SISTHAEMA HEVO+T 2ML, 70mg = 50/HA+20mg Trehalóza, Unikátní bio-regenerační dermální výplň, SKUTEČNÉ OMLAZENÍ, hydratace a LIFTING

Kód: A0179
Doručení 24h
2 390 Kč –13 %
SISTHAEMA HEVO+T, 2ML│Zöllner Medical│DermalniVyplne.cz
2 390 Kč –13 % 2 075 Kč / bal. 2 511 Kč včetně DPH 1 038 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

SISTHAEMA HEVO T přináší efekt okamžitého omlazení a bioregenerace, který nejenže trvá týdny po ošetření, ale časem se stává silnějším. SISTHAEMA HEVO T je průlomový a patentovaný hydrogel pro intradermální injekci obsahující kombinaci kyseliny hyaluronové a trehalózy s prokázanou delší retenční dobou tkáně ve srovnání s jinými formulacemi obsahujícími lineární kyselinu hyaluronovou. Poskytuje bioregenerační efekt, dodává objem a hloubkově hydratuje pokožku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SISTHAEMA HEVO T přináší efekt okamžitého omlazení a bioregenerace, který nejenže trvá týdny po ošetření, ale časem se stává silnějším. SISTHAEMA HEVO T je průlomový a patentovaný hydrogel pro intradermální injekci obsahující kombinaci kyseliny hyaluronové a trehalózy s prokázanou delší retenční dobou tkáně ve srovnání s jinými formulacemi obsahujícími lineární kyselinu hyaluronovou. Poskytuje bioregenerační efekt, dodává objem a hloubkově hydratuje pokožku.

SISTHAEMA%20HEVO%2BT%20unboxed

Přirozený liftingový efekt

Když proběhne proces sisthemické dermální regenerace, pokožka se začne sama regenerovat, produkovat nová kolagenová vlákna typu III, což vede k přirozenému liftingu tkání způsobem, který zvýrazní rysy vašeho obličeje. Výsledek? Tvoje mladší verze.

Objem a hloubková hydratace

Složky s vysokou a nízkou molekulovou hmotností dodávají tkáním objem a hluboce je zvlhčují. Jedinečná kombinace složek SISTHAEMA HEVO T má schopnost přitáhnout mnohem více vody v porovnání s jinými produkty obsahujícími lineární kyselinu hyaluronovou, čímž umožňuje pokožce hloubkovou hydrataci.

DVĚ TECHNIKY OŠETŘENÍ!

Co je TENSE TECHNIKA?

Tato 6 bodová technika byla vyvinuta prostřednictvím spolupráce mezi etablovými univerzitami a kvalifikovanými mezinárodními lídry. Byl vytvořen k zintenzívnění vlastností SISTHAEMA HEVO T, zvýšení účinnosti produktu, jakož i jeho liftingové a regenerační vlastnosti.

Může se podat i SISTHAEMA 5-bodová technika je vpíchnout jehlu kolmo do hlubokých vrstev dermis a zanechat depozity 0,1 - 0,3 ml na bod. Body by měly být umístěny na 5 místech na obou stranách obličeje.

  • 1 bod - 2 cm dolů od vnějšího úhlu trhliny očního víčka v linii spojující mandibulární úhel
  • 2 bod - 1 cm bočně od křídla nosu
  • 3 bod - 1 cm v přímé linii od ušní chrupavky
  • 4 bod - 2 cm dolů a 1 cm mediálně od linie vedené od vnějšího úhlu rtů dolů
  • 5 bod - 1,5 cm mediálně a vzhůru od úhlu čelisti

Technologie selektivního spektra

Ve formulaci SISTHAEMA HEVO T - technologie se používá selektivní spektrum (selective spectrum technology, SST) , což je pokročilý výrobní postup, který indikuje složky s různou molekulovou hmotností a různým prostorovým uspořádáním a následně vybere ty, které nejefektivněji dosáhnou cíle (bioregenerace) a efektivitu konečného produktu.

Tenčí jehla, méně bolesti

Jehla je většinou zodpovědná za bolest během injekce. Na přípravu SISTHAEMA HEVO T jsou spojeny dvě 30G jehly, jedna z nejtenčích na trhu.

Jak často by se měla provádět ošetření?

Pro postupné dosahování stále lepších výsledků a aktivaci efektu "Sisthemické dermální regenerace" v závislosti na stavu pokožky a stupně fotostárnutí a chronologického stárnutí by se měl realizovat úplný protokol se 3 sezeními, mezi nimiž by mělo být povoleno 15 dní a poté by se měla opakovaná sezení provádět každých 30 dní po dobu 3 měsíců. Aplikační protokol se doporučuje opakovat jednou ročně. Tento cyklus je flexibilní. Váš lékař pro Vás vypracuje nejlepší protokol. Často se plánuje 4-5 sezení ročně.

Jedinečné složení = nejlepší hydratační účinky

2ml injekční stříkačka obsahuje 50mg kyseliny hyaluronové a 20mg trehalózy

  1. Nejčistší kyselina hyaluronová a méně vedlejších účinků - SISTHAEMA HEVO T obsahuje nejčistší formu kyseliny hyaluronové s nejnižší koncentrací endotoxinů, díky čemuž je riziko nežádoucích účinků způsobeno užívání přípravku téměř nulové.
  2. Mladý kolagen - Obvykle přípravky s kyselinou hyaluronovou stimulují především tvorbu fibrotického kolagenu (typ I). SISTHAEMA HEVO T má schopnost stimulovat tvorbu především retikulovaného kolagenu (typ III), často označovaného také jako „mladý kolagen“, jelikož se nejvíce vyskytuje v mladší pokožce.
  3. Trehalóza - Proč jsou účinky používání SISTHAEMA HEVO T tak výjimečné? Přípravek kromě kyseliny hyaluronové obsahuje i TREHALOSIS - disacharid, který má schopnost chránit kyselinu hyaluronovou před přirozenými degradačními procesy, díky čemuž je kyselina hyaluronová schopna zůstat v pokožce a vydržet déle než jiné nezesíťované injekční přípravky na bázi kyseliny hyal. Trehalóza má také působivou schopnost vázat vodu, čímž udržuje pokožku napnutou a hydratovanou déle.

Vlastnosti

  • Dvě různé molekulové hmotnosti – SISTHAEMA HEVO T obsahuje složky se dvěma molekulovými hmotnostmi. Většinou jde o složky s vysokou molekulovou hmotností – dodávají tkáním objem, stimulují tvorbu kolagenu typu III a přitahují vodu s hydratačním účinkem. Nízkomolekulární složky dělají gel měkkým, takže můžete dosáhnout přirozenějších výsledků a samotný postup podávání je mnohem jednodušší.
  • Fragmentace HA - V procesu výroby dochází k fragmentaci kyseliny hyaluronové - a takto vytvořené fragmenty přesně ovlivňují specifické receptory v kůži (CD 44), stimulují tvorbu správného typu kolagenu, tedy kolagenu typu III (mladý kolagen).

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  Venome  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 776 212 275, nebo  info@zollnermedical.com.

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková, prokurista

SISTHAEMA HEVO+T│Zöllner Medical

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: