3+1 ZDARMA - Clinisept+ Antimicrobial Skin Care - Rychle Působící REVOLUČNÍ Antimikrobiální roztok na ČIŠTĚNÍ pleti PŘED A PO estetických zákrocích, 3x490ml + 100ml ZDARMA

Kód: A8898
Doručení 24h
Značka: CLINISEPT+
1 010 Kč –24 %
CLINISEPT 3+1 CZ (1)
1 010 Kč –24 % 759 Kč / ks 918 Kč včetně DPH 48 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Rychle působící REVOLUČNÍ ČISTICÍ & ANTIMIKROBIÁLNÍ roztok PŘED A PO ZÁKROKU. Dermatologicky testován, hypoalergenní. 

Balení: 3x490ml + 1x100ml ZDARMA.

Clinisept+ Skin je jemný , ale vysoce účinný přípravek na čištění pleti, který pleť čistí, zklidňuje a pečuje o ni. Obsahuje nejnovější technologii chloru pro zajištění rychlé antimikrobiální ochrany, ale bez štípání nebo podráždění. Vzhledem ke svému jedinečnému oxidačnímu způsobu působení není náchylný k antimikrobiální rezistenci. Clinisept+ Skin minimalizuje riziko komplikací a zkracuje prostoje a poskytuje optimální podmínky pro přirozené hojení. 

Clinisept+ Skin nabízí zcela nový revoluční přístup k profesionálnímu čištění pleti , který maximalizuje ochranu před komplikacemi a optimalizuje výsledky pacienta.

Procedura Následná péče poskytuje optimální podmínky pro regeneraci pokožky:

  • Antimikrobiální čištění
  • K pokožce neutrální pH nedráždivý
  • Necytotoxický
  • Dermatologicky testováno
  • Bez alkoholu

„Clinisept+ je jediný produkt, který musíte použít“

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clinisept+ Skin se doporučuje používat před, během a po všech kosmetických a estetických zákrocích, aby se zajistila vysoce účinná mikrobiální kontrola a ochrana před komplikacemi. 

Je vhodný k použití PŘED A PO PROCEDURÁCH , jako jsou injekční aplikace, Microneedling, Microblading, Mikropigmentace, Laserové ošetření, Peeling, Elektrokauterizace, Depilace atp.

Používá se po proceduře, udržuje pokožku čistou a poskytuje optimální podmínky pro přirozené hojení.  Hypoalergenní a vhodný pro použití na všechny typy pleti včetně těch, které jsou náchylné k rosaceu, ekzémy, psoriázu a dermatitidu.

Clinisept+ Skin nabízí zcela nový přístup k profesionálnímu čištění pleti , který maximalizuje ochranu před komplikacemi a optimalizuje výsledky pacienta.

Clinisept+ Skin používá nejnovější patentovanou technologii chlóru k zajištění vysoké úrovně čištění. Jeho antimikrobiální vlastnosti poskytují optimální hygienu a ochranu bez štípání nebo podráždění. Díky svému oxidačnímu způsobu působení není Clinisept+ citlivý na antimikrobiální rezistenci a je také účinným deodorantem.

        

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Žádný jiný produkt nespojuje podobnou úroveň hygieny pokožky s úplnou kompatibilitou pokožky a tkání. Schváleno předními světovými kosmetickými profesionály a doporučeno JCCP.

záda

MAXIMÁLNÍ VÝHODY

Čištění s Clinisept+ Skin poskytuje vašim klientům mnohem příjemnější zážitek než tradiční čistící prostředky na pleť, které mohou samy o sobě způsobit zarudnutí, ale také vysušení pokožky.

Clinisept+ Skin poskytuje výjimečnou úroveň hygieny pro vaši ambulanci, kliniku, kosmetické centrum.

Jediný produkt, který lze použít před, během a po estetické proceduře – aniž by způsoboval podráždění nebo citlivost.

Nabídněte svým pacientům rychlejší zotavení z estetických zákroků.

Jako například aplikace dermálních výplní, chirurgické zákroky, Microneedling, Peeling na obličej, PRP, Dermaplaning a Mikrodermabraze. Clinisept+ Skin minimalizuje riziko komplikací a zkracuje prostoje.

Clinisept+ Skin je bezpečný a snadno použitelný doma pro domácí péči po zákrocích.

Umožňuje pacientům udržovat optimální úroveň hygieny pokožky po proceduře na podporu zotavení nebo lze použít jako součást denního režimu péče o pleť. Vhodné pro lidi se sklonem k akné, psoriáze, ekzémem, dermatitidě a vyrážkám.

Podporuje Clinisept+

Využijte průběžné marketingové materiály poskytované společností Clinisept+ a buďte informováni a oprávněni poradit svým klientům o výhodách používání Clinisept+. 

 

 

Použití Clinisept+ Skin 100 ml:

Před dotykem s pokožkou si vždy umyjte ruce. Aplikujte Clinisept+ Skin nastříkáním přímo na zamýšlenou oblast nebo navlhčením gázy a poté oblast jemně otřete. Zajistěte, aby byla oblast při každé aplikaci důkladně navlhčena.

Po aplikaci nezanechává Clinisept+ Skin na pokožce žádné zbytky a může se nechat přirozeně zaschnout . Po aplikaci nesušte a nedotýkejte se pokožky, pokud nemáte čisté ruce nebo gázu.  Clinisept+ Skin by se měl aplikovat 2-3krát denně nebo podle potřeby, aby byla pokožka čistá a zklidněná. Není určen ani vhodný k použití jako odstraňovač make-upu.

Clinisept+ Skin poskytuje chladivý a uklidňující pocit a je velmi účinný při redukci zarudnutí.

Pro maximální péči o zotavující se nebo podrážděnou pokožku důkladně namočte gázu nebo čistící polštářek Clinisept+ a nechte jej přiložen na postižené místo pět až deset minut.  Opakujte podle potřeby. Pokud aplikujete Clinisept+ kolem očí, před nastříkáním nebo utíráním na oční víčka je zavřete.

Clinisept+ Skin nezanechává žádné zbytky ani chemickou zátěž, na rozdíl od tradičních chemikálií pro čištění pleti. Naše pokročilá technologie chlóru má unikátní oxidační způsob působení, který čistí a poskytuje antimikrobiální ochranu, ale zároveň je šetrný k pokožce: nepoškozuje, nedráždí ani nesenzibilizuje dermální vrstvu.

icon_vegan-friendly-cruelty-free
 
Co říkají profesionálové?
 

"Clinisept+ je důležitým článkem v řetězci osvědčených postupů a péče o klienta."

- HELENA COLLIER,  BSc RGN DNC PGDp (Medical Aesthetics) Ředitelka kliniky Skintalks, nezávislý předepisující lékař a estetická sestra

„Clinisept byl pro mě skvělou náhradou chlorhexidinu při mých injekčních i laserových procedurách. Všiml jsem si sníženého podráždění kůže a erytému při jeho používání ve srovnání s chlorhexidinem během léčby i po ní.“ 

- DOKTOR BENJI DHILLON E, estetický chirurg. Phi Clinic

„Poprvé v novodobé historii dezinfekce pokožky se to nyní mění. Po šesti letech výzkumu a vývoje byl nedávno spuštěn zcela nový přístup k čištění pleti, který nejenže zaznamenává první významný vývoj v oblasti během 30 let, ale ve skutečnosti to posouvá o světelné roky dopředu. "

- LORNA BOWESOVÁ,  generální ředitelka, Aesthetics Source, spol

„Clinisept+ Prep & Procedure používáme již nějakou chvíli a považujeme jej za mimořádně užitečný před frakčním resurfacingem kůže, laserovým odstraněním chloupků a laserovým odstraněním tetování. Ostatní možnosti na trhu, jako je jód nebo alkohol, nejsou pro naše ošetření vhodné.“ 

- JAYNE HORTONOVÁ,  primářka laserové kliniky Skintelligence

„Efektivní čištění pleti je základní a absolutní nezbytností každého estetického zákroku. Díky jedinečné nové formulaci Clinisept s neutrálním pH na kůži toho mohu trvale dosáhnout s vynikajícím bezpečnostním profilem. Důvěřuji a používám Clinisept+ ve své praxi a přináší vynikající výsledky.“  

- KAMBIZ GOLCHIN M, Med Sci, FRCS (ORL-HNS) konzultant ORL & obličejový plastický chirurg Beacon Face and Dermatology

"Clinisept je můj oblíbený čistící prostředek pro přípravu pokožky mých pacientů před analýzou kůže, injekčním a laserovým ošetřením."

- SHERINA BALARATNAMOVÁ,  MBBS, MRCS, MSc (UCL) lékařská ředitelka, S-Thetics

"Na všechny mé procedury používám pouze Clinisept+. Je mnohem jednodušší použít jeden produkt na procedury Toxin i Dermal Filler. Pacientům nevzniká zarudnutí a vůni milují všichni moji pacienti. Nic jiného bych si nevybral."

- DR HARRY SINGH,  Zakladatel a generální ředitel – Botulinum Toxic Club (BTC)

 
Upozornění:

Vždy pečlivě dodržujte pokyny. Jen pro jednoho zákazníka. Jen k zevnímu použití. Zabraňte přímému kontaktu s oděvem, protože může změnit barvu látky. Zamezte styku s očima. Dojde-li ke kontaktu s očima, vypláchněte je tekoucí vodou. V případě požití vyhledejte lékařskou pomoc jako preventivní opatření. Clinisept+ byl dermatologicky testován a bylo prokázáno, že je nedráždivý. V případě podráždění přestaňte používat. Tento produkt nevyžaduje žádný specifický postup likvidace. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Vyhněte se extrémním teplotám a chraňte před přímým slunečním zářením. Všechny komponenty jsou plně recyklovatelné – recyklujte prosím zodpovědně.

Složení:  Voda (Aqua), kyselina fosforečná, chlornan sodný. Neobsahuje alkohol ani vůni a je bez barviv.

Více informací na  www.cliniseptplus.sk/


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  CLINISEPT+  pro SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 608 032 032 nebo  info@zollnermedical.com. 

Máte zájem o školení? Potom  Zöllner Academy  je tu právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: