesionální peeling proti dermální hyperpigmentaci, zjejmňuje a regeneruje dermis do hloubky

Kód: A0692
Novinka Doručení 24h Modul cena pre prihlasených
Značka: LARIMEDICAL
999 Kč / balení 1 209 Kč včetně DPH 167 Kč / 10 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Melanze Tranexamic 35%m peeling, 60ml - Obsahuje vysokou koncentraci účinných látek, které působí proti dermální hyperpigmentaci, redukují melaninové obvazy, ovlivňují každý z kroků tvorby melaninu, výsledkem je silný chemický peeling s vysokou keratolytickou silou, který by měl být používán pouze profesionálními rukama a který dermální homogenizuje. pigmentaci a zjemňuje pokožku, regeneruje dermis do hloubky.

PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ.

LARIMEDICAL je řada bio vědecké přírodní kosmetiky navržená dermatology pro dermatology. Avantgardní řada vytvořená s maximálním procentem složek přírodního původu, 100% původná a účinná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Melanze Tranexamic 35%m peeling, 60ml - Obsahuje vysokou koncentraci účinných látek, které působí proti dermální hyperpigmentaci, redukují melaninové obvazy, ovlivňují každý z kroků tvorby melaninu, výsledkem je silný chemický peeling s vysokou keratolytickou silou, který by měl být používán pouze profesionálními rukama a který dermální homogenizuje. pigmentaci a zjemňuje pokožku, regeneruje dermis do hloubky.

V případě zájmu o ucelený přehled celé značky LARIMEDICAL klikněte SEM.

HLAVNÍ PŘÍSADY

 • Kyselina glykolová
 • vitamín C
 • kyselina ferulová
 • kyselina kojová
 • niacinamid
 • kyselina tranexamová

MELANZE

Hyperpigmentace

Hyperpigmentace kůže je nadbytek melaninu v kůži, který může mít různé příčiny a může být různého typu. Slunce je jedním z hlavních faktorů vzniku hyperpigmentace v dermis v důsledku nadměrného záření a následného poškození kůže. Může to být také způsobeno nadměrnou produkcí melaninu, která může být difuzní nebo lokální, to znamená lokalizovaná nebo ne v různých oblastech, jako je obličej, trup a ruce.

Vzhledem k velkému množství slunečního záření, kterému jsme denně vystaveni, se naše pokožka brání tvorbou melaninu, který nás chrání před škodlivými účinky tohoto vystavení.

Melanin je látka, kterou naše tělo produkuje v melanocytech, ve spodní vrstvě epidermis. Je to pigment zodpovědný za barvu kůže i vlasů, očí atd. S věkem je distribuce melanocytů méně rozptýlená a jejich regulace probíhá tělem méně kontrolovaně. V některých případech dochází i k alergickým reakcím nebo k nadprodukci pigmentu melaninu, což vede k hyperpigmentované pokožce se skvrnami, melasmatem, tmavším odstínem pleti a dalšími problémy, které také způsobují estetické zhoršení pokožky.

Před provedením jakéhokoli ošetření hyperpigmentace kůže musí odborník provést individuální a vyčerpávající studii. Profesionál určí, co hyperpigmentaci způsobilo, a nejlepší alternativu k její léčbě, kromě toho, že vyloučí případné zhoubné rány na kůži.

TECHNIKA

Barva kůže je dána typem, množstvím a distribucí melaninu, přirozeného pigmentu, který prochází naší kůží.

Přirozené stárnutí, znečištění ovzduší a vystavení UV záření způsobují abnormální hromadění melaninu v kůži, což vede k slunečním skvrnám, pihám, melasmatům, jaterním skvrnám atd. Tyto skvrny nejenže nejsou estetické, ale mohou také vyvolat kožní problémy.

K omezení syntézy melaninu je klíčovým enzymem tyrosináza. Tento enzym působí přímo na tvorbu melaninu: tyrosináza snižuje syntézu melaninu a snižuje pigmentaci kůže.

Abychom snížili množství melaninu v naší pokožce, je nezbytné mít správné návyky každodenní péče, jako je používání opalovacích krémů, řádná hydratace pokožky, nevystavování se slunci na příliš mnoho hodin a ochrana pokožky během dne. tam, kde je slunce, má větší vliv.

Ale když už k poškození naší pokožky došlo, je možné mu předcházet ošetřením, jako je peeling, který snižuje množství pigmentací v kůži a na druhé straně chrání buňky dermis před trvalým poškozením.

PROTOKOL

 • Očistěte a připravte ošetřovanou oblast.
 • Chraňte citlivá místa. 
 • (Na oči naneste několik bavlnek).
 • Naneste tolik vrstev přípravku, kolik je potřeba podle patologie a léčeného pacienta.
 • Nechte na displeji po dobu 10 až 15 minut nebo tak dlouho, jak rozhodne profesionál.
 • Odstraňte produkt vodou.

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  LARIMEDICAL  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince +420 776 212275, nebo na info@zollnermedical.com

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: