PHORMAE 40mg HA 2ml - Jedinečná účinná BIO STIMULACE A HYDRATACE se zpevňujícím a vyhlazujícím účinkem, NEJČISTĚJŠÍ forma kyseliny hyaluronové na trhu

Kód: 974
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: PHORMAE
2 234 Kč –22 %
PHORMAE 40mg HA 2ml - Jedinečná účinná BIO STIMULACE A HYDRATACE se zpevňujícím a vyhlazujícím účinkem, NEJČISTĚJŠÍ forma kyseliny hyaluronové na trhu
2 234 Kč –22 % 1 732 Kč / bal. 2 096 Kč včetně DPH 866 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

PHORMAE 40mg  - Představujeme účinnou BIO stimulaci v množství 40mg kyseliny hyaluronové v její nejčistší formě na současném trhu. Fragmentovaná kyselina hyaluronová obsažená v produktu PHORMAE účinně aktivuje produkci kolagenu typu III., díky čemuž pokožka opět získává hustotu a hydrataci. PHORMAE se skládá z média (1,0-1,5 x 10 6 Da) kyseliny hyaluronové bakteriálního původu. PHORMAE obsahuje momentálně nejlepší a nejčistší formu farmaceutické kyseliny hyaluronové s nejnižším možným množstvím endotoxinů, což jej řadí do nejvyššího bezpečnostního profilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PHORMAE 2ml je tkáňový stimulátor s medicínským certifikátem pro intradermální podání na bázi fragmentované kyseliny hyaluronové o molekulové hmotnosti 1300 kDa.

Fragmentovaná kyselina hyaluronová obsažená v produktu PHORMAE účinně aktivuje produkci kolagenu typu III., díky čemuž pokožka opět získává hustotu a hydrataci. PHORMAE sestává z média (1,0-1,5 x 10 6 Da) kyseliny hyaluronové bakteriálního původu v množství 40mg/2ml.

JAKÉ JSOU ÚČINKY LÉČBY PHORMAE?

Phormae umožňuje přirozeným způsobem zlepšit stav pokožky a stimulovat ji k vhodné regeneraci tkáně. Je ideálním řešením pro lidi očekávající efekt napětí a zpomalení progresivního stárnutí. Po sérii ošetření s Phormae je pokožka hladká, hydratovaná a správně napnutá. PHORMAE obsahuje momentálně nejlepší a nejčistší formu farmaceutické kyseliny hyaluronové s nejnižším možným množstvím endotoxinů, což jej řadí do nejvyššího bezpečnostního profilu.

PROČ JE PHORMAE TAK JEDINEČNÝ?

Inovativní technologie a specializované laboratoře umožnily plnou integraci těchto dvou prvků do kvalifikovaného výrobního systému, využívají mimo jiné technologii selektivního spektra, která nám umožňuje vybrat nejlepší HA spektrum s nejlepšími vlastnostmi a pro použití v oblasti estetiky. Výsledkem je, že produkt má maximální účinnost z hlediska provozu. Fragmentovaná kyselina hyaluronová účinně stimuluje SD44 receptory fibroplastů, aby produkovaly kolagen typu III.

INDIKACE:

  • Regenerace pokožky se zpevňujícím a vyhlazujícím účinkem
  • Hluboká hydratace pokožky
  • Obnova hustoty pokožky

SLOŽENÍ:

  • Intradermální gel (1,0 - 1,5 x 10 6  Da) kyseliny hyaluronové bakteriálního původu v množství 40mg (20mg/ml)

POUŽITÍ:

  • 5 Bodová technika spočívá v zavedení jehly kolmo do hlubokých vrstev dermis a ponechání asi 0,1-0,3 ml na 1 bod.
  • Body by měly být podávány intradermálně pomocí lineární techniky nebo techniky bodové injektáže na středně hluboké úrovni.
  • Doporučuje se úvodní cyklus 3 léčebných sezení každý týden , po kterých v případě potřeby následují posilovací sezení tzv. booster dávka, jednou za měsíc.

DALŠÍ INFORMACE:

Registrováno jako zdravotnický prostředek III.třídy

Vyrobeno v Itálii

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  PHORMAE  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Potom  Zöllner Aesthetic Academy  je tu právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: