SKNWORKS ČIŠTĚNÍ A PÉČE PO PIERCINGU 100ml - Má UPOKOJUJÍCÍ, RELAXAČNÍ a REGENERAČNÍ účinek, zmírňuje BOLEST a zároveň poskytuje antibakteriální OCHRANU

Kód: A0642
Doručení 24h
Značka: SKNWORKS
280 Kč –27 %
3454 1 g1 360x
280 Kč –27 % 203 Kč / balení 246 Kč včetně DPH 2 Kč / 1 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Používá se k čištění pokožky před piercingem a udržování piercingu po operaci. Zmírňuje bolest a zkracuje dobu rekonvalescence.

Piercing Cleanser & Aftercare se liší od jakékoli jiné piercingové čistící kapaliny. Vědecké a dermatologické výzkumy prokázaly, že používání piercingového čistícího roztoku poskytuje dokonalé podmínky pro optimální zotavení pokožky.

Pro profesionální použití ve studiu i pro domácí použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Piercing Cleanser & Aftercare fluid mění zážitek z piercingu ve studiu i během rekonvalescence.

Při aplikaci na klinice Piercing Cleanser & Aftercare čistí pokožku a zmírňuje bolest.  Tím se snižuje pocit nepohodlí a celý proces je usnadněn snížením horečky a otoků.

Při použití Piercing Cleanser & Aftercare roztok udržuje pokožku čistou a klidnou během procesu hojení. 

Piercing Cleanser & Aftercare má příznivý vliv na všechny typy piercingů , včetně těch na částech těla, které hůře prokrvují, jako je tragus nebo ušní chrupavka, které se obvykle hojí dlouho. Na piercingy úst a jazyka můžete použít ústní vodu Clinsept+. 

Chemický proces za Piercing Cleanser & Aftercare

Piercing Cleanser & Aftercare využívá jedinečnou technologii chlóru, která naplňuje imunitní systém těla. Neobsahuje toxiny , má neutrální hodnotu pH, nedráždí, je bezpečný pro lidskou pokožku a nezatěžuje životní prostředí. Piercing Cleanser & Aftercare je založen na chlorním chemickém složení 99,9% čisté vody, do které se přidává malé množství kyseliny, aby bylo čištění účinné.

Piercing Cleanser & Aftercare čistí pokožku stejně, ale nezpůsobují pocit pálení a podráždění a nezanechávají žádné stopy . Způsob čištění pleti poskytuje mnohem lepší péči než jakýkoli jiný čistící, oplachovací nebo udržovací prostředek běžně používaný v procesu piercingu. Schopnost dosáhnout tak vysoké úrovně čistoty bez použití dráždivých nebo toxických sloučenin je to, co skrývá likvidita clinisoothe.

Piercing Cleanser & Aftercare má následující účinky:

  • pevnost a hodnota pH přizpůsobená pro piercing
  • dermatologicky testováno (bez testování na zvířatech)
  • snižuje zarudnutí a zánět

Pro nejlepší výsledky:

  • Používá se během celého procesu nanášení pasty – od přípravy pokožky až po údržbu po operaci.
  • Po piercingu, namočte kousek ubrousku nebo vaty a namočte místo po piercingu na 5 až 10 minut do roztoku ke zklidnění pokožky a zmírnění bolesti.
  • K péči po, naneste roztok na piercing 2-3x denně dle potřeby.

Často kladené dotazy:

Obsahuje přípravek na čištění a následnou péči po piercingu bělidlo nebo chlór?

Ne, Piercing Cleanser & Aftercare obsahuje pouze roztok chlóru, který má sice vůni podobnou chlóru, ale má úplně jiné vlastnosti, díky čemuž je naprosto bezpečný pro pokožku a dokonce i pro oči. Po vysušení roztoku zápach zmizí.

Jak bezpečný je čistící prostředek pro piercing a následná péče? 
Piercing Cleanser & Aftercare je naprosto bezpečné. Dermatologicky testováno a prokázáno, že čistí bez podráždění nebo chemického poškození pokožky.
Měl bych použít něco jiného s čistícím prostředkem a následnou péčí po piercingi?

Ne, Piercing Cleanser & Aftercare poskytuje dostatečnou úroveň čistoty a jeho antibakteriální účinek na vaše tetování poskytuje nejlepší ochranu před infekcí. 

Co ještě potřebuji vědět?

Nic... kromě toho, že Piercing Cleanser & Aftercare vytáhne to nejlepší z vašich piercingů a budete spokojenější!


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem pro SK a CZ trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 613 737, 0911 373 743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: