STYLAGE BI-Soft XL Lidokain 2x1ml s Mannitolem s PRODLOUŽENÝM ÚČINKEM pro JEŠTĚ LEPŠÍ výsledky!

Kód: A1332
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: STYLAGE
3 769 Kč / bal. 4 560 Kč včetně DPH 1 885 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Stylage® BI-Soft XL Lidokain je injekční volumizér kyseliny hyaluronové speciálně navržen k obnovení objemu obličeje, který se časem ztratil. Obnovením objemu obličeje poskytuje Stylage® BI-Soft XL Lidokain harmoničtější rovnováhu obličejových vlastností rekonstruováním lícních oblastí, lícních kostí, brady a čelistí pro plnější, jemnější a mladistvý vzhled. 

Stylage® BI-Soft XL Lidokain je  často používaná výplň na klinikách,  která se těší velké oblibě klientek  právě pro obsah  Mannitolu , který zajistí  delší výdrž výplně v pokožce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylage® BI-Soft XL Lidokain je injekční volumizér kyseliny hyaluronové speciálně navržen k obnovení objemu obličeje, který se časem ztratil. Obnovením objemu obličeje poskytuje Stylage® XL Lidocaine harmoničtější rovnováhu obličejových vlastností rekonstruováním tváře, lícních kostí, brady a čelistí pro plnější, jemnější a mladistvý vzhled.

Stylage® BI-Soft XL Lidokain může také pomoci při léčbě ochabnutí pokožky. Používejte Stylage® XL lidokain pro podkožní aplikaci nebo v hlubokém dermu. Obsahuje lidokain, silné anestetikum pro pohodlnější a bezbolestnou aplikaci. 

Stylage® BI-Soft XL Lidokain je  často používaná výplň na klinikách,  která se těší velké oblibě klientek  právě pro obsah  Mannitolu , který zajistí  delší výdrž výplně v pokožce. 

Co je Bi-Soft? Ten rozdíl pocítíte ve vašich rukou! 

Technologie Bi-Soft  

Inovativní patentovaný injekční systém. Laboratoře VIVACY vyvinuly ve svém pokračujícím úsilí o inovativní excelenci v lékařské estetice patentovaný systém podávání injekcí nové generace Bi-SOFT® Injection Technology.

Tato nově navržená ergonomická injekční stříkačka nabízí lékařům větší přesnost, pohodlí a kontrolu při jejich každodenní estetické praxi.

Balení se skládá z:

  • 2 x 1ml injekční stříkačka
  • 2 x 23G a 2x27G jehly
  • 26 mg/g zesíťovaná kyselina Hyaluronová
  • 0,3 % Lidokaín
  • Manitol

Výhody Stylage® BI-Soft XL Lidokainu:

  • Obnoví ztracený objem obličeje
  • Zrekonstruuje rysy obličeje
  • Ošetření mírného až silného ochabnutí pokožky

Jak dlouho vydrží výsledek?

Obecně mohou výsledky trvat až 12 měsíců. Trvání závisí na individuálním životním stylu, věku a typu pleti.


PŮVOD TOHOTO VÝROBKU JE VÝHRADNĚ Z EVROPSKÉ UNIE (EU) 

já

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: