JUVEDERM ULTRA SMILE s lidokainem 2x0,55ml

Kód: A0004
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: JUVEDERM
2 899 Kč / bal. 3 508 Kč včetně DPH 2 635 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

JUVEDERM ULTRA SMILE s lidokainem je speciálně navržen tak, aby poskytoval plné, jemné, přirozeně vypadající rty a používá se k vyhlazení jemných linií a zlepšení oblasti úst. Je navržen tak, aby zvyšoval objem rtu, předefinoval tvar rtu a napravil vertikální okraje rtu. JUVEDERM ULTRA SMILE lze použít i pro úpravu linií kolem úst. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. 

 • 24mg/ml, 3mg/ml
 • 2x0.55ml injekční stříkačky

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUVEDERM ULTRA SMILE s lidokainem je speciálně navržen tak, aby poskytoval plné, jemné, přirozeně vypadající rty a používá se k vyhlazení jemných linií a zdokonalení oblasti úst. Je navržen tak, aby zvyšoval objem rtů, předefinoval tvar rtů a napravil vertikální okraje rtu. JUVEDERM ULTRA SMILE s lidokainem lze použít i pro úpravu linií kolem úst. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. 

Objednejte si i další produkty z řady JUVEDERM ONLINE ZDE

BALENÍ

 • 2x0,55ml injekční stříkačka
 • 4x30g 1/2“ jehly
 • 24mg/ml kyseliny hayluronové
 • 0,3% lidokain

HLAVNÍ SLOŽKY

 • Kyselina Hyaluronová
 • Lidokain

ÚČINKY A VÝHODY JUVEDERM ULTRA SMILE

 • Zvětšuje objem rtů
 • Zdokonaluje a jemně doladí oblast úst
 • Předefinuje tvar rtů

JAK DLOUHO PŘETRVÁ VÝSLEDEK?

Obecně mohou výsledky trvat až 12 měsíců. Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie a životní styl.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

Zöllner Medical │EU vlajka

Kategorie: Zdravotnický prostředek
Tento produkt je určen výhradně pro použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.
Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Allergan je jednou z předních farmaceutických společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu lékařských estetických zařízení včetně injekčních dermálních výplní, určených pro tvář a telo. Mají dlouholeté odborné znalosti v oblasti inovací a technologií používaných k poskytování estetických řešení, která pomáhají lidem žít lepší život. Allergan je známý svou značkou dermálních výplní: JUVEDERM.

JUVEDERM je injekční dermální výplň do obličejových tkání k vyhlazení vrásek a vyhlazení pokožky. S oblibou ji používají pacienti, kteří chtějí skrýt hluboké nosoústní rýhy

Zakoupením originální značky JUVEDERM od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, marketingové materiály, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie, peelingů, vybavení pro kliniky a kosmetické salóny a spotřebního materiálu pro pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko.

Zöllner Medical Int. O NÁS-min