Venome Succinate AMBER HYDRO 0,55% 5 x 3ml - SUPER REVITALIZACE a jedinečná synergie s kyselinou Jantarovou a kyselinou Hyaluronovou

Kód: A0196
Značka: VENOME
3 336 Kč –35 %
Venome Succinate AMBER HYDRO 0,55% 5 x 3ml - SUPER REVITALIZACE a jedinečná synergie s kyselinou Jantarovou a kyselinou Hyaluronovou
3 336 Kč –35 % 2 149 Kč / bal. 2 600 Kč včetně DPH 143 Kč / 1 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

RYCHLÝCH VÝSLEDKŮ dosáhnete v krátké době díky SUPER REVITALIZACI pokožky s Venome Succinate Amber Hydro. Díky  jedinečné kombinaci kyseliny jantarové (1%) a nezesíťované kyseliny hyaluronové (0,55%) můžete zlepšit kvalitu a strukturu pokožky, výrazně zvýšit úroveň hydratace a minimalizovat množství volných kyslíkových radikálů zodpovědné za poškození lipidů a bílkovin, včetně kolagenových a elastinových vláken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VENOME SUCCINATE AMBER HYDRO - JEDNODUŠE SUPER REVITALIZACE!

RYCHLÝCH VÝSLEDKŮ dosáhnete v krátké době díky SUPER REVITALIZACI pokožky s Venome Succinate Amber Hydro. Jedná se o revitalizační ošetření, které dodává buňkám potřebné živiny potřebné pro správné fungování.

Díky  jedinečné kombinaci kyseliny jantarové (1%) a nezesíťované kyseliny hyaluronové (0,55%) můžete zlepšit kvalitu a strukturu pokožky, výrazně zvýšit úroveň hydratace a minimalizovat množství volných kyslíkových radikálů zodpovědné za poškození lipidů a bílkovin, včetně kolagenových a elastinových vláken, což vede k rychlejší smrti buněk.

DÁME VÁM JEDINEČNOU SYNERGII ÚČINNÝCH LÁTEK - maximální interakce kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové je:

 • Rychlý efekt v krátké době 
 • Žádný potřebný čas na rehabilitaci - žádný otok nebo zarudnutí 
 • Přirozená hydratace - jedná se o fyziologické látky nacházející se v lidském těle
 • Doporučujeme pro všechny typy pokožky, včetně problémové cévní, suché a akneózní 
 • Zlepšení mikrocirkulace, rozjasnění - také pro použití na víčka a tmavé kruhy pod očima
 • Antioxidační ochrana - zpomaluje proces stárnutí pokožky
 • Zlepšení struktury pokožky celé oblasti obličeje a těla – podporuje léčbu jizev, těžko se hojících ran a strií
 • Zlepšení tónu pokožky - zesvětlení skvrn a změna barvy. Působením obou složek se mimo jiné aktivuje buněčné dýchání a metabolismus, což má za následek obnovu funkcí pokožky.

Výsledkem je HYDRATOVANÁ, ZÁŘIVÁ, PRUŽNĚJŠÍ A HLADŠÍ pokožka!

POUŽITÍ:

 •  Obličej, krk, dekolt, ruce - každých 7 - 14 dní v relacích 4/6 opakování
 • Břicho, strie a jizvy - 5/6 ošetření

 UDRŽOVACÍ KÚRA

 • používejte jednou za měsíc nebo opakujte celou sérii každých šest měsíců. 

SLOŽENÍ A POSOBENÍ:

KYSELINA ŽLUTÁ + KYSELINA HYALURONOVÁ = REGULACE METABOLICKÝCH PROCESŮ V BUNKÁCH/ ZÁKAZ VOLNÉ ŘADICKÉ ČINNOSTI / VHODNÁ HYDRATACE

1. Kyselina Hyaluronová

Vysokomolekulární, nezesíťovaná kyselina hyaluronová používaná ve Venomu Amber zlepšuje úroveň hydratace tkáně a obnovuje vhodné prostředí pro aktivitu fibroblastů. Vhodná koncentrace HA přispívá k aktivaci protizánětlivých mediátorů, zpomaluje procesy destrukce proteinů.

 • Aktivuje protizánětlivé mediátory
 • Obnovuje a udržuje vodní rovnováhu
 • Stimuluje syntézu základních strukturních bílkovin 
 • Zlepšuje pevnost a pružnost pokožky

2.Kyselina Jantarová/ sukcinát sodný.

Kyselina jantarová je přirozenou součástí každého živého organismu, neboť se účastní Kresbova cyklu (známý také jako cyklus kyseliny citrónové), který probíhá v mitochondriích.

Kresbův cyklus je komplexní proces změn, který je součástí buněčného dýchání, to znamená získávání energie z kyslíku a dalších živin. Množství biochemických procesů probíhajících během cyklu kyseliny citrónové umožňuje tzv. Acetyl-CoA, produkt metabolismu uhlohydrátů, tuků a bílkovin, vytváří energii (ATP) potřebnou pro správné fungování a výživu celého těla.

Výsledkem je, že sukcinát sodný obsažený v přípravku je schopen aktivovat a urychlit přirozený buněčný metabolismus , což výrazně zvyšuje množství transportovaných iontů a účinnější buněčné dýchání, které zabraňuje degradaci buněk vyplývající z nízké koncentrace kyslíku.

Kyselina jantarová má silné antioxidační vlastnosti, díky čemuž snižuje riziko oxidačního stresu, který způsobuje nevratné změny v buněčné DNA. Zároveň mnohem rychleji probíhají regenerační procesy, díky kterým je pokožka odolnější vůči vnějším faktorům a tím vůči tvorbě kožních záhybů (vrásek).

 • Minimalizace výskytu oxidačního stresu - blokování volných radikálů
 • Zvýšení produkce molekuly energie ATP - účinná regenerace pokožky 
 • Aktivní transport iontů do buňky - správná výživa
 • Zvýšení dodávky kyslíku do tkání - zlepšení buněčného dýchání
 • Zlepšení mikrocirkulace krve - stimulace lymfatické drenáže
 • Stimulace syntézy strukturních bílkovin: kolagenu a elastinu - zvýšení pevnosti a hustoty
 • Zlepšení tónu pokožky - zesvětlení skvrn a změna barvy.

Kombinace složek kyseliny hyaluronové a kyseliny jantarové použitých v mezokoktejlu Venome Amber Hydro je vysoce účinná z hlediska regenerace pokožky a rekonstrukce tkáňového kolagenu. Synergické působení pomáhá působit proti hypoxii a degradaci tkáně, díky čemuž pokožka opět získá zdravý vzhled a zářivý jas.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU


Zöllner Medical  International je výhradním distribututorem značky Venome pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Pak Zöllner Academy je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: